Horoskopy

Dnešní horoskop – středa 8.11.2023. Beran bude flirtovat, Kozoroh má potíže v zaměstnání

Dnešní horoskop – středa 8.11.2023. Beran bude flirtovat, Kozoroh má potíže v zaměstnání

Beran

Zadaní, vy i váš partner máte hodně práce. Proto nezbývá společný čas. Díky tomu je váš vztah dočasně nestabilní. Naplánujte si společně strávený víkend. Nezadaní budou mít chuť flirtovat. Pokud plánujete nějaký výlet, nebojte se pozvat také nejbližší přátele. Ti vám dokážou zvednout náladu a dobít baterky. Na štěstí v penězích se nespoléhejte. Nehazardujte a nevsázejte. V zaměstnání si můžete finančně přilepšit, neobejde se to bez projevů závisti od kolegů.

Býk

Zadaní, dnes pocítíte, jak moc vás partner miluje. Nezadaní, vy se budete dobře cítit ve společnosti Štíra. Vaše šťastná čísla budou dnes 89, 20, 48, 27 a 7. Nehazardujte s velkými částkami peněz. V zaměstnání jde všechno hladce a s jakýmkoli problémem si umíte poradit. Během dne obdržíte e-mail, který pro vás bude v budoucnu důležitý. Relaxujte a podstupte zkrášlující procedury. Zvýší to hladinu vaší energie a budete se cítit lépe.

Blíženci

Ve vztahu může dojít ke konfliktu. Všechno vyřešíte, pokud budete upřímní a otevření. Nezadaní si budou velmi dobře rozumět s Vahami. Není ideální den na cestování, zvolte raději jiný den. Čísla 54, 19, 3, 5 a 30 jsou vaše šťastná čísla. Další štěstí můžete získat díky zelené barvě. V zaměstnání se snažte o co největší rychlost a efektivitu. Osoba ve znamení Panny vás může požádat o malou půjčku. Je třeba zapracovat na posílení imunitního systému.

Rak

Je možné, že svému partnerovi nedáváte tolik pozornosti, kolik si zaslouží. Je třeba na tom zapracovat. Nezadaní, čeká váš žhavý flirt s osobou narozenou ve Vodnáři. Čísla 7, 39, 13 a 11 budou dnes vašimi šťastnými čísly. Ve finančních záležitostech buďte opatrní a pořádně si rozmyslete jakékoli transakce. Je možné, že přijdou neočekávané příjmy. Dejte si pozor na produkty, které mají prošlou dobu exspirace. Mohou vám dnes způsobit zdravotní potíže.

Lev

Zadaní, pokud s vámi partner hovoří, odložte telefon. Začínáte být otravní tím, že mu nevěnujete plnou pozornost. Je to tak jednoduché. Ať už se nacházíte kdekoli, nezapomeňte na dobré vychování – začněte více používat slůvka prosím, promiňte a děkuji. Vaším šťastným číslem je 90. Váš předchozí úspěch vás motivuje k dalším akcím. Pokud budete pokračovat v tvrdé práci, můžete se dočkat povýšení nebo zvýšení platu. Jezte více ovoce a zeleniny.

Panna

Nezadaní budou velice svůdní zejména pro Lvy. Ti vám mohou říci vše, co si přejete slyšet. Dejte si ale pozor na to, ať se nejedná jen o fráze, kterými vás chce Lev získat na svou stranu. Zadaní, začněte pořádně komunikovat se svým partnerem. Naplánujte si krátký výlet s přáteli. Může vám to zvednout náladu i energii. Čísla 48 a 23 vám přinesou štěstí. Nehazardujte s velkými částkami. V práci je zapotřebí zapojit trochu více snahy. Musíte zjistit, v čem jste nejlepší.

Váhy

Na nezadané dnes čeká velká příležitost. Někdo ve vašem okolí, koho jste považovali za přítele, se vám nyní ukáže v úplně jiném světle. Bude vás neskutečně přitahovat. Jeho společnost budete vyhledávat. Naplánujte si čas, který strávíte se svými přáteli. Pokud se vám to nepodaří, zaměřte se alespoň na to, ať se domluvíte do budoucna na společném setkání. Staráte se o své zdraví a začíná se vám to vyplácet. Zatímco lidé kolem vás jsou nemocní, vy odoláváte.

Štír

Zadaní, budete mít pochybnosti o svém vztahu. Nebojte se promluvit si se svým partnerem. Můžete vyřešit i vážné problémy. Nezadaní, vy budete okouzleni veselým Vodnářem. Vaše šťastná čísla budou 62, 91, 31, 52 a 3. Pokud jste hodně nakupovali, můžete zjistit, že na vašem účtu je mnohem méně peněz, než jste předpokládali. Začněte více šetřit. Můžete dokonce popřemýšlet o nějakém přivýdělku. Pokud vás trápí nadýmání, zkuste vysledovat, jaká potravina jej způsobuje. Pokud žádnou nenajdete, navštivte lékaře.

Střelec

Zadaní, dnes umíte velice dobře vyjádřit své pocity. Nebojte se snažit řešit problémy se svým partnerem. Nezadaní, vy jste spokojeni tak, jak jste a druhou polovičku nehledáte. Vaše šťastná čísla jsou 93 a 30. Budete mít štěstí ohledně financí, ale nevsázejte vysoké částky. V zaměstnání vás příliš nebaví vyjeté koleje. Snažíte se řešit své úkoly inovativně, díky čemuž můžete zaznamenat menší finanční odměnu. Buďte opatrní na své zdraví.

Kozoroh

Vaše šťastné číslo je 34. Pokud zvažujete koupi vozidla, dnes je šťastný den. Chováte se pod vlivem emocí. Váš partner naštěstí ví, jak by měl reagovat. Nezadaní se mohou velice dobře cítit ve společnosti jiných Kozorohů. V zaměstnání se vyskytuje něco, co vás štve. Naštěstí najdete oporu v kolegovi Rakovi. Ten vás zabaví. Na své problémy zapomenete. Dejte si pozor na zdraví žaludku. Vyvarujte se nezdravých pokrmů. Nedělejte nic impulzivního.

Vodnář

Vodnáři, pokud jste ve vztahu už více než rok, je ideální čas začít spolu plánovat společnou budoucnost. Zásnuby nebo svatba jsou pro váš vztah dalším krokem kupředu. Pokud toužíte vycestovat, naplánujte si delší cestu. Ve financích máte více štěstí, než rozumu. V zaměstnání pociťujete uspokojení, i když se nedá očekávat povýšení či zvýšení platu. Pouze lidé pracující v léčitelství nebo umění si mohou přilepšit. Zjistěte si, jak zmírnit stres. Vyzkoušejte meditaci.

Ryby

Pokud už delší dobu přemlouváte svého partnera, je nyní ideální čas. Umíte skvěle argumentovat. Na vaši logiku nejde odpovědět nic jiného, než: „ano“. Pokud pracujete ve službách, budete mít dnes velké štěstí. Své peníze neutrácejte za zbytečnosti, vyplatí se ale popřemýšlet o investicích to softwaru, který vám pomůže k osobnímu růstu. I když v současné době nevidíte známky svého nezdravého životního stylu, nemusí to tak být i do budoucna.