Krása a módaMóda

Jak najít svůj styl oblékání: 3 nejoblíbenější módní styly pro rok 2024

Jak najít svůj styl oblékání: 3 nejoblíbenější módní styly pro rok 2024

V dnešní době se může zdát složité najít svůj styl oblékání. Není to žádný lehký úkol, protože oblečení je nejen naší vizitkou, ale pohybujeme se v něm celý den. Nemělo by být tedy jen čisté a hezké, ale také pohodlné a prodyšné. Jak tedy najít svůj styl oblékání, který vám nejen bude slušet, ale budete se v něm cítit dobře?

Kdybychom se všichni oblékali stejně

…bylo by to opravdu zvláštní! Není žádným tajemstvím, že existuje velké množství módních stylů. My vám představíme tři nejoblíbenější pro rok 2024 a věřte tomu, že si vyberete ten svůj.

Ležérní styl

Ležérní styl se vyznačuje svou pohodlností a možností nosit jej prakticky kdekoliv. Jestliže se začnete oblékat ležérně, bude to znamenat, že se budete cítit dobře, protože si budete vybírat oblečení, které se vám líbí a padne vám.

Jaké oblečení je ležérní?

  • pohodlné džíny (můžou být volnější)
  • trička s dlouhým i krátkým rukávem
  • džínová nebo kožená bunda
  • tenisky, žabky

Kam se oblékat ležérně?

Nejlépe se v ležérním stylu budete cítit při běžných činnostech, jakými jsou nákupy v obchodě nebo cesta do práce či k doktorovi. Ležérní oblečení vám totiž zajistí pohodlí při důležitých i běžných denních pochůzkách.

Elegantní styl

Pracujete v kanceláři, kde je po vás vyžadován elegantní styl oblékání? Pravděpodobně bude nejjednodušší jej přenést i do běžného života, alespoň částečně. Elegantní styl vám dodá vyšší sebevědomí i respekt vašeho okolí. Souběžně s tím však můžete vypadat i starší, na což si dávejte pozor při výběrů už v obchodě. Nevolte příliš konzervativní kousky.

Mezi elegantní oblečení se řadí sukně, plátěné kalhoty nebo kostýmky a saka. Nejvíce se tento styl hodí do kanceláře nebo na pracovní pohovor. V běžném životě jej můžete kombinovat s ležérním stylem.

Sportovní styl

Se sportovním stylem jde ruku v ruce oblékání ve stylu over-sized. Jestliže jste příznivci volných mikin, triček, kšiltovek a tepláků nebo legín, bude sportovní styl tím pravým právě pro vás. Bude vám slušet také klobouk ve stylu bucket hat a bílé tenisky.

Sportovní styl oblečení se hodí do ulic nebo na procházky. Můžete však kombinovat eleganci a sport dohromady a dát tak vašemu šatníku nový rozměr!