Krása a módaMóda

Basic tílko je největší trend léta roku 2023. Jak ho nosit?

Basic tílko je největší trend léta roku 2023. Jak ho nosit?

Bílé basic tílko, stejně jako tričko, by mělo být nezbytnou součástí šatníku každé milovnice módy. Jedná se totiž o velice nadčasový kousek, který jde kombinovat se vším. Jaké jsou ale trendy pro letošní rok? V tomto článku se s vámi podělíme o pár tipů.

Zastrčte ho do džínů s vysokým pasem

Všichni módní profesionálové se shodnou na tom, že bílá tílka tvoří ideální a velice stylovou kombinaci s džínami. Je to jednoduché, sexy a cool. Co víc si přát? V současné době je nejstylovějším způsobem, jak zazářit v kombinaci trička a džínů, zastrčit je do džínů s vysokým pasem. Pokud ale nejste zastánkyněmi vysokých pasů, můžete zvolit úzké, široké nebo dokonce rozšířené džíny, a přesto budete vypadat skvěle.

Tílko a oblek

Pokud nenosíte oblek příliš často, možná vás teď donutíme změnit názor. Sladěný top a kancelářské kalhoty s dokonale padnoucím sáčkem působí totiž opravdu stylovým a luxusním dojmem. Cílem úspěchu je totiž proměnit ten kancelářský nádech o něco uvolněnějšího jako je právě bílé tílko.  

Sladění triček s kalhotami

Pokud se rozhodnete obléci si bílé tílko, nemusíte ho doprovázet tlumeným oblečením. Ale obecně platí několik pravidel, která byste měli mít na paměti pokud se tílko rozhodnete doprovodit něčím výraznějším. Nejdůležitější je totiž sladit tlumené spodní díly s jasně vzorovanými tričky a naopak.

Vodorovné linie jsou in, ale svislé už tolik ne. Ty totiž většině postav příliš nelichotí. Zato svislé pruhy  mohou outfitu dodat hodně stylu. A tloušťkou, barvou a stylem pruhů, které nosíte, můžete vyjádřit dokonce svou osobnost.

Kombinace tílka se šperky

Výrazné šperky mohou ovlivnit konečný vzhled vašeho basic tílka. Někdy stačí výrazný náhrdelník, aby pozvedl základní tričko na rande v kavárně nebo na oběd s přáteli. Při výběru výrazných šperků k základnímu tílku mějte na paměti také výstřih. Pokud má váš kousek hluboký výstřih do V, navrstvěte na něj dlouhý náhrdelník s výrazným přívěskem. Jestliže se rozhodnete pro lodičkový výstřih, vyzkoušejte kratší květinový náhrdelník.

Oblečte si tílko k sukni

Spojení něčeho jednoduchého s něčím elegantním, například se sukní, je nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak basic tílko obléci. Světlá květinová sukně do áčka, klasická černá pouzdrová sukně nebo dlouhá maxi sukně vypadají s obyčejným tričkem tak skvěle, že si bílé tílko můžete vzít i na slavnostní událost.