Krása a módaNehty

Černo růžové gelové nehty: neotřelá barevná kombinace, která neomrzí

Černo růžové gelové nehty: neotřelá barevná kombinace, která neomrzí

Výrazná černo růžová kombinace vypadá nádherně, musí se s ní ovšem umět pracovat, jelikož může velice snadno působit poněkud lacině. A to opravdu nechcete. Jak tedy tyto barvy nakombinovat a jakými pravidly se při práci s nimi řídit?

Vyhněte se zběsilému střídání

Nejhorší a nejméně nápaditý způsob, jak gelové nehty černo růžové vytvořit, je na každém nehtu použít jinou z těchto barev. Celkový výsledek pak působí nahodile a chybí mu jakákoli provázanost. Mnohem lepším způsobem, jak tyto barvy zkombinovat je použít přinejmenším na některých prstech barvy obě.

Růžová není jen jeden odstín

Není růžová jako růžová. Jinak bude v kombinaci s černou působit křiklavý fuchsiový odstín a jinak zase takzvaná baby pink barvička. Obecně platí, že čím světlejší růžovou zvolíte, tím větší sázka na jistotu.

Jemné téměř nude růžové odstíny budou působit velmi elegantně. Můžete s nimi například vyzkoušet černou francouzskou manikúru. Použijte na ni například UV/LED GELLAK BLACK 107 od značky Ruscona a od téhož výrobce i odstín UV/LED GELLAK COTTON CANDY 156. Vybrat si samozřejmě můžete zcela podle sebe od jakékoli značky.

Tato francouzská manikúra vám ukáže, že i gelové nehty černo růžové barvy mohou být krásné a elegantní, stačí se dobře rozhodnout.

Černá se hodí ke zdobení

Samozřejmě můžete použít černý lak na celý nehet, zejména u některých barevných tipů, ale tak velká černá plocha na prsech působí poněkud tvrdě. Abyste se proto vyhnuli nežádoucímu efektu, ale stále zkombinovali růžovou a černou barvu, použijte černou ke zdobení.

Můžete s ní namalovat na růžovém podkladu různé linky nebo tečky. Uvidíte, že budete s výsledkem své práce jistě spokojeni.