DalšíHoroskopy

Horoskop pro ženy na duben 2023 pro všechna znamení

Horoskop pro ženy na duben 2023 pro všechna znamení

Apríl bude pro letošní rok příznivým a šťastným měsícem. Přicházející jaro nám vlije do žil novou energii, na řadu z nás totiž čekají změny a bude jí potřeba. Hned 6. dubna přijde úplněk, 20. dojde k zatmění Slunce, je tedy jasné, že duben bude zajímavý. Jaro bude ve znamení duševní cesty, vyrovnání se s minulostí a otevření se budoucnosti. Je čas připravit se na léto. 

Beran (20.3. – 19.4.) 

Všechny nevyřízené resty dejte do pořádku hned v prvních dubnových dnech. Jednání zpočátku měsíce budou rychlá a úspěšná. Čeká vás šťastný měsíc, a zvlášť 11.4. budete jiskřit a zářit a vyladíte své komunikační schopnosti k dokonalosti. V lásce mějte oči otevřené. Možná je čase vydat se vstříc novým dobrodružstvím místo neustálého se ohlížení za minulostí. S koncem měsíce si ujasněte, co jsou vaše cíle a jaké hodnoty jsou pro vás důležité.  

Býk (20.4. – 20.5.) 

Nemáte rádi spěch a kvap kolem vás. I v práci raději zpomalíte, pokud víte, že výsledek bude lepší. Nyní je na čase se věnovat hlavně sobě. Potřebujete chvíli klidu, abyste se vyléčili ze svých bolestí. Někdy může jít i o záležitost, kterou jste považovali za uzavřenou. Nyní se se vším musíte vyrovnat i vnitřně, aby nic nebránilo vaší proměně v lepšího Býka. Síla se vrátí a změny, které přijdou vám vyznačí jasnou cestu, kudy se vydat. Při potížích hodně mluvte, předejdete tak spoustě naprosto zbytečných neshod. 

Blíženci (21.5. – 20.6.) 

I na vás, blíženci, čekají změny, které vám dodávají nové impulsy. Vaše nechuť ke stereotypu je zjevná, s přicházejícím jarem je tedy potřeba pár životních úprav, abyste se cítili dobře. Ve vašem životě je něco, co vás brzdí, teď přišel pravý čas se od toho oprostit. Prázdné místo rychle zaplní něco nového, díky tomu budete plní kreativity. Udělejte si ale čas pro sebe a všechny tyto změny v klidu zpracujte. Ačkoli vás nabíjí energií, vaše duševno musí přijmout vaše rozhodnutí postupně. Teprve pak vás čeká úspěšné léto. 

Rak (21.6. – 21.7.) 

Duben pro vás bude ve znamení dobrých zpráv. V práci vás čekají novinky, kdy konečně budete oceněni za svou snahu. V oblasti financí se vyplatí váš efektivní přístup a spořivost. Celkově vám vzroste sebevědomí, tak toho patřičně využijte. Pro vaše blízké to bude překvapivé a ne všichni budou sdílet vaše nadšení, není to ale nic proti vám. Je to spíš obava o to, zda dále budete oporou a pevným přístavem jako dosud. Od poloviny měsíce se situace stabilizuje a zklidní, bude čas vše urovnat. Komunikace a otevřenost je tou správnou cestou. 

Lev (22.7. – 22.8.) 

S příchodem jara a tepla vás chytnou myšlenky na prosluněné léto. Chcete, aby bylo velkolepé, léto je totiž vaše narozeninová sezóna a je třeba se na ni řádně připravit. Proto si také už teď v dubnu rovnáte myšlenky a určujete své letošní cíle v osobním i pracovním životě. Hodně mluvte se svými blízkými, letošek pro vás bude úspěšný jen v případě, že vám nezůstanou žádní kostlivci ve skříni.  

Panna (23.8. – 22.9.) 

Váš dojem, že v životě je prostor pouze pro dokonalost vás vyčerpává. Stálé hledání chyb zaměřte také na sebe. Nahlédněte do své duše a s kritikou sobě vlastní zhodnoťte samy sebe. Jen tak se posunete dál. Budete mít pocit, že je třeba se uzavřít do sebe, to je pro vás totiž správná cesta, jak si přiznat, že nejste bez chyby. Věřte své intuici a přestaňte se ohlížet do minulosti. Co bylo, vzala voda, život jde dál, tak mu jděte vstříc. 

Váhy (23.9. – 22.10.) 

Jste okouzlující a sršíte půvabem. Nic víc letos v dubnu nepotřebujete. Kolem vás je plno přitažlivé magie, láska na sebe tedy jistě upozorní. Může jít dokonce i o starou lásku, která dostane nový háv. Přívaly energie proložte časem pro sebe, pro vstřebání nových zážitků a potlačení pochyb o sobě samé. Buďte kreativní a přátelské, nic si nevynucujte, to dobré přijde i tak. 

Štír (23.10. – 21.11.) 

Cítíte stres, vyčerpání nebo máte dokonce pocity vyhoření? Teď přichází čas na léčbu! Věnujte se sobě, splyňte se svou duší, jen díky tomu přijde ten pravý restart. Od poloviny dubna se vám postupně vlije nová energie do žil a vy povstanete jako fénix z popela. Vaše přirozenost a vnitřní síla vám pomohou dořešit vše, co jste začátkem měsíce zanedbaly, ať už se to týká práce nebo soukromí. Nepropásněte ten pravý čas na spravení těchto záležitostí.  

Střelec (22.11. – 20.12.) 

Užívejte si, že jste středem pozornosti, máte spoustu příležitostí, jen je využít. Vaše sebedůvěra je na vrcholu a vy máte pocit, že dokážete vše. A nemusí zůstat jen u pocitu, i dávné sny se nyní mohou splnit, když jim půjdete naproti. Hlavně se nesnažte přehrávat a stylizovat do rolí, které vám tak úplně nesednou. Buďte prostě své a konec měsíce bude plný síly a magie. Pro vstup do jara a léta pak budete připraveny. 

Kozoroh (21.12. – 19.1.) 

Ve vašem soukromí je třeba si vyjasnit všechny záležitosti. Máte ideální příležitost odprostit se od věcí a lidí, kteří vás svazují nebo naopak přijmout něco nového. Od poloviny měsíce se může v každé oblasti vašeho života objevit nějaký posun kupředu. Rozhodování co a jak nebude nijak těžké, odpovědi přece dávno znáte. Stačí si věřit a uspějete. Váš životní krok vpřed je nadohled. 

Vodnář (20.1. – 17.2.) 

Jste odvážné a nezávislé, s příchodem jara to je znát stále víc. Máte spoustu plánů a nápadů, které chcete zrealizovat, tak do toho! Bude se vám dařit a v průběhu měsíce přijde i romantika a změny jedině k lepšímu. Také vás popadne pocit, že by nebylo od věci vrátit se ke svým kořenům. Následujte ho a vraťte se domů. Bude to další impuls k tomu, kam by měl váš život směřovat.  

Ryby (18.2. – 19.3.) 

Ačkoli se vám vcelku daří, to pravé štěstí potřebuje trochu pomoci. Možná na některé věci pohlížíte moc úzce a chtělo by to nový vhled. Nespokojte se s málem, dobře víte, co chcete a proč a není důvod od toho upustit. Dobrá rada však často může být k nezaplacení, a tak o sobě a svých plánech mluvte. Celkově toho může být kolem vás hodně nevyřčeno, proto to dořešte a bude lépe.