Horoskopy

Dnešní horoskop – sobota 2.3.2024. Blíženci nejsou svolní ke kompromisům, Kozoroha čeká samé překvapení

Dnešní horoskop – sobota 2.3.2024. Blíženci nejsou svolní ke kompromisům, Kozoroha čeká samé překvapení

Beran

Pokud jste v minulém týdnu něco nedořešili, budete to muset udělat nyní. Je načase, abyste se konečně jasně vyjádřili, co potřebujete. Stanovte si své podmínky. Pokud máte zdravotní potíže, může to být tím, že jíte nevyváženou stravu. Zaměřte se proto na úpravu svého jídelníčku. Vaše nebývalá jemnost znervózňuje partnera. I když je mu vaše chování příjemné, cítí, že to prostě nejste vy. Za každou cenu se chovejte autenticky.

Býk

Cítíte, že je potřeba postarat se o vlastní potřeby. I když vás ostatní mohou vnímat sebestředně, nenechte se zkazit si náladu. Potřebujete se uvolnit, abyste mohli plnit své životní role, ať už jsou jakékoli. V lásce toužíte uniknout z každodenní rutiny, která vás dnes přímo vytáčí! Nebuďte nepříjemní na svého partnera za to, že se chová tak, jako vždycky. Pokud musíte splnit důležitý úkol, rozdělte si jej na jednotlivé složky. Ty se vám budou plnit lépe.

Blíženci

Nechce se vám domlouvat kompromisy, rádi byste si dělali vše tak, jak to chcete vy. Uvědomte si ale to, že i ostatní mohou mít dobré nápady. Budete svůdnější, než je pro vás obvyklé. Dejte si ale pozor, ať někomu neslíbíte něco, co nemůžete dodržet. Ztrácíte trpělivost, což se může projevit vaší zvýšenou agresivitou. Ve finančních záležitostech buďte aktivní. Pokud existuje nějaký problém, který jste chtěli vyřešit, pusťte se do toho.

Rak

Je pro vás těžké najít klid. Pokud hledáte vhodný způsob, kde byste mohli upotřebit svou energii, pak se vrhněte na cvičení. Kromě toho, že se můžete dostat do formy a protáhnout si tělo, zapracujete také na své duševní pohodě. Endorfiny vám mohou pomoci i proti stresu. Vaše nálada je nakažlivá pro lidi, kteří se nachází ve vaší společnosti. Vaše kreativita je na vzestupu, věnujte se proto činnostem, kde ji můžete uplatnit.

Lev

Nechoďte hlavou proti zdi. Mnohem výhodnější pro vás bude udělat krok zpět. Budete vypadat, že si vážíte názorů ostatních. Potřebujete opustit všechny všední starosti, které vás zaměstnávají. Udělejte si čas sami pro sebe. Z rovnováhy vás může vyvést nečekané setkání. Využijte jeho přítomnost na maximum, ale nic neřešte, protože nejste objektivní. V zaměstnání jste načerpali dobrou náladu, kterou šíříte všude, kudy chodíte.

Panna

Dnes umíte odehnat veškeré obavy, které vás poslední dobou tížily. Je načase, abyste ze svého života vytěžili maximum. Máte dostatek síly, abyste zvládli udělat i úkoly za ostatní. Pokud je v domácnosti něco, s čím můžete pomoct, tak neváhejte. Tím více času vám zbude na společně strávené chvíle. Vaše dobrá nálada je nakažlivá a okolí to oceňuje. S partnerem můžete zažít ty nejromantičtější věci, stačí, když se budete soustředit jeden na druhého.

Váhy

Je zapotřebí vypořádat všechny administrativní záležitosti, protože je možné, že za chvíli vám přibudou další. A to by mohlo znamenat ztrátu orientace. Po zdravotní stránce se může projevit to, že hledáte rovnováhu mezi akcí a odpočinkem. Dnes se dočkáte oprávněné kritiky za své nedostatky. Je obtížné toto sousto spolknout. Uvědomte si ale, že je to způsob, jak se můžete zlepšit. V lásce jsou možná určitá nedorozumění a nepochopení. Vyjadřujte se co nejjasněji.

Štír

Nejlépe se budete cítit ve společnosti. Přítomnost ostatních lidí vás nechává zapomenout na své starosti. Po zdravotní stránce je důležité, abyste na sobě začali více pracovat. Vykompenzujte období, kdy jste se zanedbávali. Sledujte svůj jídelníček. Nahraďte nezdravé věci zdravějšími alternativami. Vaše přehnané sebevědomí nemusí být na škodu. Díky němu se můžete seznámit s velice vyjímečnou osobou. Je možné, že v zaměstnání zatoužíte po veliké změně.

Střelec

Dnes si umíte poradit se všemi druhy konfliktů, i s těmi, které se vás přímo netýkají. Můžete vstoupit do role prostředníka, který bude komunikovat s nesvářenými stranami. Máte tendence až příliš plýtvat svou energií. Avšak je zapotřebí tyto impulzy co nejvíce omezit, protože vás to nadměrně vyčerpává. Dopřejte si dostatek času na zotavení. Narazíte-li na problémy, dejte si čas na přemýšlení, než začnete jednat.

Kozoroh

Můžete objevit nové stránky u lidí, které už dobře znáte. Bude to pro vás den plný překvapení. Překypujete nápady. Naplánujte si každou akci tak, abyste si dobře promysleli její dopady v budoucnosti. Osoba, kterou milujete, je dnes středem pozornosti. I když byste ji měli nejradši sami pro sebe, vyčkávejte. Uvidíte, že se vám to vyplatí. Jakékoli finanční rozhodnutí, které dnes učiníte, bude s největší pravděpodobností ziskové.

Vodnář

Do rukou se vám může neočekávaně dostat větší peněžní suma. Štěstí je na vaší straně, takže jakýkoli způsob, jak je použijete, pro vás bude úspěšný. Hlídejte si to, co jíte. Hrozí vám potíže se žaludkem. Vyhýbejte se komplikovaným situacím. Jejich řešení odkládejte na později, pokud vám to situace umožňuje. V lásce se rozhodnete naplánovat určité změny. Ujistěte se, že lidé, kterých se týkají, s nimi souhlasí. Udělejte si čas na vyřešení právního problému, než se úplně zaseknete.

Ryby

Skupinové aktivity a týmová práce budou velmi dobré pro vaše ego. Dejte si ale pozor, ať příliš nevyčerpáváte své okolí. díky tomu, že projevíte trochu iniciativy, můžete vyřešit problém. Důvodem je to, že situaci dobře znáte a umíte si poradit. Pokud toužíte po lásce, stačí vyrazit do společnosti. Jste extrémně přitažliví pro opačné pohlaví a vášnivé okamžiky na sebe nenechají dlouho čekat. Zadaní, vy můžete tuto situaci využít k posílení svého vztahu.