Horoskopy

Hádáte se s partnerem? Možná za to může vaše znamení

Hádáte se s partnerem? Možná za to může vaše znamení

Mírné konflikty jsou ve vztahu celkem běžné a vztah jako takový dokážou trochu vyvést ze stereotypu. Pokud však tyto menší konflikty přejdou ve velké hádky na každodenní bázi, pak nastává problém, který může vztah trvale poškodit. Která znamení zvěrokruhu mají největší předpoklad k hádkám?

  • beran
  • blíženci
  • střelec
  • lev

Beran (21. března – 19. dubna)

Jedinci narození ve znamení berana jsou jedni z nejhádavějších jedinců. Neustále musí mít pravdu, což vede k nepříjemným konfliktům nejen s partnerem, ale také jejich okolím. Navíc jsou impulsivní, takže berany rozčílí všechno, co jim není po chuti. Jakoukoliv hádku berou jako výzvu, kterou musí za každou cenu vyhrát.

Blíženci (21. května – 20. června)

Blíženci mění náladu ze dne na den. Zatímco jeden den jsou zamilovaní až po uši, další den jsou protivní a jejich partneři jen čekají, kdy bouchnou. Blíženci rádi vedou intelektuální debaty, při kterých také mohou vznikat lehké konflikty při rozdílných názorech. Tito jedinci se také potřebují cítit svobodní, jinak je přestanete bavit a vyvolají hádku, jen aby dokázali, že vy jste ti špatní.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Jedinci narození ve znamení střelce se ani ve vztahu nechtějí vzdát své svobody. Pokud tedy ve vztahu ucítí, že jsou tlačeni do něčeho, co dělat nechtějí, řeknou dost jasně a nahlas, co si myslí. Kvůli tomu, aby se cítili nezávisle a svobodně jsou ochotni rozpoutat válku. Klidně se jen tak na truc sbalí a odejdou pryč a nedají o sobě ani vědět.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lidé, kteří se narodili ve znamení lva, potřebují mít všechno maximálně pod kontrolou. Mají rádi, když jsou věci přesně podle nich. Navíc mají majetnické sklony, takže žárlivých scén se se lvem také určitě dočkáte. Pokud se lev nebude cítit dostatečně milován, dá vám to patřičně najevo.