Další

České celebrity na dovolené: Kam jezdí?

České celebrity na dovolené: Kam jezdí?

V létě na dovolenou vyrážejí nejen obyčejní smrtelníci, ale i celebrity. Cestují na exotické pláže a do míst, kde nepotkají nikoho známého. Oblíbené jsou u nich Maledivy, Seychely, ale i další země. Některé ze známých tváří preferují dovolenou v karavanu nebo pod stanem. Které to jsou?

Exotické pláže

Na exotické pláže letos zamíří například Eva Perkausová. Ta už v minulosti navštívila Maledivy i Mauricius, a tak se letos chystá na Seychely. Na Maledivách už letos byl i Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová. Pár se zde dokonce zasnoubil.

Turecko

Hlavní hvězda seriálu ZOO a Slunečná David Gránský odjela s partnerkou a synem na dovolenou do Turecka. Ve stejné době tu čas trávila i Patricie Pagáčová s manželem a dcerou.

Chorvatsko

Chorvatskou už letos navštívil Jakub Prachař. Ten do této země odletěl za svou partnerkou Sarou Sandevou, a to ačkoliv nemá rád létání. Další, kdo se do Chorvatska chystá, je modelka Nikol Švantnerová. Ta se však nechce jen opalovat na pláži, ale plánuje také chodit s novým partnerem po horách.

Pod stanem nebo v karavanu

Známé osobnosti však nelétají jen k moři, ale svůj volný čas tráví i v Čechách. Zářným příkladem je Kateřina Brožová. Ta vyrazila na Orlík rybařit a kochat se přírodou. Spí ve stanu.

Další z českých hvězd pak vyrážejí na dovolenou v karavanu. Svůj obytný vůz má Bára Munzarová, Alice Bendová, Lucie Křížková i Monika Leová. Alice Bendová se podle svých slov dostala s karavanem zatím nejdál do Itálie. Bára Munzarová nejčastěji cestuje k vodním plochám, a to nejen k Máchovu jezeru, ale třeba i k maďarskému Balatonu nebo italskému Lago di Garda. Monika Leová zase nerada spí v kempech. Raději to má mimo civilizaci. Navštívila už Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko nebo Itálii.