Horoskopy

Dnešní horoskop – úterý 31.1.2024. Beran bude mít štěstí ve financích, Lev dosáhne úspěchů v lásce

Dnešní horoskop – úterý 31.1.2024. Beran bude mít štěstí ve financích, Lev dosáhne úspěchů v lásce

Beran

Nezadaní, velice se vám zalíbí flirtování s osobou narozenou ve znamení Ryb. Zadaní, vy byste se měli zamyslet nad budoucností svého vztahu. Možné je načase vztah ukončit a zkusit štěstí někde jinde. Pokud chcete více štěstí, pak hledejte čísla 89, 33, 20 a 1. Máte velké štěstí, co se financí týká, můžete si dokonce vyzkoušet hazardní hry. Nevsázejte ale vysoké částky. Popřemýšlejte nad tím, jak můžete využít své peníze lépe, než utrácením za zbytečnosti.

Býk

Je načase začít se věnovat partnerovi. Začíná mít pocit, že je pro vás důležitější všechno ostatní. Možná si dokonce myslí, že se mu záměrně vyhýbáte. Nezadaní, vy se budete velice dobře cítit zejména ve společnosti Berana. Vyhýbejte se jakémukoli hazardování týkající se peněz. Nemáte štěstí, proto pro jistotu odložte všechna finanční rozhodnutí. Odkládejte si peníze stranou, ať si můžete konečně dopřát dovolenou podle svého gusta!

Blíženci

I když se o to příliš nesnažíte, vaše práce na vás sama upozorní. Výsledky jsou nadprůměrné, můžete být sami se sebou spokojení. Pokud dnes budete cestovat, dejte si veliký pozor na zavazadla. Existuje velká pravděpodobnost, že se vám ztratí. Ve financích se nespoléhejte na štěstí, ale na rozum. Výhodné nabídky budou s největší pravděpodobností podvod. V zaměstnání snadno odhalíte, když vás chce někdo využít. Proč byste to nedokázali i v oblasti financí.

Rak

Zadaní, máte pocit, že se váš vztah nachází přesně tam, kde by měl. Jen je potřeba více chválit. Váš partner potřebuje slyšet, že se vám líbí. Pokud je to jen trochu možné, tak dnes zůstaňte doma v bezpečí. Na cestách vám hrozí různá nebezpečí. Černá barva je vaší šťastnou barvou pro dnešní den. Čeká-li vás dneska pracovní pohovor, pravděpodobně nebudete příliš úspěšní. Pokud chcete zhubnout, je načase začít si vařit. Jídla v restauracích jsou příliš tučná.

Lev

Ať už jste svobodní nebo zadaní, dnes můžete dosáhnout velkého štěstí v lásce. Přirozeně přitahujete opačné pohlaví, takže rozhodně vyrazte někam ven. Protože jste spokojeni sami se sebou, ostatní chtějí být ve vaší společnosti. Pokud chcete někam vycestovat, je dobré zvolit místo náhodně – zapíchněte prst do mapy. Rozhodně si kupte los, pravděpodobnost výhry je vysoká! Pro dobrou náladu je dobré věnovat se cvičení či jiné fyzické aktivitě.

Panna

Neuzavírejte se do sebe. Máte kolem sebe spoustu skvělých lidí, kteří jsou ochotni vás vyslechnout a poradit. Dnes se nevyplácí spěchat. Ať už se pustíte do čehokoliv, dejte si na čas. Pokud chcete dosáhnout finanční stability, je důležité, abyste si naplánovali své výdaje předem. Přizpůsobte je svým výdělkům a nezapomeňte si určitou část příjmů odkládat na spořící účet. Baterky si dobijete pobytem ve společnosti.

Váhy

Případné hádky, do kterých se ve svém romantickém životě dostanete, budou sice prudké, nicméně nakonec sami přejdou. Pokud usilujete o něčí lásku, dnes není dobrý čas učinit rozhodný krok. Na cestách vás může potkat nehoda. Proto bude lepší, pokud si dnes naplánujete volno nebo práci z domova. Ve finančních záležitostech si můžete dovolit trochu zariskovat. I když je třeba splnit úkol, do kterého se vám nejde, běžte na to s pozitivním přístupem.

Štír

Začněte se starat více o svého partnera. Má pocit, že s ním téměř nekomunikujete. Nemusíte mu sdělovat jen zásadní informace, ocení i vaše myšlenky, plány nebo pocity. Nezadaní, vy se budete velice dobře cítit ve společnosti Vodnáře. Čísla 5, 98, 21, 77 budou dnes vašimi šťastnými čísly. Ve společnosti se snažte udržet své nervy na uzdě. Pomůže vám meditace či jóga. Vaše emoce jsou jako na houpačce, takže je těžké se ovládat.

Střelec

Nezadaní, orientujte se zejména na osoby narozené ve vodních znameních. Právě u nich můžete najít dobrý pocit, lásku nebo třeba přátelství. Vaše šťastná čísla budou 38, 52 a 71. Dnes se můžete rozhodnout vyzkoušet své štěstí ve financích. Můžete dosáhnout úspěchu, který sice nebude nijak závratný, rozhodně vám ale zvedne náladu. V zaměstnání odvedete úžasnou práci – zvládnete spoustu věcí a nezmeškáte žádný termín.

Kozoroh

Pokud jste nedávno navázali romantický vztah s některým ze svých přátel, zjistíte, že je to to nejlepší, co jste mohli udělat. Rozumíte si naprosto ve všem. Cestování v rámci České republiky vám dokáže pozvednout náladu i v náročných časech. Pokud věříte tomu, že uspějete, skutečně se tak stane. Pozitivní energie se vám zkrátka vrátí zpět. V zaměstnání se zaměřte na svůj projekt. Je možné, že některé z vašich nápadů byly odmítnuty jen proto, že jste je nesprávně prezentovali.

Vodnář

Nezadaní, nestresujte se ohledně randění. Platí, že čím méně budete o lásce přemýšlet, tím více vám hvězdy připraví příležitostí. Lásku tedy poznáte ve chvíli, kdy ji nejméně čekáte. Pokud máte děti, snažte se s nimi strávit co nejvíce času. Ve financích máte velké štěstí. Snažte se z toho vymáčknout co nejvíc – kupte si los, investujte, vsaďte si na něco, co vás zajímá. Po finanční stránce je u vás všechno v pořádku a můžete být spokojeni i s pracovním výkonem.

Ryby

Ohledně svého romantického života jste spokojeni. A nezáleží přitom na tom, jestli jste svobodní nebo zadaní. Zrovna teď na tom nechcete nic měnit. Pokud vyrazíte na cesty, rozhodně byste měli ochutnat tamější pochoutku. Pokud se cítíte nešťastně, můžete si dobít baterie rozmazlováním – kupte si něco, co vám udělá radost. V zaměstnání se snažte spíše přežít, než abyste se pouštěli do něčeho většího. Dávejte na sebe pozor ohledně svého zdravotního stavu.