Horoskopy

Dnešní horoskop – sobota 27.1.2024. Kozoroh může očekávat mírné zlepšení finančních záležitostí, Vodnář by se měl snažit zlepšit vztahy na pracovišti

Dnešní horoskop – sobota 27.1.2024. Kozoroh může očekávat mírné zlepšení finančních záležitostí, Vodnář by se měl snažit zlepšit vztahy na pracovišti

Beran

Zadaní, ve vztahu vás čeká průměrný den. Nezadaní, vy můžete zjistit, že kamarád pro vás znamená mnohem víc. Pokud toužíte po dovolené, začněte plánovat. Štěstí vám přinese číslo 19. V zaměstnání je nutné vynaložit spoustu tvrdé práce. Termíny se blíží a je toho ještě tolik co dělat! Díky tomu se můžete ocitnout ve stresu. Vyhýbejte se kooperaci s kolegou ve znamení Panny. Máte skvělé zdraví, jen je třeba zapracovat na sebevědomí.

Býk

Nezadaní, dnes se můžete cítit trochu osaměle. pomoci vám může skupina dobrých přátel. Na lásku si ještě budete muset počkat. Pro větší štěstí hledejte čísla 73, 18, 82, 41 a 6. V zaměstnání si můžete finančně přilepšit. Peníze navíc ale budete muset použít na nečekané výdaje, které je třeba ihned zaplatit. Je pravděpodobné, že vaše snaha zhubnout není příliš úspěšná. Začněte znovu a tentokrát poctivě. Podvádět se nevyplácí! Na únavu platí pouze spánek.

Blíženci

Váš partner dobře ví, že dnes je den, kdy chcete být rozmazlování. Nenechte se vystresovat tím, že věci nejdou přesně podle vašich plánů. Výsledek bude nakonec přesně takový, jaký jste chtěli. Pokud chcete ušetřit nějaké peníze navíc, budete muset změnit pohled na své výdaje. V zaměstnání vás čeká velice náročný den. Protože se nevzdáváte a odvádíte dobrou práci, ukážete ostatním své opravdové kvality. Vaši kolegové si vás začnou vážit.

Rak

Dnes jste neodolatelní, zejména pro vzdušná znamení. Zadaní by si měli dát pozor na to, ať příliš neflirtují. Existuje něco, co vám dělá starosti. Souvisí to s cestováním. Možná bude pro vaši duševní  pohodu dnes lepší, když zůstanete doma nebo budete cestovat veřejnou dopravou. Dnes není vhodný čas na koupi něčeho tak velikého, jako je automobil nebo auto. V zaměstnání půjde vše bez  problémů. Vyhýbejte se alkoholu, může vám přinést obrovské potíže.

Lev

Nezadaní, přátelství s někým se vyvíjí jinak, než jste původně chtěli. Ujistěte se, zda chcete, aby z přátelství vzniknul romantický vztah. Pokud ne, je třeba vrátit se zpět. Hrozí, že můžete zranit city svého přítele. Při cestování dnes můžete zdržovat ostatní. Nenechte se rozhodit jejich netrpělivostí. Pokud si chcete přivydělat, budete muset projevit určitou aktivitu. Pokud toužíte udělat něco pro své zdraví, začněte se tím právě teď. Lepší šanci už mít nebudete.

Panna

Nezadaní, nemusíte kývnout na nabídku na rande jen proto, že se bojíte samoty. Více si važte sami sebe. Pak si vás začnou vážit i ostatní. Dnes vás budou lákat výlety. Vyberte si místo, kde jste ještě nebyli a nebojte se obklopit lidmi, které máte rádi. V penězích budete mít štěstí, nevyplácí se ale investovat větší finanční částky. V zaměstnání odveďte co nejlepší práci, i když vás zrovna někdo nekontroluje. Váš zdravotní problém stále ještě vyžaduje vaši pozornost.

Váhy

Zadaní, dnes vám bude partner velmi chybět. Nesnažte se ale trávit s ním každou minutu. Mohl by se cítit stísněně. Nezadaní, zoufale toužíte po lásce. To neznamená, že byste se měli spokojit jen tak s někým! Je ideální čas začít plánovat rodinnou dovolenou. Vaše šťastná čísla budou dnes 5, 91, 30 a 42. Štěstí naleznete v sociálních interakcích. Pokud hledáte novou práci, budete se muset snažit víc. Zkontrolujte více serverů s nabídkami práce a ptejte se i svých přátel.

Štír

Zadaní, naplánujte si nějakou činnost společně se svým partnerem. Nezadaní, vy se dnes cítíte velmi dobře. Vaše sebevědomí bude přitahovat zejména osobu ve znamení Lva. Vaše šťastná čísla budou dnes 29, 7, 9, 37 a 32. Vyrazte mezi lidi, protože můžete narazit na někoho, kdo vám přinese zajímavé příležitosti. Dejte si pozor na onemocnění horních cest dýchacích. Vaše emoce jsou příliš intenzívní, vyvarujte se jednat pod jejich vlivem.

Střelec

Nezadaní dnes budou mít chuť flirtovat. Je možné, že mezi jedinci, které oslovíte, se skrývá někdo jedinečný. Zadaní, vy ze svého vztahu nemáte vůbec dobrý pocit. Otevřeně si promluvte s partnerem. Pokud někam cestujete, zkontrolujte si, zda máte všechny potřebné doklady. Žádné nemoci vám nehrozí, dejte si ale pozor na prsty. Hrozí úrazy týkající se zejména prstů na ruce. Vaše šťastná čísla jsou pro dnešek 1 a 6. Dnes můžete získat nějaké peníze navíc.

Kozoroh

Zadaní, ve vztahu občas uděláte chybu. Naštěstí máte velmi chápajícího partnera, který si vše nechá vysvětlit. Dejte si ale pozor na to, aby bylo co vysvětlovat. Nezadaní, dnes nemáte chuť flirtovat. Je vám dobře, když trávíte čas sami se sebou. Pokud vám to čas dovolí, vezměte na výlet někoho, koho máte opravdu rádi. Tato osoba se vám ukáže v novém světle. Ve finančních záležitostech se nespoléhejte na štěstí. Neinvestujte na akciovém trhu. Vaše finanční situace se dnes trochu zlepší.

Vodnář

Pokud máte problémy v mezilidských vztazích, možná je chyba na vaší straně. Zamyslete se nad tím, jak se chováte k ostatním lidem. Náladu vám zvedne plánování dovolené. Jestliže dnes máte sjednanou schůzku týkající se vašich financí, můžete očekávat, že bude úspěšná. V zaměstnání existují problémy v komunikaci. Snažte se k ostatním chovat přátelsky. Více se usmívejte a nabízejte svou pomoc. Naslouchejte svému tělu, pokud se chcete vyhnout zdravotním potížím.

Ryby

Zadaní, můžete se cítit trochu unavení vaším vztahem. Je velmi dobrý nápad zajet si na místa, které jsou pro váš vztah důležitá, a společně si zavzpomínat. Při cestách si dejte pozor na ztráty – může to být peněženka nebo třeba jen čepice. V každém případě buďte obezřetní. Vyhýbejte se hazardním hrám, ale v investicích můžete mít štěstí. V zaměstnání vládne chaos. Dostat se z problematické situace nebude jednoduché. Je to ale příležitost, jak vyniknout.