Další

Nejvýhodnější vietnamské obchody v Praze v roce 2024

Nejvýhodnější vietnamské obchody v Praze v roce 2024

Praha je velké město a jako většina světových metropolí i ona nabízí mnoho vietnamských obchodů. Některé lákají zákazníky svou příznivou cenou, jiné sází především na rozmanitost produktů a nabízený výběr. Pokud vás zajímá, kde najdete ty nejvýhodnější vietnamské obchody v Praze, máme pro vás užitečné tipy.

Sapa Praha

Sapa je s trochou nadsázky město ve městě. Rozléhá se na obrovské ploše v Praze-Libuši a najdete v ní množství obchodů a více než 30 různých bister. Tržnici Sapa se také přezdívá Malá Hanoj. Můžete si tak dopřát nejen výhodné nákupy ale i skvělé vietnamské jídlo. To všechno navíc hezky na jednom místě. Sapa uspokojí rodilé Vietnamce, pravidelné návštěvníky z řad pražských občanů i turisty, kteří touží zažít uprostřed České republiky trochu té exotiky.

Diskutující na stránce reddit.com také polemizují o tom, jaké jsou ty nejvýhodnější vietnamské obchody v Praze. Shodují se však, že tyto prodejny už nejsou, co bývaly. Především jde-li o jejich ceny. Existují totiž obchodní řetězce, v nichž lze nakoupit oblečení o mnoho výhodněji a často i v lepší kvalitě. Zmiňují například Lidl, Sinsay, Kik, Pepco nebo Decathlon.

Kde ukrývají ostatní?

Další vietnamské prodejny ale obvykle nenajdeme pod jejich názvy. Nedisponují vlastními weby ani jinými „poznávacími“ údaji. Proto je velmi těžké se v jejich konkurenci zorientovat. Mnoho z nich najdete ve větších obchodních domech nebo poblíž stanic metra. Většina z nich nabízí velmi podobné zboží za srovnatelné ceny. Ruční výrobu, kvalitní materiály a autentický zážitek ale nečekejte.

Tyto prodejny prodávají fast fashion zboží, které chrlí asijské továrny, a snaží se především o nízkou cenu. Lidé v různých internetových diskusích doporučují nakupovat ve Vietnamských večerkách především potraviny, a to právě díky jehož příznivé cenovce.