Horoskopy

Dnešní horoskop – čtvrtek 25.1.2024. Beran může zažít osudové setkání, Střelec by si měl nechat své emoce pro sebe

Dnešní horoskop – čtvrtek 25.1.2024. Beran může zažít osudové setkání, Střelec by si měl nechat své emoce pro sebe

Beran

Vaše šťastná čísla jsou pro dnešek 1 a 4. Vzhledem k tomu, že vás baví komunikace s ostatními lidmi, nezůstávejte doma. I když si udržujete určitý odstup, je velká pravděpodobnost, že narazíte na zajímavou osobu. V případě nezadaných Beranů se může jednat dokonce o osudové setkání. Popřemýšlejte ale nad tím, jestli by větší otevřenost z vaší strany nemohla vést k zajímavějším hovorům. Připravte se na to, že váš zaměstnavatel bude mít vážné připomínky k vaší práci.

Býk

Šťastnými čísly budou dnes 7 a 8. Zadaní mohou mít problémy se svým partnerem, protože touží po nezávislosti. Udělejte si chvilku, při které budete moct využít svou svobodu. Nezapomeňte se ale věnovat i svému partnerovi. Uspokojí vás zejména nové zážitky adrenalinové povahy. V zaměstnání se zaměřte spíše na organizaci. Je možné, že díky svému chaosu přijdete o zajímavé příležitosti. Zavedení pořádku do vašich činností může přinést též efektivnější řešení vašich úkolů.

Blíženci

Šedá a růžová jsou vašimi šťastnými barvami. Pro větší štěstí hledejte čísla 4, 1, 8. Dnes můžete objevit způsob, jak zvýšit svůj příjem. Peníze, které takto získáte navíc, si odložte na spořicí účet. Tato situace vás může spojit s osobou, která bude starší, než vy, ale přesto se může stát vaším romantickým zájmem. Dejte si pozor na stres. Zaměřte se na činnosti, které vás činí šťastnými nebo vám mohou pomoci uvolnit negativní emoce.

Rak

Čísla 1 a 4 jsou vašimi šťastnými pro dnešní den. Není vhodné vyrazit někam na výlet, je ale vhodný dne pro plánování dovolené nebo nějaké cesty. Vyrazte někam do společnosti, protože právě mezi ostatními lidmi můžete najít to, co hledáte – lásku, radu, zábavu, romantiku nebo třeba přátelství. Umíte se vcítit do pocitů ostatních lidí, takže pokud existuje problém ve vztahu, který jste dosud nebyli schopni vyřešit, zkuste jej znovu otevřít.

Lev

1, 3, 8 jsou vaše šťastná čísla. Budete se muset věnovat financím, protože objevíte určitou povinnost, kterou je třeba splnit. Dnešní den bude stresující, takže si na odpoledne naplánujte relaxační činnosti, jako je masáž, procházka přírodou či cvičení. Večer stravte se svým partnerem nebo dobrým přítelem. V zaměstnání můžete mít pocit, že nevíte, o čem ostatní mluví. Nenechte si zkazit náladu. Buďte ostražití a brzy všechno pochopíte. V každém případě zůstaňte sami sebou.

Panna

Vaše šťastná čísla pro dnešek jsou 4 a 8. Připravte se na všechno. Zažijete spoustu překvapení a nečekaných událostí. Ze všech nakonec odejdete jako vítěz, protože zvládnete vše vyřešit rychle a efektivně. To posílí vaše sebevědomí. V zaměstnání se snažte budovat přátelské vztahy. V příjemném prostředí se vám bude lépe pracovat, navíc budete mít důvod, těšit se do práce. Můžete se spolehnout na to, že vám ostatní pomohou, až bude třeba.

Váhy

Šťastná čísla jsou 5 a 6. Zaměřte se na potíže, které jsou ve vaší domácnosti. Může to být protékající záchod, uvolněná klika, kapající kohoutek… všechny tyto potíže se snažte vyřešit. Řešení těchto úkolů bude snadnější, než si myslíte. Poté se zaměřte na vlastní zdraví a zkontrolujte si, které preventivní prohlídky jste vynechali. Objednejte se na ně. Dejte si pozor na své zažívací ústrojí. Vyhněte se přejídání a jídla volte lehce stravitelná. Procházka může napomoci správnému trávení.

Štír

5 a 8 jsou vaše šťastná čísla pro dnešní den. Neutrácejte za zbytečnosti, protože vás čekají větší výdaje týkající se vašeho bydlení. Může jít o údržbu dobu nebo nějakou poruchu. Pamatujte si, že finanční potíže, které vás díky tomu potkají, jsou jen dočasné. Pro lepší zdraví bude dobré začít jíst zdravě. Zaměřte se na netučná a lehce stravitelná jídla. Co takhle udělat si týden zaměřený na konzumaci salátů k obědu? Pokud nemůžete vyrazit do neznámého města, přečtěte si alespoň zajímavosti o nějakém místu.

Střelec

Hledejte čísla 2 a 8 přinesou vám štěstí. I když obvykle nemáte problém projevit své emoce, dnes byste se měli více chránit. To, co cítíte, si nechte pro sebe. Pokud je to pro vás příliš těžké, stáhněte se ze společnosti a stravte co nejvíce času sami se sebou. Přemýšlejte nad tím, čeho chcete dosáhnout. Pro docílení lepšího zdraví je vhodné zapojit se do cvičení, jako je pilatek nebo tai chi, které zlepšuje koncentraci.

Kozoroh

2 a 7 jsou vaše šťastná čísla. Velmi vás bude naplňovat pocit, že ubývají úkoly z vašeho seznamu. Můžete se pustit do většího úklidu, ale také do náročnějších úkolů, které jste odkládali. Máte dostatek energie. Nekritizujte ostatní, protože vaše slova mohou způsobit velké hádky. Bude těžké napravovat to, co způsobíte. V ohrožení je zdraví vašich kloubů a kostí, proto na ně buďte opatrní. Zaměřte se spíše na pomalejší cvičení, jako je strečink či jóga. Jezte potraviny bohaté na vápník, jako jsou mléčné výrobky.

Vodnář

Vaše šťastná čísla jsou 6 a 9. Vaše mysl je plná nápadů, nejste ale ve stavu, kdy byste je dokázali dobře vysvětlit ostatním lidem. Pokud potřebujete, aby vám někdo pomohl při realizaci nápadů, raději to odložte na později. V zaměstnání se pustíte do něčeho nového. Bude to velké, i když to nemusí znamenat přímo změnu zaměstnání. Asi jen pochopíte, že věci je možné dělat i jinak, než jste byli dosud zvyklí. A může to být rychlejší a efektivnější.

Ryby

Pro větší štěstí hledejte čísla 5 a 9. Chyby, kterých jste se v minulosti dopustili, vám berou odvahu pouštět se do větších úkolů. Pokud jste se zasekli, proberte svou situaci s osobou, které důvěřujete. Může vám poskytnout nový pohled na svět. Při řešení problémů zachovejte trpělivost. Nebojte se nejnovějších technologií. Poté, co se jimi prokoušete, zjistíte, že jsou velmi užitečné a mohou usnadnit váš každodenní život.