Horoskopy

Horoskop na dnešek – pondělí 7.8.2023. Štírům hrozí partnerské problémy, Ryby by měly začít se zdravou stravou

Horoskop na dnešek – pondělí 7.8.2023. Štírům hrozí partnerské problémy, Ryby by měly začít se zdravou stravou

Beran

Mohou se vyskytnout problémy v partnerském životě. Není ale vhodná doba na to, abyste o nich mluvili. Pokud se vaše druhá polovička rozhodne svěřit a problémy řešit, přizpůsobte se jí. Jinak ale problém neotvírejte. Chcete udržet harmonii ve vztahu, neměli byste ale zapomínat na to, že příjemně byste se měli cítit oba. Neobětujte se jen proto, abyste zachovali klid.

Býk

Vaše emoce jsou nadmíru silné, takže vaše rozhodnutí mohou být učiněna pod jejich vlivem. To znamená, že jich později můžete začít litovat. Snažte se udržet emoce nebo odložte rozhodnutí na později. Využijte toho ale ve vztazích. Kromě toho, že máte vlastní emoce, umíte se totiž napojit také na emoce svého milovaného. Díky tomu se vám může podařit domluvit i na věcech, ve kterých jste se dříve nechápali.

Blíženci

Věnujte pozornost svým blízkým, ti ji totiž velmi potřebují. Nenechte uběhnout další den, aniž byste jim řekli, jak moc je milujete. Život je totiž krátký. Buďte konfrontační ohledně vážného problému, který je třeba řešit. Jste zodpovědní za své pocity. Nehrajte si na oběť, protože to vám může způsobit další bolest. Místo toho se ozbrojte a vyrazte do boje!

Rak

Dnešní den bude ve znamení napětí. Vy se ho ale nebojíte a statečně mu čelíte. Jakýkoli emocionální stres, který cítíte, se znásobí, pokud se s ním nebudete schopni hned vypořádat. Žijte okamžikem, nepřemýšlejte nad budoucností ani minulostí. Vyřešte všechny nepříjemné situace, které nastanou, a pokračujte vpřed. Lidé nemusí rozumět vašim potřebám a obavám, dokud je jasně nevyjádříte.

Lev

Hraním her se nikam nedostanete. Proto se přestaňte schovávat a vylezte ze své ulity. Všem můžete říct svůj názor na věc. Skutečná síla je vstát a ukázat, že můžete říct, co cítíte v jakékoli situaci, zejména pokud jde o blízkého milovaného člověka. Pokud cítíte potřebu něco říct, řekněte to. Nečekejte, až se situace vyhrotí v nezdravou hádku, kdy konečně dostanete své city ven.

Panna

Přestaňte se snažit cítit emoce všech ostatních a zaměřte se na ty svoje. Být empatický je jistě chvályhodné, ale v určitém okamžiku je potřeba podívat se do zrcadla a zamyslet se nad tím, co tam vidíte. Je třeba naučit se rozlišovat mezi vlastními potřebami a potřebami ostatních. Tím, že chcete vyjít vstříc ostatním, totiž potlačujete sebe sama. Požádejte o pomoc, pokud ji potřebujete. Ostatní totiž neumí číst myšlenky, pravděpodobně ani neví, jak se cítíte.

Váhy

Dnes vás nečeká odpočinkový den. Budete čelit mnohým problémům. Zůstáváte klidní a trpěliví, díky čemuž se vám daří problémy odvracet a úspěšně je řešit. Je to ale velmi vyčerpávající. Jediným řešením může být prostě vrátit se do říše snů. Vaše srdce se vám snaží říct, že potřebuje vaši pozornost. Emoce mohou být velmi intenzívní, takže si dejte pozor, jak se chováte k sobě a ostatním.

Štír

Máte pocit, že své milované osobě zničehonic nerozumíte. Najednou nejste schopni odhadnout, jak bude reagovat. Proto se můžete cítit jako slon v porcelánu, protože cokoli uděláte, bude špatně. Dejte svému partnerovi trochu prostoru a den stravte raději tříděním svých záležitostí a povinností. Pokud jdete do konfliktu s jinou osobu, dejte jí najevo, že ji konfrontujete ohledně jejího chování a ne její osoby.

Střelec

Jednu minutu můžeš říkat jednu věc a další druhou. Názory měníte jako na běžeckém pásu, což může způsobit, že nevypadáte důvěryhodně. Skáčete z jednoho problému na druhý a bez potíží se v nich orientujete a řešíte je. Je velmi pravděpodobné, že dnes vás někdo z blízkých poprosí o pomoc. Přemýšlejte o věcech, než je řeknete nahlas. Mohl by nastat zmatek.

Kozoroh

Napětí ve vzduchu může být to, co potřebujete, abyste si lépe uvědomili podvědomé problémy, které ovlivňují vaše chování. Je toho hodně, co ze sebe potřebujete dostat. Čím upřímnější můžete být k bolesti, kterou vám lidé způsobili, tím více lásky bude v budoucnu proudit. Otevřete komunikační kanály.

Vodnář

Snažíte se vyhnout konfliktu, a proto raději plníte úkoly, které vám byly svěřeny. Ani to ale nezajistí vaši spokojenost. Je načase se vzepřít a jít do konfliktu. Dokud se neozvete, budete dále zavalováni prací, kterou ani dělat nemusíte. Platí to zejména ve vztahu. Uvědomte si, že toto chování nedělá dobře ani jednomu z vás. Čím více budete ve lži pokračovat, tím více to bude bolet všechny zúčastněné strany. Buďte ke svým obavám otevření a upřímní.

Ryby

Hrozí vám problémy se žaludkem, které budou způsobeny konzumací nevhodného jídla. Nemyslete na jídlo jako na balzám pro své nervy, ale výživu, kterou potřebujete k přežití. Vybírejte si kvalitní potraviny a zapomeňte na ty, které jsou plné sacharidů a tuku. Vaše tělo si zaslouží respekt a musíte mu dodat správné palivo, které potřebuje, aby bylo zdravé.