Horoskopy

Horoskop na dnešek – středa 25.10.2023. Býk pocítí obrovskou energii, Střelec přijde s inovativním řešením

Horoskop na dnešek – středa 25.10.2023. Býk pocítí obrovskou energii, Střelec přijde s inovativním řešením

Beran

Růžová a zelená, 1 a 2 vám dnes mohou přinést o něco více štěstí. Zaměřte se na své blízké a pokuste se s nimi strávit co nejvíce času. Pokud to nejde osobně, alespoň jim zavolejte. Posílíte tak vzájemné vazby. Je možné, že dnes se vám může ozvat starý přítel. Společně zavzpomínáte na staré čase. Pocítíte příval energie, je třeba věnovat se činnostem, které vás baví. Vyhněte se přílišnému požitkářství a neutrácejte peníze za zbytečnosti.

Býk

Dnešní příval energie využijte k experimentování s novým druhem cvičení. Je pravděpodobné, že v sobě objevíte nový talent nebo nový koníček. Dejte si pozor, ať to s fyzickým pohybem příliš nepřeháníte. Je ideální čas pro obnovení starého nebo poškozeného přátelství. Vaše komunikační schopnosti jsou na vrcholu, takže ostatním dokážete dobře vysvětlit své myšlenky. Je třeba být upřímný. Ostatní s vámi rádi spolupracují.

Blíženci

Bude vás to táhnout k minulosti. Otevřete si staré album a zavzpomínejte na staré časy. Pokud existuje nevyřešený problém, věnujte mu pozornost, jinak vás bude neustále pronásledovat. Naučte se konfrontovat ostatní lidi a upozorňovat je, když se vám něco nelíbí. Snažte se jíst zdravě, protože vám hrozí potíže se zažívacím systémem. Nezanedbávejte péči o své zdraví, může se vám to nevyplatit. Budete hnáni za profesními cíli, vaše motivace je na maximu.

Rak

Ve vztazích se snažte být maximálně upřímní, protože to je to, co může vylepšit vzájemná pouta. Pociťujete příval vášně, dejte si ale pozor na to, s kým tyto pocity sdílíte. V zaměstnání se vám vyplácí trpělivost a tvrdá práce. Jakoukoli výzvu umíte zdolat a navíc na svou stranu získáváte i své kolegy. Díky tomu můžete mít skvělou příležitost dostat se do vedoucí pozice. Zapomeňte na minulé činy a jděte vstříc budoucnosti! Nebuďte na sebe tak přísní.

Lev

Doma vládne disharmonie. To vede k drobným nedorozuměním. Pokud se chcete dostat do normálu, bude zapotřebí správně komunikovat. Pokud něco chcete, řekněte to jasně a nespoléhejte se na náznaky. Ty nikdo nepochopí. Čím dál více vás přitahuje zdravý životní styl. Možná budete chtít vynechat cukr ze svého jídelníčku. Zaměřte se ale také na dostatek pohybu. Spolupráce s kolegy může přinést působivé výsledky. Nebojte se předložit svůj nápad.

Panna

Šedá a tmavě modrá barva a čísla 3 a 5 vám dnes mohou přinést štěstí. Zaměřte se na kreativní činnosti, protože to je obor, ve kterém můžete vyniknout. Vaše inovativní myšlení může usnadnit práci vám i ostatním. Přijdete na nová řešení, která nikoho jiného nenapadla. Dejte si pozor na to, co říkáte, protože by se to mohlo otočit proti vám. Se svými nejbližšími komunikujte otevřeně. Případná nedorozumění se snažte vyřešit co nejdříve.

Váhy

Toužíte po tom, být hýčkáni. Nicméně dnes se budete muset spokojit s kompromisy a snahou o harmonii. Váš partner cítí všechno přesně naopak, než vy. Je načase zaměřit se na jakékoliv problematické vztahy, protože dnes máte dostatek síly je vyřešit. Naslouchání je klíčem k dosažení vzájemných silnějších pout. V zaměstnání se nevyhýbejte týmové práci. Bude pro vás inspirativní a navíc zjistíte, že vy sami máte co nabídnout.

Štír

Dnešní den budete chtít strávit ve společnosti svých milovaných. Můžete společně vést vážné i nezávazné rozhovory a pokusit se napravit minulé chyby. Je skvělé spojit se s lidmi, se kterými už delší dobu nejste v kontaktu. Důvěřujte své intuici, protože ta vás může zavést na místo, kde se vám otevřou nové příležitosti. Není ideální čas na cestování, protože hrozí úrazy a ztráty s ním spojené. Výlety a jiné akce si proto naplánujte na později.

Střelec

Vaše tělo vám chce něco říct, buďte k němu všímaví. Jóga a správné dýchání vám v tom mohou pomoci. Je skvělý den, abyste přehodnotili své stravovací návyky a vylepšili svůj jídelníček. Zaměřte se na kreativní vyjádření, které vám může pomoci zpracovat rozjitřené emoce. V zaměstnání můžete přijít s inovativním řešením, které zaujme nadřízené, nemusí být ale po chuti všem kolegům. Jako odměnu za náročný den si naplánujte krátký výlet.

Kozoroh

Zastavte se a zapřemýšlejte nad tím, proč jsou ve vašem vztahu potíže. Uvědomte si, že všechno nemusí být jen tak, jak to chcete vy. Je třeba najít společnou cestu, při čemž se nevyhnete kompromisům. Zaměřte se na týmovou práci, v které můžete dosáhnout těch nejpůsobivějších výsledkům. Ostatní vás inspirují a navíc máte cit pro to, když se na vás někdo začíná zlobit. Všechny konflikty umíte odvrátit.

Vodnář

Přistihnete se, že přemýšlíte o minulých událostech a vztazích. Berte to jako příležitost, jak si vyléčit staré rány a zbavit se zášti. Nezadaní mohou potkat osobu, která v nich probudí vášeň. Zaměřte se na fyzickou aktivitu. Díky ní si zvýšíte úroveň energie a vyčistíte svou mysl. Zaměřte se na týmovou spolupráci. Budete překvapeni, jak moc užiteční jste. Důvěřujte své intuici, ta ví, co je pro vás nejlepší. Při cestování budete muset být flexibilní. Nic nepůjde tak, jak jste si plánovali.

Ryby

Pociťujete obrovské množství energie. Vložte ji do pohybových aktivit, které mohou vylepšit vaši fyzičku i celkové zdraví. Můžete potkat zajímavé lidi. Navazovat nové kontakty pro vás není nic těžkého. Zůstaňte otevření učení a objevujte neznámé se svými blízkými. Aniž byste se museli snažit, víte si rady s jakýmkoli problémem. Máte celou spoustu nápadů, které si rozhodně nenechávejte pro sebe! Díky týmové práci můžete zaznamenat nárůst finančních prostředků.