KrásaKrása a móda

Jak být hezká: 6 jednoduchých tipů, které byste si měli osvojit

Jak být hezká: 6 jednoduchých tipů, které byste si měli osvojit

Asi každá žena či dívka už si někdy položila otázku, jak být hezká. Krása člověka sice nespočívá jen v jeho vizáži, ale přiznejme si upřímně: pokud se líbíme sami sobě a jsme sami se sebou spokojení, pak je to na nás vidět. Proto vám poradíme 6 jednoduchých tipů, jak být hezká.

6 tipů jak být hezká, zn. i bez make-upu

Je tolik věcí, které můžete dělat pro to, abychom se cítili spokojení sami se sebou. Pokud přemýšlíte, jak být hezká, osvojte si naše následující rady. A věřte, že být hezká, lze i bez tuny líčidel.

  • Úsměv
  • Vlasy
  • Nehty
  • Oči
  • Rty
  • Pleť

Tip první: úsměv

Můžete si říkat, co chcete, ale srdečný úsměv od ucha k uchu dokáže s člověkem mnohé. Pokud se člověk usmívá, je krásný. I na první pohled obyčejný úsměv může na druhé udělat dojem. Budete působit sympaticky a vřele.

Tip druhý: vlasy

Dalším tipem, jak být hezká, je udržovat své vlasy čisté a upravené. Zkrátka v dobré kondici, kdy nám budou dělat parádu a skvělou vizitku.

Tip třetí: nehty

I na vzhledu našich nehtů záleží. Divili byste se, kolik lidí si všímá, zda má ten druhý upravené ruce a nehty. Okousané drápky, zbytky starého laku, záděrky…to nedělá dobrý dojem, tak pozor na to.

Tip čtvrtý: oči

Člověk toho byť jediným pohledem dokáže říci mnoho. A nemusí to nutně znamenat, že se napatlete líčidly k nepoznání. Bohatě postačí vaše kukadla jen zvýraznit, třeba řasenkou nebo tužkou na oči. A kolik to udělá parády.

Tip pátý: rty

Chcete vědět, jak být hezká? Pak věřte, že někdy stačí opravdu málo, abyste měli ke kráse zase o krůček blíže. Co třeba obyčejný lesk na rty? Díky lesku budou vaše rty působit šťavnatě a to vám přidá na přitažlivosti.

Tip šestý: pleť

Starejte se o svou pokožku, hýčkejte ji, odměňujte a rozmazlujte. Pokud se pleti budete dostatečně věnovat, nebude mít důvod trápit vás například nehezkými pupínky. I to je způsob, jak být hezká a to dokonce i bez líčidel.