Horoskopy

Horoskop na dnešek – neděle 17.9.2023. Štír si jde za svými cíly, Kozoroh je plný energie

Horoskop na dnešek – neděle 17.9.2023. Štír si jde za svými cíly, Kozoroh je plný energie

Beran

Každodenní rutina dnes nebude ničím pro vás. Bude se vám zdát, že věci postupují příliš pomalu a navíc vás ubíjí. Bude proto lepší dnes vyzkoušet něco nového. Nemělo by to být nic sedavého, protože i to vás příliš vyčerpává. Nejlepší činností pro vás dnes bude sport. Lidé kolem vás překypují energií. Bohužel nejste schopni stačit jejich tempu. Potřebujete poklidnou atmosféru.

Býk

Vaše nápady jsou velmi konkrétní a jasné. Není divu, že si získáte spoustu příznivců. Váš zápal dokáže nakonec přesvědčit i ty, kteří původně nadšení nebyli. Budete si naprosto jistí svými schopnostmi a dokážete interpretovat, jak si jednotlivé plnění úkolů představujete. Všechny své povinnosti a závazky splníte do puntíku, nikdo si na vás nemůže stěžovat. Nezapomeňte ale také relaxovat. Pro své okolí jste oporou jen proto, že jste.

Blíženci

Dnes budete mít dostatek odvahy sblížit se i s lidmi, které neznáte, nebo které jste se dříve kontaktovat báli. Budete překvapeni, že za nedostupnou maskou se skrývá osobnost s velkým srdcem! Později odpoledne přijde překvapení, ze zdroje, který není úplně obvyklý. Můžete zaznamenat zdravotní potíže související s nedostatkem určitého vitamínu. Bude důležité zaměřit se na sestavení vyváženého jídelníčku.

Rak

Váš realistický a pragmatický přístup vám pomůže neztratit se v absurdních představách. Zaměřte se proto na takové úkony, ve kterých můžete tento přístup využít. Rozhodně se dnes nehledejte v kreativních činnostech, protože se nemůžete zbavit logického a analytického uvažování. Můžete se ale vypořádat s celou spoustou vážných úkolů. Respektujte své limity a nezapomeňte také odpočívat. Je možné, že někdo bude pochybovat o vašich dovednostech.

Lev

Stojíte před velmi důležitým rozhodnutím. Nejste si jisti, jak se rozhodnout, což zvyšuje hladinu stresu. Jakmile se ale jednou rozhodnete, vrátí se vám optimismus. Svého rozhodnutí litovat nebudete. I když může být nepříjemné konečně říci, jak to bude, neodkládejte to! Do cesty se vám mohou dostat nepříjemné okolnosti. Naštěstí si umíte zachovat chladnou hlavu a víte, jak je využít ve svůj prospěch.

Panna

Jste maximálně soustředění a postupujete přesně podle představ svého nadřízeného. Vaše přesnost a preciznost ale postrádá něco navíc. Naštěstí se dnes nic takového neočekává. Na pracovišti proto zažijete naprosto normální den, bez větších úspěchů, ale také bez problémů. S výsledky budete spokojení. Je zapotřebí začlenit dostatek pohybu. Rádi hrajete na jistotu a nepouštíte se do riskování. Situace, do které se dostanete, si ale trochu rizika vyžadovat bude.

Váhy

Máte chuť naplánovat si dopodrobna celý den a děsí vás, když nevíte, co přijde. Každá odchylka od plánu vás může zneklidnit. Mějte na paměti, že už při plánování je třeba udělat si určité časové prodlevy, které vám umožní určité zpoždění v plnění úkolů. Nebojte se vyjádřit svůj názor, protože pro ostatní je nejenom důležitý, dokáže jim též přinést úlevu. Snadno se ponoříte do práce, která využívá váš mozek. Víte, jak napravit minulé chyby ve vztazích.

Štír

Dnes budete postupovat velice takticky. Víte, co chcete, a jdete si za tím. Ostatní lidé se vám mohou svěřovat. Jejich tajemství si nechte pro sebe a rozhodně jich nevyužívejte pro svůj prospěch. Cítíte nervozitu, protože se vám nedostává tolik svobody, kolik byste potřebovali. Udělejte si čas sami pro sebe. Můžete narazit na problém, který už jste v minulosti řešili. Je načase s ním zatočit jednou pro vždy a ne jej znovu zamést pod koberec.

Střelec

Nejšťastnější jste tehdy, když můžete být sami sebou. Nebojte se ukázat své pravé já také na pracovišti či ve vážnějším prostředí. Věřte tomu, že máte co nabídnout. Pokud potřebujete radu, nevěřte jen tak někomu. Raději se ptejte na více místech. Než začnete jednat, uděláte si čas na rozmyšlenou. Díky tomu se dokážete zodpovědně rozhodovat. Nebojte se fyzické práce. Nakonec zjistíte, že vám poskytla emoční vzpruhu.

Kozoroh

Jste nabití energií, veselí a s chutí vtipkovat. Váš humor dokáže povzbudit každého kolem vás. Soustřeďte se na blízké vztahy, protože teď máte jedinečnou příležitost urovnat veškeré spory a zapracovat na vzájemných vztazích. Nepřemýšlejte o záležitostech, které nemůžete změnit. Zbytečně plýtváte svou energií, která se vám může hodit v jiných záležitostech. Někteří lidé se vás budou snažit vyprovokovat, odzbrojíte je svým vtipem.

Vodnář

Jste si vědomi svých povinností a závazků. Všechny plníte tak, jak se od vás očekává, a to je dobře. Nemusí nad vámi stát někdo, kdo vás bude kontrolovat. Díky tomu jste považování za dobrého spolupracovníka. Vaše činy jsou v souladu s vaším základním egem. Jste dynamičtí a plní pocitu pohody. Díky tomu se s vámi dobře komunikuje. Máte velký vliv na ostatní, nezneužívejte toho. Nejlépe se cítíte s rodinou a přáteli.

Ryby

Konečně vidíte řešení problému, nad kterým jste se tolik natrápili. Je třeba pustit se do nových projektů. Dejte si pozor na vítr, klimatizaci nebo průvan, protože vám může způsobit zdravotní potíže. Jste náchylní k nachlazení, ale také ke ztuhnutí svalů. Dobře vám bude v přítomnosti lidí, kteří jsou pro vás neobvyklí. Překvapíte tím sami sebe. Přítomnost těchto osob na vás ale bude dobře působit a může vás motivovat k něčemu novému.