DalšíHoroskopy

Horoskop pro rok 2023: Co vás čeká po zbytek roku?

Horoskop pro rok 2023: Co vás čeká po zbytek roku?

Rok 2023 již je v plném proudu a spousta věcí se vám již určitě udála. Ale co bude následovat? Napomoct by vám mohl náš přehled pro každé znamení až do konce roku, který vám prozradí co vás čeká a na co si dávat pozor.

Beran

I přes to, že mají berani ve zvyku jednat rychle, v letošním roce udělají nejlépe, když každé rozhodnutí raději řádně zváží. Tento rok je u beranů také v hodný ke změně pracovního prostředí, zvlášť pokud se naskytne lukrativní nabídka.

Býk

Milí býci, vaše trpělivost a ostražitost bude letos sklízet své ovoce. A ač se najde pár stresujících dní, dostatek odpočinku a možnost opřít se o přátelé a rodinu vás pokaždé vrátí do sedla.

Blíženci

Většina blíženců má momentálně pocit, e jejich živobytí na strmé ploše, avšak nezoufejte. Zejména v druhé polovině roku začnou vaše pracovní nápady sklízet své ovoce a vše se může otočit k lepšímu.

Rak

Letos vás špatné situace nerozhodí tolik jako v předchozích letech, ale naopak vás vaši bližní dokážou nakopnout optimismem a chutí do nových věcí. Nebojte se experimentovat a vyzkoušet si něco nového.

Lev

Lvům letos nestojí nic v cestě, a pokud projeví dostatek úsilí, dokážou prakticky cokoli. Pozor by si však měli dát na své zdraví.

Panna

Panny letos čeká doslova horská dráha. Úspěchy a dobré zprávy budou střídat negativa, takže si važte všeho dobrého co vás letos potká, protože to pro vás nebude lehký rok.

Váhy

Váhy jsou letos předurčeny k velkým věcem a k poznání štěstí. Pozor si však dejte na své ego, které vám nesmí zatemnit úsudek. Velkých věcí totiž nedosáhnete sami. Nebojte se tak říct si o pomoc, pokud vám to pomůže.

Štír

Štíry letos čeká rok prozření. Zatímco v první polovině roku budete ještě negativní, v té druhé, se věci uklidní a příjde šťastné období plné lásky a klidu.

Střelec

Střelci budou letos slavit především v práci, kde se dostanou k novým výzvám. Letošní rok je tak vhodný pro pořízení nemovitosti.

Kozoroh

Kozorozi mají letos dobrý rok. Lepšit by se měla především vaše finanční situace a díky působení Marsu se vám budou vyhýbat i vaši nepřátelé.

Vodnář

Vodnáře letos čeká spousta úspěchu v práci i osobním životě. Působení planet však naznačuje, že byste mohli mít mírné zdravotní komplikace, takže si na sebe dávejte dobrý pozor.

Ryby

Lidé ve znamení ryby by měli být na pozoru. Štěstí při řešení jednotlivých výzev se vás bude držet jen do konce dubna. Poté bude vhodnější začít věci řešit po malých krůčcích, aby bylo možné mít kladné výsledky vašeho počínání.