KrásaKrása a móda

Nejlepší řasenka z drogerie: 3, které nabídnou hodně muziky za málo peněz

Nejlepší řasenka z drogerie: 3, které nabídnou hodně muziky za málo peněz

Možná už dávno máte svou oblíbenou řasenku, možná ji ale teprve hledáte. Pak je tento článek určený přímo pro vás. Představíme vám v tři řasenky, které seženete běžně v drogériích a které určitě stojí za vyzkoušení.

Essence I love EXTREME VOLUME

Zajímavé v poměru výkon/cena jsou určitě řasenky značky Essence, které jsou běžně k dostání v drogeriích. Jelikož jsou levné, můžete jich vyzkoušet hned několik a nadále pak používat tu, která vám nejvíce sedne.

My určitě můžeme doporučit řasenku I love EXTREME VOLUME. Je voděodolná (a vhodná tedy i do bazénu nebo na lyže) a opatřená extra velkým kartáčkem. Řasy se vám s ní budou líčit doslova samy. Seženete ji za méně než 100 Kč. Dále pak stojí za vyzkoušení řasenka GET BIG! lashes VOLUME CURL se zakřiveným kartáčkem pro maximální objem řas.

L’Oréal Paris Lash Paradise

Řasenka L’Oréal Paris Lash Paradise je už o něco dražší, ale stále cenově dostupná. Oblíbená je mezi youtuberkami, bloggerkami, ale i běžnými uživatelkami. Umí totiž obyčejné řasy proměnit v řasy husté, dlouhé a natočené. Dodá řasám nejen délku, ale i objem. Navíc řasy i vyživuje, neboť obsahuje ricinový olej. Řasy se nelepí a jsou lehoučké.

Maybelline Lash Sensational

Vyzkoušet můžete i řasenku Maybelline Lash Sensational pro efekt dlouhých a plných řas. Řasenka vlasy natočí, vyživí a hlavně neslepí. Její hlavní předností totiž je, že řasy dokonale odděluje, a to po celé jejich délce. Řasenka je vhodná i pro nositelky kontaktních čoček.

Výběr vhodné řasenky

Pokud si vybíráte řasenku, promyslete si nejprve, co od ní chcete. Má vaše řasy prodloužit, natočit, dodat jim objem? Potřebujete, aby řasenka byla voděodolná? Dále se rozhodněte, jakou má mít řasenka barvu. A důležitá rada na závěr. Až řasenku vyberete, pamatujte na to, že nevydrží věčně (vysychá a mohou v ní být bakterie). Po dvou měsících ji vyměňte za novou.