KrásaKrása a móda

Gelové nehty od vietnamců: Co vědět v roce 2024?

Gelové nehty od vietnamců: Co vědět v roce 2024?

Gelové nehty jsou mezi ženami hodně oblíbené a žádané. A vlastně se ani není čemu divit. Nehty díky nim vypadají upraveně, což je pro nás ženy velmi důležité. Pokud i vy milujete upravené ruce, jednou z možností je nechat si udělat gelové nehty od Vietnamců.

Gelové nehty od Vietnamců: co vědět v roce 2024?

Úprava nehtů v asijských salonech je velmi žádaná. Zdejší pracovnice jsou nejen velmi šikovné, ale i cena bývá přívětivá, nemluvě o možnostech, mezi kterými zde můžete vybírat. Co byste o gelových nehtech od Vietnamců měli vědět?

·        Cena

·        Služby

·        Kvalita

Cena

Vietnamské salony jsou známé svou přátelskou cenou. Právě cena je bezesporu jedním z důvodů, proč mnoho žen preferuje vietnamské manikérky před návštěvou českého salonu. Ceny se pohybují různě, natrefíte tak na finanční rozpětí od 400 do 600 Kč.

Služby

Jestli jsou asijské manikérky něčím proslulé, pak je to jejich šikovnost a všestrannost. Zvládnou vám podle přání vyhotovit prakticky cokoli, co si jen zamanete. Jsou opravdu velmi zručné, nedělají jim problém i složitější malby štětcem, zdobení kamínky, různými obtisky a podobně.

Velkým plusem, pokud si necháte udělat gelové nehty od Vietnamců, je zpravidla rychlost. V těchto salonech opravdu jen málokdy čekáte delší dobu. Zpravidla vás buď vezmou okamžitě, nebo počkáte třeba jen pár minut.

Kvalita

Gelové nehty od Vietnamců v mnohých vzbuzují pochybnosti, zejména co se jejich kvality týče. Nicméně v drtivé většině případů jde o zbytečné starosti. Mnoho žen má s gelovými nehty z asijského nehtového studia jen dobré zkušenosti, o ty negativní by se určitě neměly problém podělit.

Šíří se také názor, že gelové nehty od Vietnamců jsou zdraví škodlivé. Ani tady ale nelze všechny automaticky házet do jednoho pytle. Asijská studia používají často velmi podobné materiály jako české manikérky.