Horoskopy

Dnešní horoskop – úterý 7.11.2023. Býk má problémy v lásce, Střelec si poradí se všemi problémy

Dnešní horoskop – úterý 7.11.2023. Býk má problémy v lásce, Střelec si poradí se všemi problémy

Beran

Na pořadu dne je láska a romantika. Věnujte svému partnerovi co nejvíce času. Nezadaní, pokus se ve vašem okolí vyskytuje osoba, o kterou máte zájem, nebojte se ji pozvat na rande. Je pravděpodobné, že budete úspěšní. Problémy s láskou se vyřeší tak, že nebudete příliš tlačit na pilu. Pozvolná komunikace a smích jsou vašimi společníky. Nemusíte se spokojit s ničím jiným, než s tím nejlepším. Právě dnes můžete zazářit.

Býk

Nic nepůjde tak, jak jste si původně naplánovali. A to i ve vztahu. I ta nejčistší myšlenka může být špatně pochopena. Problémy ve vztahu se mohou převrátit ve váš prospěch, ale bohužel i v prohru. Bude záviset na tom, jakým způsobem je uchopíte. Ve společnosti se budete cítit nejlépe. Umíte být zábavní a existuje spousta témat, o kterých se s vámi dá bavit. Dejte si pozor na průchod svých emocí, které mohou vyvrcholit v nejméně vhodnou chvíli.

Blíženci

Hledáte pocity, jak byste mohli vyjádřit své emoce. Je pravděpodobné, že se dnes zaměříte spíše na otázky týkající se vztahů, než na problematiku ohledně zaměstnání. To je důvod, proč vaše výkonnost rapidně klesá. Ve vztazích je obrovská síla, která vás přitahuje. Můžete zažít spoustu vášnivého. Možná zjistíte, že se chováte trochu povrchně, nicméně dnes je těžké odolávat energii. Na konci dne si dopřejte relaxační lázeň.

Rak

Dnešní den budete chtít strávit prací. Vaše soustředění je na nejvyšší možné míře. Nesnažte se ale všechno zvládnout sám. Pamatujte, že ve vašem okolí jsou kolegové, které vám mohou nejenom pomoci radami, ale i činy. Není potřeba nést všechno na vlastních zádech. Zaměřte se na dostatečný pitný režim, protože vám hrozí problémy spojené s nedostatkem pití. Bolesti hlavy a únava se dají snadno zahnat, pokud budete mít láhev s vodou vždy při ruce.

Lev

Nesnažte se dnes vyřešit problémy, které se týkají vašeho milostného vztahu. Není dobrý den. Místo, kde můžete naopak zaznamenat úspěchy, je pracoviště. Zde se můžete stát inspirací pro ostatní. Najdete se zejména v týmové práci. Pokud chcete dosáhnout svého, neustupujte. Díky tomu mohou ostatní pochopit, že to skutečně myslíte vážně. Máte ideální šanci ukázat, co ve vás ve skutečnosti je. Doma hrozí konflikty, snažte se jim vyhýbat.

Panna

Je pravděpodobné, že dnes se zavážete k něčemu, o co ani nestojíte. Dejte si proto pozor na sliby nebo dokonce smlouvy, které budete podepisovat. V lásce a romantice se mohou vyskytnout potíže, protože se ukazuje, že oba chcete něco trochu jiného. Bude třeba komunikovat otevřeně a upřímně, abyste zjistili, zda je možné spolu do budoucna pracovat. V zaměstnání je pravděpodobné, že dostanete novou nabídku. Pečlivě si zvažte, zda chcete začínat někde jinde.

Váhy

Dejte si pozor, ve vztazích je trochu horká půda. Kam šlápnete, tam to bude vedle. Nejlepší by bylo mluvit co nejlépe a nechat se vést svým partnerem. Ten vás dostane tam, kam chce a bez zbytečných konfliktů. Je možné, že budete muset prodiskutovat důležitá témata. Nestůjte se tvrdě za svým a snažte se o kompromis. Hrozí vám problémy spojené s klouby a šlachami. Při cvičení nebo chůzi po nerovné podložce buďte nadměrně opatrní.

Štír

Čeká vás náročný den. Máte spoustu úkolů, které musíte na pracovišti zvládnout. Tentokrát se musíte spolehnout sami na sebe. Pravděpodobně budete potřebovat odpočinek, nicméně na domácí půdě nevládne harmonie. Naopak – hrozí konflikty. Vy i váš partner jste vznětliví a jakákoli poznámka vás může rozhněvat. Snažte se být trpěliví a neútočte za každou cenu. Nemusíte to být vy, kdo má poslední slovo.

Střelec

Jakékoli problémy, se kterými se dnes setkáte, se vyvinou ve váš prospěch. Sedět nečinně a přemýšlet dnes není nic pro vás. Potřebujete být v pohybu. Neváhejte vyrazit do společnosti, kde můžete prokázat své komunikační dovednosti. Dnes můžete navázat spoustu nových kontaktů, které oceníte v osobním i pracovním životě. Prospěšný je také čas, který strávíte ve společnosti svých přátel.

Kozoroh

V romantických vztazích pro vás mohou nastat horké chvilky. Žádný váš čin ani slova nejsou pochopeny tak, jak jste je mysleli. Začněte se svým partnerem jednat jasně a bez náznaků. Vytrvejte i přesto, že se může zdát, že někdo stojí v cestě vašeho plánu. V zaměstnání můžete dostat zajímavou příležitost. Pamatujte si, že je lepší tuto situaci využít a neuspět, než ji nevyzkoušet vůbec. Nemáte co ztratit.

Vodnář

Uvědomujete si, kolik toho partner pro vás dělá. Je ale možné, že mu neříkáte příliš často, jak moc si jeho práce vážíte. Věci, které dělá, nejsou samozřejmostí. Rozhlédněte se po svém okolí, abyste si všimli, co vlastně doma máte. Rozmazlujte svého partnera. V zaměstnání budete mít problémy se soustředěním. Můžete si pomoci tak, že uspořádáte pracovní plochu a budete si dělat přestávky v práci.

Ryby

Díky tomu, že jste dlouhodobě ignorovali problém, se z malé záležitosti stala obrovská věc. Není jednoduché se s nastalou situací srovnat. Nevíte, jestli jít doprava nebo doleva, díky čemuž můžete získat velké zpoždění při rozhodování. Snažte se zaměřit na meditaci nebo relaxaci, která pomůže uklidnit váš vnitřní svět. Teprve poté budete schopni daný problém vyřešit jednou pro vždy. Nenechte si radit od ostatních, protože toto je situace, kdy musíte rozhodnout sami.