KrásaKrása a móda

Dvoubarevné nehty: 12 barevných kombinací, které stojí za to

Dvoubarevné nehty: 12 barevných kombinací, které stojí za to

Líbí se vám dvoubarevné nehty, ale nevíte si rady s výběrem dvojice vhodných odstínů? Nevadí. Těch možností, jak mezi sebou jednotlivé barvy sladit, je totiž nekonečně mnoho. Některé kombinace jsou výrazné a drzé, jiné naopak decentní a elegantní. Jaké dvoubarevné nehty padnou do oka právě vám? Podívejte se na naši inspiraci a vybírejte!

Inspirace na dvoubarevné nehty

Dvoubarevné nehty jsou v kurzu. Ne každou ženu totiž baví jednoduchá klasika v podobě jedné barvy, mnohem raději má na výběr. Pokud se nebojíte kombinovat a rádi zkoušíte něco nového, zkuste některý z našich tipů.

Černá + bílá

Klasika, která nikdy nemůže zklamat. Tyhle dvě barvy jako by snad byly stvořené k tomu, aby společně tvořily jeden celek. Tahle kombinace nikdy nevyjde z módy.

Černá + růžová

Dvojice, která říká „ jsem něžná květinka, ale umím vystrčit drápky“ a přesně takhle budou promlouvat i vaše nehty, necháte-li je obléknout růžovou a černou barvu.

Šedá + červená

Elegantní a tak trochu zlobivá – přesně tak působí kombinace těchto dvou barev. Dvoubarevné nehty mající šedý a červený odstín vypadá moc pěkně, schválně ji zkuste.

Modrá + stříbrná

Říká se, že modrá je dobrá a když k ní přidáte stříbrnou, ideálně v lesku, pak na každého uděláte dojem. A je jedno, jestli modrá bude blankytná jako nebe nebo temná jako lesní studánka ve tmě.

Růžová+ bílá

Zvláště v jemném, nebo chcete-li lépe řečeno pastelovém provedení, působí růžové a bílé dvoubarevné nehty velmi ležérně, zároveň jsou stále tak trochu holčičí.

Růžová + žlutá

Naopak sytě žlutá v kombinaci se sytě růžovou zaručeně přitáhne pozornost vaším směrem. Nebojíte-li se výrazných barev, jděte do této šťavnaté kombinace.

Další nápady na dvoubarevné nehty

Pokud vám výše zmíněná inspirace stále byla málo, pak vám přinášíme ještě další nápady, jak sladit dvě barvy k sobě a nechat své nehty prokouknout:

  • červená + zlatá
  • černá + červená
  • růžová + fialová
  • zlatá + zelená
  • fialová + stříbrná
  • modrá + černá