Horoskopy

Často zapomínáte? Zjistěte, zda za to nemůže vaše znamení

Často zapomínáte? Zjistěte, zda za to nemůže vaše znamení

Zapomínání patří mezi jednu z nejčastějších vlastností člověka. Kromě toho, že si nepamatujete výročí, neustále zapomínáte někde klíče nebo jména. Občas se vám taky stalo, že jste zapomněli, kam vůbec jdete? Pak jste se možná narodili ve znamení, která jsou největšími zapomnětlivci!

  • blíženci
  • střelec
  • ryby
  • vodnář
  • beran

Blíženci (22. května – 21. června)

Jedinci narození ve znamení blížence jsou roztěkaní a neustále přebíhají od jedné věci ke druhé. Díky tomu mohou zapomínat na to, kam vlastně jdou. Navíc díky své přátelské povaze a občas se jim stane, že úplně popletou nebo dokonce zapomenou jména.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci mají plnou hlavu svých zážitků a plánování dalších výletů. Kvůli tomu už jim nezbývá kapacita na myšlenky, které se týkají obyčejného života. Milují spontánnost a myšlenky, co vše musí udělat, je příliš svazují, což jim nevyhovuje. Není pro ně vůbec těžké zapomenout například na schůzku.

Ryby (21. února – 20. března)

Jedinci narození ve znamení ryb se neustále ztrácí ve svých myšlenkách, a to kdykoliv v průběhu dne. Občas se jim pak stane, že tito jedinci úplně zapomenou, že byly účastni nějakého rozhovoru a něco slíbili. Budou si pevně stát za svým, že o ničem neví.

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnáři jsou velmi intelektuálně založení a neustále vymýšlejí nové postupy. Občas se ale ve svých myšlenkách a plánech ztratí a pak zapomínají na důležité události v jejich životě. Není neobvyklé, že by nezapomněli na výročí s partnerem nebo na narozeniny.

Beran (21. března – 20. dubna)

Jedinci narození ve znamení berana jsou roztěkaní a neustále se ženou kupředu. Kolem sebe mají spoustu vjemů, takže se jim může stát, že něco úplně přehlédnou nebo tomu nevěnují patřičnou pozornost. Navíc se paměť neslučuje s jejich netrpělivou povahou a nehodlají zapamatování si čehokoliv věnovat ani o sekundu více času.