Horoskopy

Horoskop na dnešek – úterý 11.7.2023. Na Berana čeká láska, Lev bude mít celý den úsměv na tváři

Horoskop na dnešek – úterý 11.7.2023. Na Berana čeká láska, Lev bude mít celý den úsměv na tváři

Beran

Zadaní Berani budou na vrcholu spokojenosti. Se svým partnerem sdílí stejné hodnoty a cíle. Shodnete se na všech plánech do budoucna. Také nezadaní Berani se mohou těšit na zájem od druhého pohlaví. Čeká vás dokonce velké překvapení a váš milostný příběh začíná! Jste čím dál unavenější, takže si rozhodně udělejte čas na odpočinek! V zaměstnání se vám bude velmi dařit, protože se můžete soustředit lépe, než kdy dříve.

Býk

Těšíte se velké oblibě ve společnosti. Váš partner si ale může připadat trochu opomíjený, což může vyvolat napětí ve vztahu. Naštěstí to nebude nic vážného. Abyste se problému vyhnuli, věnujte partnerovi více pozornosti. Nezadaní Býci dnes mohou zažít zajímavé setkání. Hvězdy jsou ale bohužel škodolibé, a tak se může stát, že osoba vašeho zájmu vás oklame. Nepleťte si lásku a přátelství! Hrozí vám problémy se spánkem, vyplatí se vyhnout kofeinu.

Blíženci

Jste neklidní a komunikace vám nejde tak, jak je obvyklé. Díky tomu můžete zaznamenat určité potíže ve vztahu. Naštěstí stačí jen trochu snahy a dáte vše do pořádku. Nezadaní mohou dostat druhou šanci u osoby, o kterou měli zájem. Máte problémy se soustředěním. Zatímco v jednu chvíli pracujete na dvě stě procent, v další chvíli se jen tak bezduše koukáte z okna. To způsobí, že vaše výkonnost není taková, jaká by měla být.

Rak

Zadaní Raci se mohou těšit na klid a harmonii ve vztahu. Jakýkoli hrozící konflikt dokážete s klidnou myslí odvrátit. Nezadaní Raci si mohou užít velmi příjemný den s přáteli. Nová láska nebo rande z toho nekouká, to vám nedokáže zkazit náladu. I když trpělivost nepatří mezi vaše silné stránky, dnes se dokážete ovládat. Protože je pro vás obtížné přizpůsobit se ostatním lidem, můžete zaznamenat určité problémy v profesním životě.

Dívka

Lev

Zadaní i nezadaní Lvi si mohou užít zábavy ve svém milostném životě. Čeká vás spousta příjemných překvapení, štěstí a harmonie. Vaše optimistická nálada je nakažlivá, proto budete přitahovat pozornost ostatních. Vaše oči ale patří pouze vaší lásce. Úsměv budete mít celý den na tváři. Je ideální čas plánovat budoucnost. Výsledky vaší tvrdé práce se nyní ukážou. Máte důvod být na sebe hrdí. Všimnou si toho také vaši kolegové a nadřízení.

Panna

Zadaná Panna může zažít velmi emotivní událost. Tato intenzívní emoce sice nemusí být zpočátku příjemná, na konci dne vás ale s partnerem sblíží. Zjistíte, že vedle sebe máte někoho, o koho se můžete v případě potřeby opřít. Nezadané Panny přesně ví, co od vztahu očekávají. Díky tomu se vám konečně může podařit setkat se s osobou, se kterou si budete velmi dobře rozumět. V zaměstnání jste iniciativní a máte spoustu nápadů. Možná ale budete mít pocit, že vám ostatní nestačí.

Váhy

Zdá se, že někdo třetí zasahuje do vašeho milostného života. Také ze strany partnera si užijete nepříjemné poznámky a komentáře. Snažte se zachovat klid, protože to je jediný způsob, jak ve vztahu pokračovat. Napjatá situace časem pomine. Pokud budete jednat neuváženě, můžete svého partnera zranit tak, že se z toho nevzpamatuje. V zaměstnání pociťujete určitý neklid a nevěříte v sebe sama. Nepouštějte se proto do velkých projektů.

Štír

Jste nestálí a vnitřně neklidní. Přesto máte snahu o nápravu, což ocení zejména váš partner. Dejte si pozor, ať se ve vztazích k ostatním lidem nechováte příliš tvrdě. Trocha jemnosti a laskavosti nezaškodí. Uklidní vás to, že vám partner rozumí. Nezadaní Štíři vědí, koho přesně hledají. Bohužel není jednoduché na takovou osobu narazit. Je totiž možné, že máte příliš vysoké požadavky. Buď z nich slevíte, nebo se můžete pokusit přivítat lásku, která se chystá. Jen je zapotřebí mít oči dokořán a neočekávat dokonalost.

Maska

Střelec

V zaměstnání vás čeká spoustu výzev. Abyste je dokázali splnit, budete muset začít přemýšlet trochu odlišným způsobem, než jste zvyklí. Čekají vás neshody s kolegy, které způsobí, že o sobě začnete pochybovat. Potřebujete dobít baterky, protože jste příliš unavení. Věnujte se činnostem, které vás baví, a relaxujte. Je vhodný čas na návštěvu přátel nebo rodiny. V jejich společnosti se budete cítit dobře a navíc z nich můžete načerpat optimismus.

Kozoroh

Krize, kterou jste si prošli v partnerském životě, vám udělala jasno. Nyní už víte, jestli se na svého partnera můžete spolehnout, nebo jestli bude lepší rozejít se. Pokud chcete vztah ukončit, zbytečně to neprodlužujte. Nezadaní Kozorozi by se měli přihlásit na seznamku, protože ta jim může přinést zajímavého partnera. Dejte si ale pozor na podvodné odpovědi. Toužíte vyzkoušet něco nového. Zaměřte se na aktivity, které vás dlouho přitahovali. Nemělo by ale jít o nic fyzicky namáhavého.

Vodnář

Zadaní mohou mít pocit, že je jejich vztah vyčerpává a že je jednostranně zaměřený. Mají pocit, že dávají a nic nedostávají. Je třeba situaci projednat s partnerem, který se začne více snažit. Nemá totiž ani potuchy o tom, jak se jeho druhá polovička cítí. Nezadaní Vodnáři se snaží ovládat a nedávat najevo své emoce. Díky tomu ale mohou přijít o šanci na lásku! Dnes máte optimistickou náladu, která přitahuje pozornost ostatních lidí. Tak toho využijte!

Ryby

Nebaví vás dělat věci tak, jak stanovují protokoly nebo návody. Faktem je, že si kvůli tomu můžete způsobit problémy, a to také finanční. Buďte tedy opatrní na to, pokud děláte něco, co jste ještě nikdy nedělali. Je vhodné si návod alespoň zběžně přečíst, když už jej nedokážete prostudovat. Před jakýmkoli rozhodnutím si zjistěte informace z více zdrojů. Existuje možnost, že budete vystaveni podvodnému jednání.