Krása a módaMóda

Boho oblečení: Proč si zamilujete tento styl v roce 2024?

Boho oblečení: Proč si zamilujete tento styl v roce 2024?

Můžete vést bohémský život, zařídit si bohémsky byt nebo třeba nosit boho oblečení. Možná už nyní tušíte, že slovo boho je odvozeno od bohémů, za něž se označovali umělci, kteří vedli svobodný životní styl v 19. století. Patřili mezi ně například spisovatelé, básnici a malíři. Nyní se však bohémský styl vrací a nosíme jej i na sobě. Líbí se vám tato móda? Pořiďte si boho oblečení!

Necítíte se dobře na podpatcích a v úzkém kostýmku?

V tom případě je boho styl tím pravým pro vás. Vyznačuje se totiž svou neformálností a pohodlností, řadí se tedy k ležérnímu stylu oblékání.

Jestliže si zvolíte boho oblečení, musíte se v něm především cítit dobře, s čímž vám pomůžou materiály, ze kterých bývá oblečení vyráběno. Jedná se o splývavé a volné látky z přírodních tkanin, díky kterým vaše kůže bude dýchat i v letním teplém počasí.

Základním prvkem boho oblečení je také vrstvení, a proto se hodí i pro kypré ženské postavy a ženy, které touží po tom, aby zakryly nějaký ten špíček navíc.

Jaké boho oblečení nosit v chladném počasí?

Na podzim a v zimě oceníte nejen vrstvení, kterým se boho styl vyznačuje, ale také barevné vzory, díky kterým budete zářit, i když zrovna venku nesvítí sluníčko.

Můžete si obléct teplé boho pončo, pestrobarevný zimní dlouhý šál nebo teplé vzorované šaty a sukně. Na hlavu nasaďte klobouk a své vlasy pod ním nechejte volně splývat.

Jaké boho oblečení nosit v teplém počasí?

Na jaře a v létě se v tomto stylu oblékání doslova vyřádíte! Slunečné počasí a paprsky slunce si vyžadují boho styl, se kterým naprosto okouzlíte všechny lidi, kteří kolem vás na ulici projdou.

Na procházky si pořiďte dlouhou splývavou boho sukni z té nejjemnější látky, kterou v obchodě najdete. Upřednostňujete šaty? Vaše srdce zaplesá při pohledu na výběr boho šatů. Volánky, veselé vzory a barvy, kreativita… to vše vaše šaty budou mít. A vy také!