Horoskopy

Horoskop na dnešek – středa 30.8.2023. Berany čeká romantický den, Vodnář může být v konfliktu s přáteli

Horoskop na dnešek – středa 30.8.2023. Berany čeká romantický den, Vodnář může být v konfliktu s přáteli

Beran

Hvězdy přejí romantice! Pokud máte s kým, naplánujte si společně strávený čas. Jestliže jste nezadaní, vyrazte do společnosti. Můžete potkat někoho vášnivého. Užívejte si činností, které vás opravdu baví, protože právě nyní je ideální čas na rozmazlování sebe sama. Dobije vás to energií. V současné době jste spíše orientování na radostné prožitky, a ne na zodpovědnost. Nemusíte se cítit provinile.

Býk

Větší množství energie vám pomůže řešit úkoly rychle, efektivně a s nadšením. Je vhodný čas soustředit se i na složité úkoly. Právě teď máte totiž největší šanci na jejich vyřešení. Pokud se vám v zaměstnání naskytne možnost naučit se něco nového například prostřednictvím školením, využijte jí. Bude se vám v budoucnu hodit. Buďte obezřetní, protože ve vašem okolí může být někdo, kdo se tváří jako přítel, ale chce vás využít.

Blíženci

Sestavte si svůj seznam lokalit, které byste rádi navštívili. Nebo se alespoň zaměřte na aktivity, které byste chtěli vyzkoušet. I když byste museli šetřit delší dobu, uvědomte si, že žijete jen jednou. Pokud si svá přání a sny nenapíšete, nikdy se k jejich splnění nedostanete. Dělejte si plány, jak se na dané místo dostanete. Už jen to vás bude velmi bavit. Pokud je ve vašem okolí někdo, kdo sdílí vaše napětí, bude plán rychleji hotov. A získáte i partnera na cesty.

Rak

Nebuďte smutní, že v některých věcech nejste nejlepší. Pokud se cítíte méněcenní, možná pomůže, když se svěříte osobě, které důvěřujete. To, že přiznáte své nedostatky nahlas, vám pomůže posunout se a zároveň prohloubit vztahy s osobou, které se svěřujete. Je možné, že daná osoba bude mít stejný problém jako vy. Můžete se vzájemně povzbuzovat a pomoci se tohoto nedostatku zbavit. Bída zkrátka miluje společnost.

Lev

Projeví se vaše zranění z minulosti, a to vám neumožní dostatečně se věnovat pohybu. Je pravděpodobné, že tento problém může přetrvávat delší dobu. Proto je vhodné upravit svůj jídelníček tak, abyste nezačali přibírat na váze. Soustřeďte se na správnou rehabilitaci, buďte poctiví, ale nepřeceňujte se. Zkuste například přerušovaný půst, který pomáhá snížit závislost na jídle. Vyvarujte se omamným látkám, jako jsou alkohol a cigarety.

Panna

Pokud toužíte po větším úspěchu, bude třeba porozhlédnout se po jiném zaměstnání. To, na kterém teď jste, je velmi neperspektivní. Potřebujete prostředí, ve kterém můžete soutěžit s ostatními. Zdravé konkurence se nebojíte, což je dobře. Jedině tak ze sebe můžete dostat to nejlepší. Nebojte se přijmout rady od ostatních. Pokud něco nevíte, nebojte se zeptat. V opačném případě budete tápat a postupovat metodou pokus-omyl.

Váhy

Porozhlédněte se kolem, možná na vás čeká velká příležitost. Bohužel k vám nepřijde sama, je zapotřebí být aktivní. Vaše plány na lásku bohužel vůbec nefungují tak, jak byste chtěli. Nezadaní se bojí oslovit osobu svého zájmu, zadaní naopak nemají potřebu trávit čas se svým partnerem. Dejte dnes přednost raději pracovním záležitostem, ve kterých se vám bude dařit. Zaměřte se zejména na týmovou práci, ta vám přinese větší sebevědomí.

Štír

Nerozhodujte se na základě názoru ostatních. Můžete si vyslechnout rady svých nejbližších, ať si uděláte ucelenou představu. Nenechte se ale příliš ovlivnit. Před důležitým rozhodnutím si vše důkladně promyslete. Neuškodí, když si sestavíte svůj seznam pro a proti. Zakázané ovoce je to, co vás bude lákat, a to zejména v romantických vztazích. Možná vás očaruje váš nadřízený nebo se jen pustíte do flirtu se zadanou osobou. Buďte opatrní, pravděpodobně se vám to nevyplatí.

Střelec

Navzdory tomu, že se k lidem chováte nejenom slušně, ale také laskavě, překvapuje vás, že se vám tyto laskavosti od ostatních nevrací. Nenechte se tím vyvést z míry. Možná jsou jen ostatní příliš ponořeni ve vlastních problémech. Dnes vás čeká spousta překážek. Zdolávejte je jednu po druhé co nejdříve, protože by mohlo dojít k jejich hromadění. Svůj názor potřebujete ventilovat, nenechávejte si jej pro sebe.

Kozoroh

Nepotlačujte své pocity, protože by to ve vás mohlo vyvolat dlouhodobý emoční neklid. Pokuste se obnovit přátelství z minulosti. Může vám to přinést radost, energii a dobrou náladu. Je velká pravděpodobnost, že některému z takových přátel můžete dokonce i pomoci! Skuteční přátelé ocení vaši upřímnost, i když se jich může na začátku dotknout. Finanční změny, které plánujete, mohou přinést určitý neúspěch.

Vodnář

Je možné, že se ocitnete v konfliktu s blízkou osobou. Nenechávejte své názory, aby se staly klínem mezi vámi. Nebuďte příliš defenzivní. Své činy nemusíte před nikým obhajovat. Pokud by ale měly ovlivnit i vašeho partnera nebo nejbližší rodinu, je třeba své akce předem prodiskutovat. Snažte se na věci dívat z různé perspektivy. Naslouchejte dobrým radám. Je možné, že některý z vašich přátel ví o vašem problému mnohem více.

Ryby

Překypujete nápady a máte mimořádnou schopnost vysvětlit je ostatním tak, že se pro ně nadchnout. Je proto vhodný čas, abyste se zaměřili na prosazování těch nejdůležitějších plánů, které máte. Už pro vás není příliš těžké důvěřovat ostatní, takže na ně můžete delegovat úkoly. Můžete očekávat zprávy prostřednictvím telefonického hovoru, které vás opravdu překvapí. Tyto informace si dobře zapamatujte, budete je potřebovat.