Horoskopy

Faleš podle znamení: Tyto 4 znamení jsou často falešní lidé

Faleš podle znamení: Tyto 4 znamení jsou často falešní lidé

Člověk, který se chová falešně, ve společnosti mnoho úspěchu nesklidí. Pokud je nějaká osoba falešná, ve společnosti často nebývá příliš oblíbená a ostatní si od ní raději drží odstup. Mezi vlastnosti, které jsou pro faleš charakteristické, patří pokrytectví a lhaní. Pokud někdo nemluví pravdu, je pro ostatní nedůvěryhodný. Která znamení horoskopu patří často mezi nejvíce falešná? Jsou to tato čtyři.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Toto znamení nemá rádo konfrontaci a vyhýbá se jí všemi možnými způsoby. Řekne a dokonce udělá všechno, aby udrželo klid a pohodu. Dokonce obětuje i svoje vlastní hodnoty, které uznává. Nikdy se nepostaví na něčí stranu. Má obavy o to, co si něm myslí ostatní. Má obavy z toho, že se nebude těšit oblibě a že okolí uvidí a pozná jeho nedostatky.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Mají intuitivní a někdy i citlivou povahu, která podporuje jejich falešnost. Nikdy si jejich názorem nemůžete být jisti. Chtějí se vyhnout konfrontaci, tak s vámi raději budou souhlasit se vším, i když ve svém nitru mají jiný názor. Ovládá je planeta Neptun, která miluje iluze. To se projevuje i na vlastnostech Ryb, neboť jsou to mistři povídek. Pokud má něco nebo někdo vliv na jejich život, vymyslí k tomu příběh.

Blíženci (22.5. – 21.6.)

Mají dvě tváře a díky tomu i dvě povahy. To jim dává nerozhodnost a důvod k falši. Často a rádi se baví, žertují a vtipkují, také však všechno zveličují a v případě potřeby si rádi vymýšlejí. Dělají to pro to, že si myslí, že jsou zajímavější pro okolní svět. Nikdy si nemůžete být jistí, na čem s nimi zrovna jste. Morálku a hodnoty uznávají pouze tehdy, mají-li z nich užitek. Nemají problém rychle opustit své hodnoty. Bývají lstiví.

Vodnář (20.1. – 20.2.)

Oplývá úsměvy a laskavostí. Tyto vlastnosti však pouze předstírá. Ve společnosti vystupuje jako empatická osobnost, pomáhá druhým, bere na ně ohledy. Tyto aktivity si však osvojil jen naoko. Předstírá, že mu záleží na druhých. Hluboko v sobě však každého soudí a dělá si o něm nelichotivé názory. I když předstírá, že nikoho neodsuzuje, na nikom nenechá nit suchou. Velmi rád kritizuje každého a za všechno.