Horoskopy

Horoskop na dnešek – úterý 26.9.2023. Váhy čeká romantika, Ryby se mohou vyhnout zdravotním obtížím

Horoskop na dnešek – úterý 26.9.2023. Váhy čeká romantika, Ryby se mohou vyhnout zdravotním obtížím

Beran

Bude třeba být hodně selektivní k ostatním lidem. Nicméně to neznamená zůstat elitářský. Váš partner už dlouho nevydrží vaše popichování a vybuchne. Můžete se dozvědět, že jste spoustu věcí dělali jinak, než by chtěl. V průběhu dne se k vám dostane špatná zpráva, která uhasí vášeň a romantiku. Pokud je ve vašem povolání vyžadována přesnost, budete velmi produktivní. Po této stránce se vám totiž bude velmi dařit.

Býk

Zaměřte na se na nějakou skutečnost, kterou jste už dlouho přehlíželi. Byli jste natolik uspěchaní, že jste mohli zanedbat určitou maličkost. Z ní se ale časem může stát opravdu závažný problém. Nezapomeňte dát partnerovi najevo, že jej milujete. Usmívejte se na něj, pohlaďte ho. Máte tendenci utíkat realitě a schovávat se ve vlastních myšlenkách. Nepřehlížejte signály, které vám dává vaše tělo. V kariéře se nesoustřeďte na budoucnost, ale na to, abyste precizně zpracovali současné úkoly.

Blíženci

Snažte se najít ve svém milostném životě mír a vyrovnanost. Nebojte se říci ostatním ne, když po vás vyžadují něco, co by mohlo být příliš problematické. Svobodní, nebojte se vybírat si společnost podle svého srdce. Zadaní mohou zažít pocit sounáležitosti se svým partnerem. Stačí, když budete mluvit otevřeně a zaměříte se na to, co na svém partnerovi máte nejraději. Únavy se dnes vůbec nemusíte bát. Ideální je strávit den ve společnosti svých nejbližších.

Rak

Máte pocit, že se vám nedostává tolik pozornosti, kolik byste si zasloužili. Nedělejte žádná velká gesta, kterými chcete na sebe upozornit. Je možné, že váš partner utrousí poznámku, která se vás velmi dotkne. Není ale důvod brát si to příliš k srdci. Pravděpodobně to myslel jinak, než jste to pochopili. Abyste v zaměstnání dosáhli pokroku, budete potřebovat pomoc od kolegů. Nezavrhujte na týmovou práci, i v ní můžete vyniknout.

Lev

Nebojte se opustit situaci, která vám nevyhovuje nebo vás dlouhodobě vyčerpává. Z nefunkčních či toxických vztahů je těžké odejít, v konečném důsledku je to ale ta lepší verze, která vás může udělat šťastnými. Máte spoustu plánů, které ale nechcete realizovat, protože se nemusí líbit vaší drahé polovičce. Možná bude zapotřebí zaměřit se na to, co máte společné. V zaměstnání se můžete dočkat splnění určitých ambicí.

Panna

Zadaní, měli byste zapracovat na rovnováze svého vztahu. Nespoléhejte se na náhody a nenechávejte svou práci na ostatních. Dejte si pozor na falešné přátele, protože ve vašem okolí je někdo, kdo by vás mohl chtít využít. Máte pocit, že někdo ve vašem okolí se trápí. Je důležité pochopit, že ne vždy můžete pomoci. Napětí v zaměstnání vás vybičuje k těm nejlepším výkonům. Na konci dne ale můžete pociťovat obrovskou únavu. Lékem bude jít si dříve lehnout.

Váhy

Je třeba naučit se vyjadřovat své touhy a přání. Rozvíjejte svou sebedůvěru, protože jedině tak můžete zažívat okamžiky, po kterých toužíte. Ať už jste zadaní nebo ne, můžete se těšit na spoustu romantiky. Mějte otevřené oči a využijte příležitostí, které vám život nabízí. Váš partner se bude snažit o to, aby vás co nejvíce potěšil. Nebojte se zapojit do týmových projektů. Pokud budete pracovat klidně a v rámci toho, na čem jste se ve skupině domluvili, půjde vše hladce.

Štír

Dnes vás čeká velice zajímavé setkání s osobou, která vás doslova okouzlí. Pokud budete upřímní, může se z toho vyvinout něco vážnějšího. Buďte vděční za štěstí, které vás potkalo, a to navzdory tomu, že vám to přijde podezřelé. Hrozí vám nespavost, protože vás pohltí práce na počítači. Modré záření z obrazovky vám zabrání usnout ještě dlouho poté, co počítač vypnete. V zaměstnání budete muset ukázat svého bojovného ducha.

Střelec

V lásce máte trápení. Nezůstaňte v koutě, kde si lížete rány, ale naopak vyrazte někam do společnosti. Čím dříve se vám podaří vyřešit si svou emocionální nerovnováhu, tím dříve můžete zažívat radostné chvíle. Zaměřte se na praktické úkoly, které zaměstnání vaši mysl i ruce. Toužíte být v pohybu, takže si naplánujte výlet nebo sportovní aktivitu. Můžete inovovat a přitom zůstat ve své současné práci. Nezapojujte se do projektů, ve kterých vám chybí odpornost.

Kozoroh

V životě zaznamenávat růst v jakékoli oblasti. Vaše vztahy jsou na nejlepší možné úrovni. Stejně tak se těšíte dobrému zdraví a v zaměstnání sklízíte pochvaly. Využijte této situace k tomu, abyste si užili ten dobrý pocit, který vás doprovází. Těšte se na vzrušující časy, které vás čekají. I když pociťujete obrovské množství energie, udělejte si čas na vnitřní meditaci a dlouhou procházku. V zaměstnání postupujte raději pomalu a trpělivě.

Vodnář

Zaměřte se na činnosti, které podpoří zdraví vašeho srdce. Činnosti, jako je běh, chůze nebo tanec mohou být velmi prospěšné. Vyhněte se naopak tomu, co může srdce poškodit, jako je kouření. Celý den budete pod vlivem silných emocí. Je zapotřebí si uvědomit, proč tomu tak je. Snažte se udržet svou pozornost na současném vztahu a nesněte o někom dalším. Práce s vrstevníky může být velmi náročná, protože i když se tváří, že umí všechno, opak je pravdou.

Ryby

Naslouchejte svému tělu, které vám dává signály, co je třeba udělat, abyste se vyhnuli budoucím zdravotním problémům. Možná potřebujete uklidnit také po duševní stránce. Pomůže teplá koupel nebo uklidňující hudba. Konflikty v práci můžete vyřešit v klidu. Pokud necháte vystoupat své emoce, způsobíte tak zbytečné napětí, které se dotkne i těch, kterých se konflikt netýká. Nenechte se proto vyprovokovat a zachovejte chladnou hlavu.