Další

Co se mužům líbí na ženách: 7 věcí, kterým nedokážou odolat

Co se mužům líbí na ženách: 7 věcí, kterým nedokážou odolat

Nejedna žena už si někdy pohrávala s otázkou, co se mužům líbí na ženách. Co je přitahuje? Co se jim zdá atraktivní? Čemu nedokážou odolat? Nad těmito otázkami se mnohdy zamýšlí právě proto, aby dokázaly zaujmout vysněný protějšek a staly se v jeho očích dokonalými partiemi. Tohle je 7 věcí, kterým muži na ženách nedokážou odolat.

Co se mužům líbí na ženách? Odhalte to!

Určitě i vám už někdy proběhla hlavou myšlenka, co se mužům líbí na ženách. Pojďme se tedy společně podívat, čemu muži na opačném pohlaví jen stěží odolají a co se jim na ženách nejvíce líbí.

Věc první: zdravé sebevědomí

Muži milují, když ženě nechybí sebevědomí. Ženy, které věří samy sobě, jsou v jejich očích přitažlivé a lákavé. Ale pozor – sebevědomí musí být zdravé a tzv. v rámci mezích. Aneb čeho je moc, toho je příliš!

Věc druhá: finanční nezávislost

Muži sice rádi ženy rozmazlují, ale na druhou stranu se jim líbí, když je jejich protějšek po finanční stránce nezávislý. Není na škodu, když se o sebe žena po finanční stránce dokáže postarat sama. Je to cool!

Věc třetí: úsměv

Ptáte se, co se mužům líbí na ženách? Jednoznačně jejich úsměv. Tím je totiž dokážou dokonale odzbrojit a dostat do kolen.

Foto: Unsplash

Věc čtvrtá: přirozenost

Jestli chlapi něco zrovna nemusí, pak je to přetvářka. Chtějí vedle sebe ženu, která je svá, na nic si nehraje a přirozenost jí není cizí.

Věc pátá: upřímnost

Další z věcí, co se mužům líbí na ženách, je určitě upřímnost. Kdo by chtěl žít po boku někoho, kdo si pro samé lži nevidí ani na špičku nosu?

Foto: Unsplash

Věc šestá: postava

Co si budeme nalhávat – muži jsou svým způsobem pokrytci a na ženách hodnotí také jejich figuru. Nemějme jim to ale za zlé, vždyť i ženy na mužích hodnotí jejich postavu. Nebo ne?

Věc sedmá: smysl pro humor

Muži milují, když je žena dokáže rozesmát (a funguje to i naopak) a zdravý smysl pro humor je pro mnohé z nich klíčovou vlastností, kterou chtějí najít u své polovičky.