Horoskopy

Horoskop na dnešek – pátek 15.9.2023. Blíženci by se měli zaměřit na zdravý jídelníček, Štír se pokusí využít příležitost

Horoskop na dnešek – pátek 15.9.2023. Blíženci by se měli zaměřit na zdravý jídelníček, Štír se pokusí využít příležitost

Beran

Štěstí vám může přinést tmavě modrá barva a čísla 4, 3. Z televize nebo novin se můžete dozvědět velice zajímavé informace. Když je využijete, můžete zaznamenat podnikatelský úspěch. Vhodné je obklopit se lidmi, kteří smýšlí podobně, jako vy sami. Došlapujte opatrně a nechoďte naboso, protože v ohrožení je dolní část vašich nohou a chodidla. Buďte otevření změnám a přizpůsobte se jim co nejdříve.

Býk

Vaše tvrdá práce dnes konečně dojde k uznání. Ostatní si váží toho, co pro ně děláte, i když vám to nedávají najevo. Pokud míříte na první rande, můžete zažít spoustu zábavy i hlubších rozhovorů. Je pravděpodobné, že máte mnoho společných zájmů. Vaše individuální preference se ale mohou lišit. V zaměstnání na vás čeká spousta povinností, snažte se pracovat tak, jak nejlépe umíte. Můžete totiž udělat dojem na své nadřízené.

Blíženci

Dnes vás čeká spousta telefonování. Nejlepším odpočinkem pro vás dnes bude procházka. Upravte svůj jídelníček. Zaměřte se zejména na libové bílkoviny, které můžete najít v drůbežím mase nebo luštěninách. Doplňte je čerstvou zeleninou a zdravými tuky z avokáda či olivového oleje. Pokud to neuděláte, budete se potýkat s únavou a zdravotními problémy. Rozhodnutí, která dnes učiníte, by měla být vedena vaší intuicí.

Rak

Tím, že se zapojíte do upřímného rozhovoru s blízkým, můžete posílit vzájemné pouto. Je pravděpodobné, že objevíte nové společné zájmy. Umíte skvěle komunikovat, takže ostatní snadno pochopí, co chcete říct. Využijte toho i na pracovišti. Nebojte se ukázat emoce, pokaždé nemusíte být „ten silný“. Zaměřte se na péči o sebe sama a relaxujte. Protahujte si svaly pomalým cvičením, vyhněte se prudkým pohybům.

Lev

Oranžová a modrá a čísla 2, 4 jsou vašimi šťastnými! To, co se vám dneska zdálo, může mít velký význam. Zapište si proto svůj sen a pomocí intelektu a intuice můžete zjistit, co vám chtělo podvědomí říci. Začněte si číst etikety na potravinách, jsou tam užitečné údaje. Zkoumejte ty základní, jako jsou kalorie, množství cukru a soli. Pokud se v zaměstnání chcete posunout vpřed, budete se muset ohlédnout na své minulé akce.

Panna

Čeká vás nová technologie, kterou musíte zvládnout. Pokud zůstanete v klidu i přes počáteční neúspěchy, nakonec se vám podaří proniknout do toho. Stačí si věřit. Nově získané dovednosti budete moci využít k tomu, abyste ušetřili čas. V komunikaci s ostatními lidmi buďte upřímní. Nemusíte na sebe prozradit všechno, případné lži se vám ale vrátí jako bumerang. Cestám se pro dnešek raději vyhýbejte, jenom vás unaví a nic nepřinesou.

Váhy

Čeká vás spousta zařizování v osobním životě. Než podepíšete nějakou smlouvu nebo se k něčemu zavážete, zeptejte se na vše, čemu nerozumíte. Svou energii si můžete dobít návštěvou divadla nebo jiné show, na které budou vystupovat živí umělci. Pro jasnou mysl je lepší vyhnout se nikotinu. V zaměstnání na vás čekají výzvy. Nevyhýbejte se jim, není to řešení. Nepředstírejte, že je všechno v pořádku a postavte se problému čelem.

Štír

Abyste mohli dokončit projekt, chybí vám důležité informace. Můžete je získat z naprosto nečekaného zdroje, takže se ptejte. Dnes vám stačí napovědět, zbytek se dovtípíte sami. Zapracujte na snížení stresu. Dopřejte si například krátký výlet, který vám umožní prožít nové zážitky. Pokud máte pocit, že příležitost, kterou jste měli, jste zmeškali, ověřte si to. Je možné, že existuje způsob, jak jí ještě využít.

Střelec

Štěstí vám přinese zelená a modrá barva a čísla 6 a 1. Do své každodenní rutiny zaveďte cvičení, které může pomoci zvýšit vaši motivaci a zlepšit náladu. Navíc vás cvičení motivuje k tomu, abyste se vyhnuli nezdravým potravinám. V zaměstnání mějte trpělivost s lidmi, kteří pracují jinak, než vy. Váš způsob nemusí být nutně lepší. Není čas na důležitá rozhodnutí, protože po komunikační stránce na tom nejste nejlépe.

Kozoroh

Činnosti související s půdou vám dnes mohou přinést velmi příjemné chvilky. Díky nim posílíte své duševní já. Zbavíte se stresu a získáte novou energii. Zvažte možnost setkat se s přítelem nebo někým z rodiny. Pokud právě hledáte práce, můžete být úspěšní. Je možné, že nakonec budete vybírat dokonce ze dvou možností. Tento úspěch oslavte s nejbližšími lidmi.

Vodnář

Planetární uspořádání vám může zatemnit úsudek. Způsob, jakým uvidíte vašeho partnera, nebude lichotivý. Je důležité nenechat se unést svými představami. Komunikace vám může pomoci vyřešit spoustu problémů. Proto nedržte své emoce uvnitř. Dejte si ale pozor. Vaše slova dnes mají obrovskou sílu a dokážou vyvolat silné reakce. Dnes se vyvarujte alkoholu a jiným drogám. Někdo z vašich blízkých bude mít brzy narozeniny. Nezapomeňte mu zařídit nějaký dárek.

Ryby

Budou vás lákat okultní vědy, jako je astrologie, numerologie a bylinkářství. Dejte si ale pozor na klamavé zdroje. Dnešní den je ideální na cestování. Můžete vyrazit sami, přednost ale dejte cestování s přáteli. Večer si vyhraďte pro svého partnera. V romantických záležitostech nedělejte ukvapené závěry. Pokud máte pochybnosti, zeptejte se v klidu a s trpělivostí. Mohlo by dojít ke zbytečným nedorozuměním.