Horoskopy

Dnešní horoskop – pátek 10.11.2023. Rak by si měl dobře rozmyslet svá rozhodnutí, Panna si musí dát pozor na pomluvy

Dnešní horoskop – pátek 10.11.2023. Rak by si měl dobře rozmyslet svá rozhodnutí, Panna si musí dát pozor na pomluvy

Beran

Je načase popřemýšlet o své budoucnosti. Všechny vaše cíle jsou nadosah, když si k nim připravíte podrobnou cestu. Zdoláváním jednotlivých kroků budete mít pocit, že se cíli přibližujete a to udrží vaši motivaci. Máte štěstí v penězích, takže za minimální náklady můžete získat velký zisk. Dejte si ale pozor, ať nenaletíte podvodníkům. Jakékoli transakce si důkladně rozmyslete. Za dobrodružstvím nemusíte do dalekých zemí. Vyrazte na výlet ve svém okolí.

Býk

Dnes pro vás bude velice příznivý den z hlediska podnikatelských schopností. Můžete vidět příležitosti, které ostatní nevidí. Pokud máte nápadů více, než stačíte zpracovat, zapište si je a věnujte se jim později. Budete úspěšní taktéž při řešení finančních problémů. Snažte se ve stravě přijímat co nejvíce vitamínů – to se vám podaří při konzumaci ovoce a zeleniny. Je načase starat se sami o sebe: zajděte ke kadeřníkovi, na manikúru, nebo si udělejte zkrášlující den klidně i doma.

Blíženci

Nebojte se převzít odpovědnost za své činy. Můžete dnes přijmout i velké úkoly, protože máte schopnost myslet strategicky. Jednejte rozhodně a držte se plánu. Úspěch na sebe nenechá dlouho čekat. Po duševní stránce můžete být lehce pod stresem. Zaměřte se na činnosti, které vám pomohou se tohoto stresu zbavit – odpočívejte, relaxujte, věnujte se svým koníčkům, vyrazte někam s přáteli. Pamatujte, že na své akce nepotřebujete dovolení od partnera. Jednejte jako individualita.

Rak

Rozhodnutí, která dnes uděláte, si dobře rozmyslete. Nejednejte v rozporu se svým přesvědčením, abyste se za své činy nemuseli stydět. Máte smysl pro organizaci i pro krásu, proto se nebojte přetvořit svůj interiér. Můžete se také zaměřit na svůj vzhled – vyrazte na nákupy nového oblečení nebo se svěřte do rukou kadeřnice. Navštivte místa, která souvisí s uměním, jako jsou galerie nebo třeba divadlo. Ve vztahu k ostatním lidem buďte přátelští.

Lev

Za žádných okolností se nevzdávejte svého plánu. Možná bude jen zapotřebí přehodnotit kroky, které vás k němu mají dovést. Nebojte se převzít iniciativu. Potíže s partnerem můžete vyřešit upřímnou komunikací. Nesnažte se skrývat něco, za co se stydíte. Pokud partner uvidí vaši upřímnost, bude schopen vám svěřit své pocity. To vše nahrává k blízkému usmíření. Nemluvte o svých plánech a snech na veřejnosti. Mohli by vyvolat velkou vlnu pomluv.

Panna

Dnes zaznamenáte úspěch profesní i finanční. Všechno, co je třeba udělat, je nezpomalovat! Dosažení svých pracovních cílů máte nadosah. Podaří se vám to jen díky tvrdé práci. Není čas na pochybnosti, soustřeďte se na to důležité. Je třeba být aktivní a nečekat, že vám věci samy spadnou do klína. Pokud jste unavení, podstupte wellness procedury, jako jsou masáže a peelingy. Dejte si pozor, někdo ve vašem okolí vám závidí a pomlouvá vás.

Váhy

Všechno, co se kolem vás, neberte na lehkou váhu. Všechno má svůj význam. Můžete začít s plánováním svých osobních i pracovních projektů. Dokonce můžete udělat první krok k dosažení těchto cílů. Uvolnit stres vám mohou pomoci horké koupele s přidáním uvolňujících esenciálních olejů. Je dobré postarat se o svůj vzhled – změňte šatník, zajděte ke kadeřnici, udělejte si jiný make-up. Při rozhodování se řiďte svými touhami. Intuice vám napoví.

Štír

Na pořadu dne budou ambice a obětavost. Obojí máte. Můžete to využít zejména v oblasti profesní činnosti. Můžete navázat spoustu užitečných kontaktů, pokud budete aktivní. Při uzavírání smluv buďte velmi opatrní, můžete naletět podvodníkovi. Je pravděpodobné, že budete potřebovat právní pomoc. Pokud je to jen trochu možné, odložte podpisy na jindy. Dnes nemáte šťastný den. Budete mít příležitost uplatnit své brilantní diplomatické schopnosti.

Střelec

Hvězdy naznačují pokrok v podnikání a úspěchy na pracovním poli. Zamyslete se nad svou strategií. Všechny plány, které máte rozpracované, se brzy splní. Je třeba být dostatečně aktivní a vytrvat v tvrdé práci. Únavu můžete odstranit wellness procedurami. Největší účinnost mají peelingy a masáže. Máte potřebu komunikovat, přitom byste si ale měli dát pozor na to, co komu říkáte. Komunikujte proto jen s důvěryhodnými lidmi, jako jsou nejbližší přátelé nebo partner.

Kozoroh

Dnes své schopnosti uplatníte zejména při vedení ostatních lidí. Jednáte dostatečně sebevědomě, ale ostatní vědí, že se na vás mohou spolehnout. Pokud máte naplánované jednání s obchodními partnery, budete mít úspěch. Naslouchejte svému tělu, protože vám dává znamení, že mu něco chybí. Stravujte se zdravě, zaměřte se zejména na dostatek zeleniny. Ve vztazích se spoléhejte sami na sebe. Dát na rady ostatních se vám nemusí vyplatit.

Vodnář

Je načase zaměřit se na duševní aktivity. Můžete se například začít učit něco nového. Vaše nápady a plány na sebe budou skvěle navazovat. Budete mít chuť jednat obrovskou rychlostí, což se ale může projevit únavou. Nebojte se udělat si přestávku. Pokud máte potíže v komunikaci s dětmi, naplánujte si společnou dovolenou nebo aspoň výlet. Soustřeďte se sami na sebe a užívejte si. Máte dostatek energie, takže s ní nemusíte šetřit.

Ryby

Nebojte se navázat nové kontakty. V komunikaci jste velmi dobří a vaše společnost je vyhledávaná. Umíte rozdávat pozitivní energii všude, kam přijdete. Pokuste se získat podporu a přátelství kolegů na pracovišti, to se vám může do budoucna velmi hodit. Vyrazte do společnosti na akce spojené s uměním. Můžete se nečekaně dostat do centra skandálu, je proto třeba dát na hlas svého rozumu. Nereagujte na provokace a vyhýbejte se pomluvám.