Horoskopy

Horoskop na dnešek – čtvrtek 15.6.2023. Blíženci budou hýčkat svého partnera, Váhy budou mít štěstí v lásce

Horoskop na dnešek – čtvrtek 15.6.2023. Blíženci budou hýčkat svého partnera, Váhy budou mít štěstí v lásce

Beran

Sny nestačí k tomu, abyste začali měnit svůj život. Důležité jsou akce. Pokud něco chcete, bude to vyžadovat vaši aktivní účast. Je načase začít jednat nejenom podle sebe, ale také podle partnera. Nepatříte mezi lidi, kteří se zabývají svými neúspěchy dlouho. Pokud nemůžete dál jednat, jednoduše jděte dál. V zaměstnání jste si prožili složité období. Teď naštěstí přichází čas klidu a míru. Když vás kolegové požádají, abyste se zapojili do nového projektu, rovnou to odmítnete.

Býk

Ke své drahé polovičce cítíte velmi silnou lásku, dnes bude tento pocit ještě posílen. Neváhejte říct svému drahému, jak moc vám na něm záleží. Jste zvyklí žít okamžikem, bez starostí o zítřek. Nezadatní jsou nerozhodní, takže na rande, které si domluvili, nakonec nepřijdou. Dochází vám energie, protože jste si toho nabrali hodně. Jediným lékem, jak se únavy zbavit, je dopřát si odpočinek. V zaměstnání si dejte pozor, ať jednáte podle sebe. Nenechte se ovlivnit okolím, za výsledky své práce jste zodpovědní pouze vy!

Blíženci

Očekávání svého partnera bude schopni naplnit. Dnes se mu budete snažit splnit vše, co mu na očích uvidíte. Neváháte ani zrušit pracovní schůzky, abyste mu mohli být na blízku. Jen tak dál!  Nezadaní mohou dnes potkat někoho výjimečného a zažít neuvěřitelnou romantiku. Hýříte pozitivní energií, která je nakažlivá. To je důvod, proč dnes na ostatní působíte jako magnet – každý chce být ve vaší společnosti. Příležitosti, které se objeví v zaměstnání, vás donutí přehodnotit svoje cíle. Ve hře je i stěhování.

Rak

Je pro vás těžké ovládat své emoce. Ve vztahu můžete pociťovat zmatek a pouštíte se do zbytečných konfliktů. Vaše reakce jsou vyhrocené, později vás čekají omluvy. Svobodní tolik touží po lásce, ale nedaří se natrefit na toho pravého. Cítíte se osamělí. Nepouštějte se do románků s někým, kdo vás nepřitahuje. Je načase provést určité změny ve svém životním stylu. Rozlučte se s nezdravými potravinami a začněte cvičit. Na pracovišti hrozí konflikty. Snažte se udržet své nervy alespoň v práci.

Lev

Udělejte si pořádek ve svých emocích, nebo se vám může stát, že o svého milovaného přijdete. Nenechte se pohltit hněvem, který sice máte právo cítit, ale už vám to nedává právo ubližovat ostatním. Zbavte se negativity. Osoba, kterou milujete, ale ještě jste se nevyjádřili, si kvůli vašemu okolí může myslet, že proti ní chystáte nějaké spiknutí. Uveďte věci na pravou míru. Ukážete jí, že vám na ní záleží a možná se z toho vyvine i něco víc…

Panna

V partnerském vztahu cítíte určitou nervozitu, která pramení z vašich rozporuplných emocí. Vnímá je i váš partner, kterému je to nepříjemné. Abyste předešli nedorozumění, zaměřte se na správnou a otevřenou komunikaci. Máte tendence rozčilovat se kvůli ničemu, což může odradit lidi ve vašem okolí. Dnes se můžete cítit trochu osamělí. Být sám je ale to, co v tuto chvíli potřebujete. Snažte se uklidnit své emoce vhodnou relaxační aktivitou. Také vaše práce může být ovlivněna vnitřní nestabilitou.

Váhy

Dneska je dobré začít plánovat společnou budoucnost s partnerem, protože se ve všem shodnete! Může jít o závažnější věci, jako je například svatba, nebo jen o společnou dovolenou. Bude pro vás velmi těžké vzdálit se od svého partnera. Štěstí přeje také nezadaným. Někdo, koho jste před několika dny potkali, vám vyjeví své city. Může to být začátek vážného vztahu. Buďte k sobě upřímní. Dostatek energie můžete získat díky bohaté a vyvážené snídani.

Štír

V partnerském životě můžete očekávat hádky a konflikty. Budou ale produktivní, vy i váš partner si díky nim uvědomíte, co jste ve vztahu dělali špatně. Společně vymyslíte nové plány do budoucna. Nezadaní věnují pozornost někomu, kdo je úplně jiní. Nezapadá ani do vašeho způsobu života. To je ale to, co dnes potřebujete. Nečekejte ale, že z toho vzejde vážná známost. V zaměstnání se vám otevře nová příležitost, která vyžaduje odbornost. Možná budete muset navštívit nějaký vzdělávací kurz, nenechte si ale příležitost proklouznout mezi prsty.

Střelec

Se svým milovaným byste se neustále bavili jenom o společné budoucnosti. Zaměřit byste se ale měli také na současnost, protože je možné, že váš partner potřebuje vaši pozornost teď. Nezadaní mohou očekávat zprávu od bývalého partnera, který vyjadřuje lítost a spoustu omluv. Možná, že mu budete chtít dát druhou šanci. V zaměstnání vás čekají úspěšné dny, nebojte se navrhnout nová řešení.

Kozoroh

Ačkoli s partnerem povedete příjemné rozhovory, nebude to stačit ke společnému strávení hezkého dne. Nezadaní dnes zažijí neočekávané reakce ve svém okolí, díky kterým si mohou všimnout osoby, kterou dosud míjeli. Na intimní setkání ale není vhodná doba. Jste nuceni rozhodovat se rychle a bez rozmyslu, což rozhodně není váš styl. To může způsobit vaši mlčenlivou náladu. V zaměstnání můžete očekávat komplikace. Nic nepůjde podle vašich představ, což vás může frustrovat a nadměrně unavovat. Snažte se zachovat klid.

Vodnář

Partnerský život dnes není nic pro vás. Toužíte po svobodě a jste unavení z toho, že partner chce trávit každou minutu ve vaší společnosti. Udělejte si den jen sami pro sebe a nebuďte na partnera zlí – mohl by to být začátek konce vašeho vztahu! Nezadaní Vodnáři dnes nemají problém oslovit osobu, která se jim líbí. Potenciální nápadníci ale nemusí reagovat vždy podle očekávání. Toužíte po změně v zaměstnání, nic se ale neděje. Dnes se nedočkáte toho, co chcete. Naopak se můžete zaseknout na úkolech, které se na první pohled zdály jednoduché.

Ryby

Zadané Ryby hledají ve vztahu záměrně chyby a dělají z komára velblouda. Snažte se být méně kritičtí, jedině tak si můžete užívat společně strávený čas se svým partnerem. Nezadané Ryby dnes mohou potkat někoho, kdo odpovídá vašim romantickým očekáváním. Štěstí je na vaší straně, tak věřte své intuici. Hrozí dehydratace, proto se zaměřte na dostatečný pitný režim. Taktéž je důležité používat opalovací krém!