Horoskopy

Horoskop na dnešek – pátek 23.6.2023. Býky čeká překvapení, Kozorozi budou chtít utrácet

Horoskop na dnešek – pátek 23.6.2023. Býky čeká překvapení, Kozorozi budou chtít utrácet

Beran

Nevěnujte se detailům a nedůležitým záležitostem, protože to může zbytečně odčerpávat vaši energii. Pamatujte, že žádná překážka pro vás není dost velká, takže se k problémům stavte čelem. I neúspěchy se mohou proměnit v úspěch. Je ideální čas na všechny druhy zábalů, obličejových i tělových, protože právě v tento den budou mít největší účinnost. Máte odvahu na řešení osobních záležitostí, převezměte iniciativu a přiznejte své pocity.

Býk

Dnešní den bude bohatý na nejrůznější překvapení. Vesměs budou příjemná. Nemusíte očekávat žádné výrazné problémy, je velmi pravděpodobné, že vše půjde lépe, než jste si plánovali. Pokud plánujete dietu, je nyní vhodný čas začít s ní. Toto období je totiž skvělé pro očistu těla od toxinů. V osobním životě můžete očekávat bouřlivé události. Nezadaní mohou očekávat, že pokud budou mít oči otevřené, potkají spřízněnou duši.

Blíženci

Neplánujte dnes žádné důležité události. Zbavte se všeho, co vám brání, abyste si mohli užívat radosti života. Věnujte se odpočinku a péči o sebe. Máte totiž velkou šanci, že se dostanete do dobré fyzické kondice. Svěřte se dnes svému osudu. Máte veselou a optimistickou náladu, kterou dokážete rozdat i svému okolí. Proto jste vyhledávaným společníkem. Svou energii věnujte řešení svých problémů. Nepřijímejte mnoho závazků, jinak si nebudete moci užívat všech radostí života.

Rak

Naslouchejte svému vnitřnímu hlasu. Nepočítejte s rychlým úspěchem – každý krok vpřed si budete muset zasloužit. Snažte se co nejméně rozčilovat, zpracujte veškeré nepříjemné emoce. Máte skvělou příležitost dostat se do dobré kondice, zaměřte se na dietu a sport, vyzkoušet můžete i procedury určené k léčbě celulitidy. Budou mít velmi dobrou efektivitu. Pokud přemýšlíte o změně povolání, nechte si poradit od blízkých lidí. Máte totiž tendence přeceňovat své síly.

Lev

Události dnešního dne budou velmi nestálé, takže je neberte příliš vážně. Snažte se udržet v klidu, potíže jsou dočasné a štěstí je na dohled. Pokud jste přemýšleli o zavedení diety, je nyní velmi dobrý čas s ní začít. Bude mnohem jednodušší zbavit se závislostí na sladkém a tučném jídle, než kdy jindy. Pokud přidáte sport, budete se těšit dobrému fyzickému zdraví. Toužíte po všem, co je riskantní. Díky tomu dáte šanci člověku, kterého byste od sebe dříve raději zapudili.

Panna

Pamatujte si, že trpělivost růže přináší. I když čelíte překážkám a nečekaným okolnostem, s rozvahou a klidem se vám podaří je vyřešit. Nepředpokládejte u všech záležitostí hned to nejhorší. Dnes se do popředí dostane vaše dobrodružná stránka. Pokud nejste se svým partnerem spokojeni, pak nebudete otálet s rozchodem. Inspiraci hledejte na společenských událostech, v divadle či muzeu.

Váhy

Nečekejte klidný den. Je pravděpodobné, že dnes budete muset vystoupit ze své komfortní zóny. Čekají vás životní změny, které nemusí vést k lepšímu. Nebojte se jich ale, ať už se týkají profesního nebo partnerského života. Je vhodný čas na všechny druhy zábalů, protože dnes budou mít velkou účinnost. Na dovolené se nevyplatí šetřit, protože si zasloužíte luxusní odpočinek. Začněte se seznamovat s nabídkou cestovních kanceláří.

Štír

V osobním životě vás čekají změny. Pokud někoho milujete, neváhejte mu vyznat lásku. S největší pravděpodobností se dočkáte pozitivní reakce. Pokud plánujete dietu, začněte s ní právě dnes, protože je ideální čas na detoxikaci. Je možné, že cítíte zvláštní podráždění. Nebojte se vyjádřit své emoce. Vaše představivost funguje na plné obrátky, snažte se své nápady realizovat. Nespěchejte s drastickou změnou svého života. Ta nastane sama a postupně.

Střelec

Dnes se rozhodně nebudete nudit. Čeká na vás velké množství aktivit, takže nebudete vědět, do které se pustit dříve. Budete pozitivně naladěni, ale nevyplatí se řešit problémy, které jste kdysi zametli pod koberec. Váš úsudek není realistický. Ne všechno špatné je třeba vnímat negativně. I takové zkušenosti se totiž mohou do budoucna hodit. Je pravděpodobné, že dnes svému okolí ukážete takovou stránku své osobnosti, kterou ještě neznají.

Kozoroh

Budete ve správný čas na správném místě, což vám otevře celou řadu zajímavých příležitostí. Nezůstávejte na jednom místě, buďte aktivní a budete i úspěšní. Nebojte se komunikovat, pokud budete v klidu vyjadřovat své názory a postoje, nemusíte očekávat žádné potíže. Nakupování vás dokáže tak nadchnout, že nehledíte na to, kolik peněz jste utratili. I když si teď můžete dovolit utrácet, dejte si pozor, ať nezpůsobíte škody v rodinném rozpočtu.

Vodnář

Čeká vás spousta zajímavých událostí. Řiďte se svými touhami, berte ale ohled na pocity svých blízkých. Nemusí být nadšeni z každé šílenosti, kterou dnes vymyslíte. Máte schopnost vidět slabosti druhých, ale chováte se vůči lidem panovačně a netolerantně. Rádi zaryjete do bolestivého místa. To může způsobit nejeden rozkol ve vztazích. Nevěřte pomluvám, raději si získané informace ověřujte.

Ryby

Čekejte změny na všech frontách svého života. Překvapení, která vás dnes čekají, mohou být příjemná i nepříjemná. Průběh událostí ale nebudete moci ovlivnit, snažte se jim přizpůsobit. Pokud plánujete dietu, je ideální čas s ní začít. Můžete uvolnit svůj tvůrčí potenciál – experimentujte. Vyzkoušejte nové tvůrčí techniky. Naplánujte si společnou rodinnou dovolenou, dobrou náladu přináší už jen samotné plánování. Nečekaně se můžete stát v centru skandálu, pokud budete ignorovat hlas svého rozumu.