KrásaKrása a móda

Historie značky Cien: kdo vyrábí jednu z nejužívanějších značek dnešní doby?

Historie značky Cien: kdo vyrábí jednu z nejužívanějších značek dnešní doby?

Kosmetika značky Cien je dnes již stálicí na trhu s drogistickým zbožím a svou cenou konkuruje světoznámým značkám. Kde se ale tato značka vzala? Jaké nabízí produkty a je opravdu tak dobrá, jak je všude uváděno? Tyto a další odpovědi na téma kosmetických produktů značky Cien.

  • Původ značky
  • Kdo vyrábí produkty zn. Cien?
  • Jaké produkty zn. Cien vyrábí?
  • Odpovídá cena kvalitě produktů?

Původ značky

Kosmetická značka Cien byla založena v roce 2015 jako privátní značka obchodního řetězce Lidl. Tento německý obchodní řetězec má jen v České republice více než 300 prodejen, což odpovídá úspěšnosti tohoto obchodního řetězce na domácím trhu. Lidl se zaměřuje na prodej výrobků privátních značek, díky čemuž jsou produkty levnější než značkové, a tak jsou vysoce konkurenceschopné.

Kdo vyrábí produkty zn. Cien?

Privátní značku Cien pro Lidl vyrábí kosmetická společnost Mann & Schröeder GmbH. Ta má původ stejně jako Lidl v Německu. Jejich historie sahá až do roku 1951. Lidl zkrátka ví, s kým spolupracovat.

Jaké produkty zn. Cien vyrábí?

Kosmetika Cien se zaměřuje na výrobu kosmetických produktů doslova od hlavy až k patě. Prvními produkty, které tato značka začala vyrábět byly produkty pro tělesnou hygienu, např. sprchové gely, mýdla, šampony). Tak jak se značka stávala úspěšnější byly do „rodiny“ Cien přidávány další produkty.

Dnes celá kosmetický řada zahrnuje takřka všechny produkty, které nejen žena (ale také muž) o svou péči potřebuje. Kromě nejrůznějších krémů vám Lidl nabídne také pečující nebo dekorativní kosmetiku. Oblíbené jsou také odličovací produkty.

Odpovídá cena kvalitě produktů?

Jak je nastíněno už výše, je zřejmé, že značka Cien se těší neuvěřitelné oblibě u všech zákazníků. Cena produktů je více než uspokojivá, a to bez snížení kvality produktu Za naši redakci dáváme kosmetice Cien 9 bodů z 10. Bod strháváme za to, že je dostupná pouze v Lidlu.