Horoskopy

Muži pro celý život dle znamení: Kteří se hodí pro založení rodiny?

Muži pro celý život dle znamení: Kteří se hodí pro založení rodiny?

Každý z nás hledá v životě ideální protějšek. Hledáte-li muže, který se hodí pro založení rodiny, může vám pomoci znamení zvěrokruhu. Který muž je, podle znamení, pro celý život?

Beran

Přibližuje se princovi z pohádky, je dokonalým mužem. Je to hrdina, který na své životní pouti zachraňuje princezny. Pokud se stanete jeho vyvolenou, za odměnu získáte pohádkový život. Jestliže Beran miluje, tak naplno a je věrný. Svojí lásce je schopen hodně obětovat a velice rád ji zahrnuje patřičnou pozorností. Nikdy se s ním nebudete nudit.

Býk

Jestliže toužíte po stabilním, rozvážném a praktickém partnerovi, pak je to právě muž narozený ve znamení Býka. Život s ním vám přinese jistotu a zabezpečení pro celou vaši rodinu. Nabízí vám svoje upřímné srdce. Důležitý je pro něj i majetek a zabezpečení rodiny. Umí vydělat peníze, které mu k tomu poslouží.

Rak

Toto znamení je zrozeno pro lásku. Je však vrozeně opatrné a ostýchavé a díky tomu postupuje v milostných záležitostech velmi opatrně. Trvá mu velmi dlouhou dobu, než se zamiluje. Pokud se tak stane, nic jej neodradí. S mužem narozeným ve znamení Raka získáte romantického, milujícího a pečujícího partnera.

Lev

Lev je partner, který je oslnivý, bude vás bavit celý život, ale také se jedná o partnera vášnivě milujícího, který bude skvělým otcem pro vaše děti. Má k nim velmi blízko, umí s nimi vycházet. To je pro společný život velmi důležité.

Panna

Na první pohled se tento muž může zdát méně atraktivní. Nenechte se však klamat. Jeho projevy lásky jsou méně nápadné a plaché. Má však smysl pro praktičnost. Udělá pro vás vše, co bude třeba. Postará se o děti třeba i během celých prázdnin.

Střelec

Je to věčný optimista, upřímný člověk, který vám nabízí své srdce na dlani. Je to muž štěstěny. Věří v dobrý osud. Pokud si jej zvolíte jako partnera, budete mít víru ve štěstí i vy.

Kozoroh

Muž ve znamení Kozoroha představuje solidního partnera. Touží to v životě někam dotáhnout. Bude z něj vzorný otec vašich dětí a zůstane s vámi jak v dobrém, tak i ve zlém. Je věrný, spolehlivý a pracovitý.

rodina