Horoskopy

Horoskop na dnešek – pondělí 11.9.2023. Beran srší optimismem, Vodnáři, je dobré začít s dietou!

Horoskop na dnešek – pondělí 11.9.2023. Beran srší optimismem, Vodnáři, je dobré začít s dietou!

Beran

Dnes jste velmi hraví a uvolnění. Tato stránka je vhodná nejenom pro čas, který si naplánujete s rodinou a zejména s dětmi. Hodit se vám bude též v zaměstnání. Kam přijdete, tam to rozjasníte svým optimismem. I když nepodáte zrovna nejlepší pracovní výkony, budete se těšit přízni kolegů, kteří vám rádi pomohou. Umíte být taktní a v rámci svých projektů jste ochotni přesvědčovat ostatní lidi a vyjednávat ve svůj prospěch.

Býk

 Jste plní temperamentu a dobrého humoru. To bude přitahovat lidi ve vašem okolí. Užívejte si tedy co nejvíce času ve společnosti lidí. Můžete získat nové přátele a utužit již stávající vztahy. Sledujte svůj krevní tlak, protože vám hrozí určité zdravotní potíže. Důvodem může být stres, který dlouhodobě pociťujete. Je načase zjistit, z čeho tento stres plyne, ať s ním můžete rovnou zatočit. Řešte problémy ihned, nezametejte je pod koberec. Mohlo by se stát, že později vyplavou na povrch najednou.

Blíženci

Jednáte zběsile, rychle a nad důsledky svých činů nepřemýšlíte. I když to z dlouhodobého hlediska není vhodná taktika, dnes vám bude vycházet. Problémy, které se vám postaví do cesty, vám dají znát, že jste ve skutečnosti silnější, než jste si mysleli. Napadají vás pochybnosti ohledně partnera, ty jsou ale nepodložené. Nemusíte vyniknout za každou cenu. Pokud dáte průchod svým nápadům, můžete vyniknout zcela přirozeně. Těšte se na nová setkání.

Rak

Ať děláte cokoli, budete na sebe strhávat pozornost. To ale vůbec nevadí, protože se vám to daří velice dobře. Měli byste přehodnotit svůj denní režim, abyste našli lepší rovnováhu a větší stabilitu ve svém zdraví a životním stylu. Toužíte po tom, být ve společnosti. Nesnažte se ale ostatním vnucovat své názory. To ale neznamená, že byste si je měli nechat pro sebe. Vaše osobnost je natolik silná, že se můžete těšit na nová přátelství.

Lev

Snažte se co nejvíce si usnadnit život řešením určitých praktických problémů. Dnes vám vše půjde jako po másle. I když je možné, že se k některému z problémů budete muset v budoucnu vrátit, už nebude tak závažný. A pro dnešní den si zajistíte klid. Dopřejte si dneska lákavé pokrmy, vyhněte se ale těm, které jsou vyloženě tučné. Vaše játra potřebují detox. Nemáte problémy vyjádřit své plány do budoucna.

Panna

Dnešní den bude plný překvapení a převratných okamžiků. Můžete je očekávat v událostech běžného dne, ale také z emailu či prostřednictvím telefonu. Nudit se rozhodně nebudete. Ostatně dnes jste nastaveni na to, abyste dělali více věcí najednou a plnili je v rychlém sledu za sebou. Pokud budete pociťovat únavu, bude to únava příjemná, které se lehce zbavíte posezením s přáteli. Doplňte svůj jídelníček o čerstvé ovoce a zeleninu, pravděpodobně vám chybí některý z vitamínů.

Váhy

Telefon vám nepřestane zvonit, což je dobře. Zajistíte toho mnohem více, než jste měli původně v plánu, což se vám bude hodit na dny, kdy nebudete tolik produktivní. Termíny stíháte a navíc si děláte náskok. Dávejte si pozor na detaily, drobná maličkost může způsobit neplatnost smlouvy. Budete se muset vzdát činností, které děláte léta. Cítíte, že už vás nenaplňuje a nebaví. Můžete ji vyměnit za nový koníček.

Štír

Objevíte pikantnosti o osobách ve vašem okolí. Buďte diskrétní a nešiřte je dál. Jedině tak se vyhnete budoucím sporům. Jste v lepší formě, než jste vůbec doufali, což zjistíte při náhodné činnosti. Nebojte se ale zpomalit, protože tempo, které si udržujete, je příliš rychlé. Konečně jste odhalili osobu ve vaší blízkosti, která s vámi manipulovala, aniž by vás měla ráda. Nechtějte mstu, jen přerušte kontakty.

Střelec

Vaše jednání je velmi tvrdohlavé a může vás dostat do slepé uličky. Přemýšlejte, než něco vypustíte z pusy. Vaše slova se mohou dotknout osob kolem vás, které se na vás mohou naštvat. Pamatujte, že i slova mohou zranit. Hrozí vám prochladnutí, takže pokud jdete ven, dobře se oblékejte. Dejte si pozor zejména na vítr, klimatizaci a průvan. Začněte s drobnými změnami v každodenním životě, abyste se dostali tam, kam potřebujete.

Kozoroh

Dnes je velmi důležitý den, kdy je třeba udělat důležité rozhodnutí, o kterém jste tak dlouho přemýšleli. Je pravděpodobné, že se rozhodnete správně, protože jste skutečně zvážili všechny možné přínosy i negativa. Dejte si pozor na své emoce, nemáte je pod kontrolou, a tak se může snadno stát, že je vypustíte nevhodným způsobem. Více se starejte o své zdraví. Vaše veselá povaha vám pomůže překonat drobné starosti.

Vodnář

Lidé kolem vás jsou z vašeho objektivního postoje zmateni. Dejte si pozor, ať se příliš neizolujete od ostatních. Hrozí vám potíže s trávicím systémem, proto bude zapotřebí, abyste začali dodržovat pravidla zdravého stravování. Jezte raději menší porce a lehčí jídla rozložené do celého dne. Právě dnes je ideální den začít s dietou. Nepodléhejte ale „rychlým“ dietám, které nabízí výsledky v řádu několika dnů. Mohou být škodlivé pro vaše zdraví.

Ryby

Budete mít možnost navázat nové kontakty. Ty pro vás mohou být v budoucnu velice významné. Pokud budete uzavírat nějakou smlouvu, věnujte pozornost detailům. Hrozí, že na vás bude spáchán nějaký podvod, proto nevěřte nikomu a ničemu. Jděte si za svými cíly navzdory tomu, že od svého okolí slyšíte, že na to nemáte. Není to totiž pravda. Dejte si pozor na to, ať pijete dostatek tekutin. Dnešní den bude bojovný, ale velmi příjemný.