DalšíHoroskopy

Jak miluje muž podle znamení horoskopu: Které znamení nepodvádí?

Jak miluje muž podle znamení horoskopu: Které znamení nepodvádí?

Láska je věčné téma, probírá se skrz generace i situace. Jak muži pohlížejí na vztahy a co je pro ně důležité? Alespoň naznačit vám mohou jednotlivá znamení zvěrokruhu, která dávají určitý směr tomu, kam by chtěl ten váš vyvolený vaši společnou lásku směřovat. 

Beran (21.3. – 19.4.) 

Ohledně lásky jsou Berani taky velmi netrpěliví a tvrdohlaví jako kolem ostatních záležitostí. Není mu cizí flirt ani občasné známosti, jelikož dobrodružství vyhledává velmi rád. Také se proto nerad vzdává vlastní svobody, jeho vyvolená musí dostát jeho velkým vizím o budoucnosti. Ve chvíli, kdy je však přesvědčen, že jste ta pravá, vás bude dobývat a bude vám věrný. Vždy bude hlavou rodiny, kterou pevně drží v rukou a utváří podle svých představ. Pak by se ale pro své nejbližší doslova rozdal. 

Býk (20.4. – 20.5.) 

Muži býci dlouho čekají a zvažují, zda učinit první krok. Hledá a prověřuje, která z žen by se mohla stát tou jeho vyvolenou. Nemá potřebu ženy střídat jako ponožky, trpělivě vybírá tu jedinou, které bude věrný až za hrob. Také pak udělá, co jí na očích uvidí, aby byla šťastná. Milerád s ní založí rodinu a bude jí vždy oporou. Nečekejte ale od Býka opulentní dary a podobné projevy lásky. Když ho však budete potřebovat, bude tu pro vás. Jen pozor, Býk svou vybranou ženu chce a je nerad odmítnut. 

Blíženci (21.5. – 20.6.) 

Blíženec vám padne do oka svým uměním komunikace. Bude zábavný a přímý, s mladistvým kouzlem, které vás může uhranout. Představa dlouhé a trvalé lásky ho však může buď rozesmát nebo vyděsit. Závazek by ho příliš připoutal, oddanost jedné ženě je pro něj velmi složitá. Miluje totiž rozmanitost. I Blíženci nakonec někde zakotví, často u ženy praktické a pečující, která jim dopřeje možnost si dál tak trochu žít ve vlastním světě a lehce zpohodlnět. Potřebuje svůj prostor a často se doma věnuje raději svým záležitostem než svým blízkým. Je pro něj podstatné mít stále pocit svobody. Vyhovují mu vztahy na dálku. 

Rak (21.6. – 22.7.) 

Jestli chcete mít pocit ochrany a bezpečí, vložte své naděje do Raka. Žena je pro něj vším, budete mít trochu pocit, jako že jste se vrátili v čase. Muž Rak je galantní, svou rodinu chce udělat šťastnou. Musíte ale počítat s tím, že bude mít vždy trochu navrch, co se týče rozhodování. Ke své lásce jde klidně i tou nejklikatější cestou, hlavně když dosáhne toho, že se budete navzájem potřebovat. To muže Raka naplní. 

Lev (23.7. – 22.8.) 

Lev se rád předvádí a jeho partnerka ho musí doplňovat. Miluje, umí být věrný a na svou rodinu je náležitě pyšný. Jeho žena ho ale nesmí zastínit, to by nebyl rád. Nehledá tedy nijak výraznou ženu, která na sebe bude strhávat pozornost. Vztah bude oslavovat a zahrne vás dary. Vztah s ním je pohodový a zábavný, budete mít pocit, že váš partner je váš přítel. A to čeká i muž Lev od své partnerky. 

Panna (23.8. – 22.9.) 

Princ zachránce je muž v Panně. Na svou lásku má poměrně vysoké nároky, nabízí však jistotu a ochranu. Pokud má dojem, že je v jeho okolí žena, která potřebuje nějak pomoci, rychle přispěchá, i když nemá žádné další úmysly. Pro muže Pannu je samozřejmostí princeznu zachránit, dopravit do bezpečí a pak teprve odejít, pokud ji nemiluje. Nikdy vás nenechá na holičkách. V lásce je přímý a zodpovědný, zároveň ho ale nikdy nedonutíte dělat něco, co nechce. 

Váhy (23.9. – 22.10.) 

Muži ve Vahách jsou rozvážní, hledají jistotu. Jejich žena musí být oddaná. Rád jí podpoří, ale čeká také podporu zpět, vztah musí být vyvážený a férový. Váhy nejsou konfliktní, nemají potřebu vyvolávat hádky a ani od své partnerky nečekají žádné scény. Nějaké to drama si občas zvládnou zinscenovat sami a netouží po tom, aby jim to žena vracela. Přesto budou neustále počítat skóre jako na zápasu, aby věděli, kdo má zrovna navrch. 

Štír (23.10. – 21.11.) 

Štíři mají určité vize o tom, jak by měla jednou vypadat jeho rodina. Své vyvolené dá první i poslední, budou vzájemně spřízněné duše. Na oplátku chce mít pocit, že je středobodem ženina světa. Často mívá komplikovanější vztahy s matkou a nehrne se tedy vždy do popředí. Jako jednomu z mála mu nevadí úspěšnější žena. Klidně převezme část její role na sebe, pokud mu za to bude umožněno trochu vlastního prostoru. 

Střelec (22.11. – 21.12.) 

Každá žena, která projde Střelcovým životem, je pro něj ta pravá. Alespoň na chvíli, než se začne nudit a poohlížet jinde. S city hazarduje, ačkoli si to vlastně ani neuvědomuje. Dlouho mu trvá, než dospěje, teprve pak začne vztahy brát vážně. Když je připraven se usadit, udělá pro to všechno. Stane se z něj pak velkorysý a empatický muž. Hlavně mu vždy dopřejte trochu svobody, ať nemá dojem, že ho máte na řetízku. 

Kozoroh (22.12. – 19.1.) 

I Kozoroh si nejprve ženu prověří, zda mu bude vhodnou partnerkou. Často mu trvá, než se usadí, jelikož dobře ví, že pak už nebude mít tolik prostoru. Jakmile má dojem, že jeho mladistvé sny jsou dotaženy do cíle, vrhne se na rodinu. I na tu má samozřejmě plán, přesně ví, kdy je nejlepší doba na svatbu či potomka. Ctí tradice a chce je předat dál svým potomkům. Někdy se stane, že plány změní něco nečekaného, což mu dělá potíže, ale vždy bude dbát o své blízké a snažit se jen pro ně, aby bylo ještě lépe. 

Vodnář (20.1. – 18.2.) 

Revolucionáře v lásce hledejte mezi Vodnáři. V zásadě se tito muži dělí na ty, kteří vyzkouší mnoho žen a dlouho si užívají, a na ty, kteří vyžadují pevný a stabilní vztah bez prudkých zvratů. Vždy ale jejich vztahy musí mít nějaký smysl a zároveň musí cítit možnost rozletu, byť je to se ženou pospolu. S Vodnářem bude vztah kreativní, zvlášť s moderní a nezávislou ženou, taková mu bude velmi imponovat. Nečekejte ale velké splynutí duší, někdy to může vypadat, že jen žijete vedle sebe jako velcí přátelé.  

Ryby (19.2. – 20.3.) 

Muž v Rybách je tak trochu nepolapitelný. Často sice setrvává v dlouhodobém vztahu a svou ženu opravdu miluje, ale není to ten typ, co vás hned potáhne na radnici. Na svou lásku rozhodně nepotřebuje papír, je to pro něj jako by byl chycen do sítě. Musí si k tomu přijít sám, jakmile ho budete nutit, stáhne se. Přesto jinak udělá cokoliv, abyste s ním byla šťastná a je až dojemné, jak si bude pamatovat detaily jako je třeba vaše oblečení na prvním rande i po dvaceti letech.