DalšíKrása

Co mají rádi muži na ženách: Tomuto neodolají!

Co mají rádi muži na ženách: Tomuto neodolají!

Možná budete překvapeni, ale vzhled není pro muže mnohdy tím nejdůležitějším. Na ženách oceňují i jiné kvality. Jaká by měla být jejich ideální žena? Sebevědomá, vtipná, nedostupná, nezávislá. Měla by z ní vyzařovat ženskost a na muže by měla pohlížet jako na svého ochránce a zachránce.

Ženy vidící v muži ochránce

Muži touží po tom, aby byli pro ženu nepostradatelní a důležití. Rádi své partnerky chrání před nebezpečím a milují, když na ně ženy pohlížejí jako na své ochránce a vidí v nich statečné a nebojácné „chlapy“, kteří si dokáží poradit v každé situaci.

Ženskost

Muži milují ženy, které mají dlouhé vlasy, nosí sukně či šaty a ladně se pohybují. Líbí se jim ženy, které nemluví sprostě, dbají o svůj vzhled a působí v jistém smyslu křehce. Musí být empatické, emotivní a být jakýmsi protipólem k jejich mužskému světu. Zjednodušeně řečeno lze říci, že muži vyhledávají ženy, z nichž vyzařuje ženskost. Nezáleží na tom, zda jsou tyto ženy štíhlé nebo plnějších tvarů, ani na tom, zda se jedná o hospodyňky nebo o ženy budující kariéru.

Sebevědomí

Mužské srdce také mnohem častěji láskou zahoří k ženě, která si váží sama sebe než k ženě, která má nízké sebevědomí. Každá by měla mít svůj názor, neměla by se stydět ho prosadit. Zároveň by měla být schopná přiznat si chybu, poučit se z ní, případně se omluvit. Měla by si být vědoma svých kvalit a měla by mít ráda své tělo.

Nezávislost

Muži o ženy rádi bojují. Není se tedy čemu divit, že je přitahují ženy nedostupné a nezávislé, které se líbí nejen jim, ale i dalším mužům v okolí.

Smysl pro humor

Poslední důležitou vlastností, o které muži často mluví v souvislosti se ženami, je smysl pro humor. Dámy by měly umět ocenit dobrý vtip, měly by se také dokázat zasmát samy sobě. Měla by s nimi zkrátka být legrace.