Krása a módaNehty

4 Luxusní styly nehtů na jaro 2024: Přinášíme nejnovější tipy

4 Luxusní styly nehtů na jaro 2024: Přinášíme nejnovější tipy

Čas letí jako voda a pokud se cítíte pozadu, tak s námi už rozhodně nemusíte. Naštěstí pro vás máme ve světě trendů tak trochu náskok. A dnes se s vámi podělíme o to, jaké nehty budou frčet tohle jaro.

Nehty jako baletka

Čistá dívčí estetika je letos na jaře stále živá, což uvolňuje cestu pro ještě více baletních vibrací. A to zejména na vašich nehtech. Pokud dáváte přednost jednoduššímu přístupu, stačí na celý nehet nanést světle růžový lak. Je to minimalistický způsob, jak na jaře se svými nehty zazářit a přitom tak elegantní! Nehty v duchu balletcore jsou ideálním doplňkem k jakémukoli oblečení a  líčení, takže se nemusíte obávat, že by vám nehty neladily s kabelkou nebo večerním party outfitem. A pokud chcete, aby vaše manikúra vypadala ještě o něco víc sexy, nezapomeňte ruce důkladně hydratovat.

Návrat ke klasické Francii

Nehtová umělkyně Julie Kandalec debutovala s francouzskou manikúrou na přehlídce Staud S/S24 a my jsme okamžitě věděli, že se bude jednat o obrovský jarní trend. A co je na francouzské manikúře skvělé? Třeba to, že se hodí ke každé příležitosti a skvěle se s ní experimentuje. Jistě, při vyslovení pojmu: francouzská manikúra se vám jistě vybaví klasika po vzoru nude a bílých tipů, ale nemusí tomu tak být. Vsadit můžete na baby modrý lak a růžové tipy, na nude a červené tipy nebo řadu dalších kombinací.

Jaro v duchu zářivé červené

Červené barvy, které jsme všichni zbožňovali během svátků a Valentýna, jsou obzvláště horkým tipem na jaro 2024. Modelky na přehlídkách Viktor & Rolf, Brandon Maxwell a Proenza Schouter vynesly červenou manikúru s výrazně lesklým povrchem, který jejich nehtům dodal třešňový nádech. Zvolit ale můžete i hlubší odstín červené na oranžové bázi.

Chromová je zpět

Pokud nejste zrovna minimalistky a potrpíte si na něco výraznějšího a futurističtějšího, pak je chromová manikúra jasnou volbou. Chromové nehty vedou již dva roky po sobě a tento trend nás ani náhodou neopouští ani na jaře. Jedná se o poměrně elegantní vzhled, který je opravdu univerzální  a hodí se ke všem délkám a tvarům nehtů.

Barva roku vládne nehtům

Jak jistě víte, společnost Pantone oficiálně vyhlásila odstín Peach Fuzz barvou roku. A je to právě jaro, kdy tento svěží meruňkový odstín bude vidět úplně všude. Je totiž stylový, neutrální, elegantní a je zkrátka vším, po čem toužíte. Peach Fuzz tak na jaře uvidíte nejen na šatech, topech nebo kabelkách, ale především také bude zaujímat první pozice na poli manikúry.