KrásaKrása a móda

Dny Marianne 2023 začínají: Módní slevy až 50 % – poradíme kde

Dny Marianne 2023 začínají: Módní slevy až 50 % – poradíme kde

Blíží se Dny Marianne 2023, jedna z největších a nejpopulárnějších nákupních akcí v České republice, jež je českou obdobou Black Friday. Tato událost, která se koná každý rok, přináší možnost získat obrovské slevy a je tedy velmi oblíbená mezi zákazníky, kteří chtějí nakoupit za opravdu výhodné ceny. 

Pokud se chystáte na nákupy během těchto dnů, určitě byste měli vědět, kde najdete ty největší slevy. V tomto článku vám tedy přinášíme přehled nejlepších míst, kde můžete nakupovat během Dnů Marianne a ušetřit na svých výdajích za oblečení či elektroniku.

Kdy můžete využít slevy?

Dny Marianne 2023 budou jedinečnou nákupní akcí, která v letošním vydání nabídne více než 2 tisíce slevových nabídek od obchodů po celé České republice a na Slovensku. Konkrétně tento víkendový nákupní festival se uskuteční ve dnech od 14. do 16. dubna 2023 a nabídne mnoho výhodných příležitostí pro ty, kteří hledají slevy na své oblíbené produkty.

Jak získat slevové kupóny od Marianne?

Kupóny se zajímavými slevami na Dny Marianne 2023 je možné získat několika způsoby. Nejprve se můžete podívat na oficiální webové stránky Dnů Marianne, kde bývají zveřejňovány nejnovější informace o této akci – kupóny lze získat v mobilní aplikaci nebo v tištěné verzi stejnojmenného časopisu. 

Akční kupóny přímo od obchodů

Mnoho obchodů také nabízí své vlastní slevové kódy a kupóny, které jsou platné během Dnů Marianne. Tyto slevy mohou být k dispozici v e-mailových zprávách, na sociálních sítích nebo na webových stránkách daného obchodu. Další možností je sledovat reklamy a propagační materiály, které mohou obsahovat kupóny a slevové kódy na Dny Marianne.

Jaké slevy můžete očekávat?

Podíváme-li na předchozí ročníky této obří slevové akce, tak během Dnů Marianne bývají nabízeny různé velmi atraktivní slevy na produkty v oblasti módy, kosmetiky, spotřební elektroniky, či domácích potřeb. Obvykle se jedná o slevy, jež se pohybují v rozmezí od 10 do 50 %, nejinak tomu bude i letos.

Kde letos levně nakoupit?

Alza.cz bude letos v rámci Dnů Marianne nabízet slevy na elektroniku či počítačové komponenty. Zoot.cz zas bude nabízet možnost ušetřit na nákupu oblečení, bot a doplňků. Za atraktivními slevami na kosmetiku a parfémy se zase můžete vypravit kupříkladu do Notina. V neposlední řadě stojí za zmínku i Mall.cz, kde naleznete jednu z nejširších nabídek slev na produkty v oblasti spotřební elektroniky, módy a kosmetiky.

Je však důležité si uvědomit, že každý obchod může nabízet jiné slevy a podmínky, a proto je dobré si pečlivě prohlédnout nabídky jednotlivých prodejců a porovnat je s ostatními obchody, aby bylo možné najít nejlepší ceny a skutečně ty nejvýhodnější nabídky.