Krása a módaVlasy

Barevné proužky ve vlasech: letní trend roku 2024!

Barevné proužky ve vlasech: letní trend roku 2024!

Barevné proužky ve vlasech jsou skvělé oživení a zejména blondýnky si mohou užívat jinou barvu na každou akci. Na světlé vlasy totiž stačí speciální křída. Barevné křídy jsou určené na krátkodobou změnu barvy vlasů a přímo ideální na barevné proužky. Vytvoříte s nimi skutečně originální účesy, které ale s prvním umytím zmizí. Můžete proto testovat, jaká barva nejlépe sedne právě vám.

Kde a jaké koupit?

Křídy na vlasy zakoupíte i v běžných drogeriích jako je síť německých drogerií DM. Vyzkoušejte například křídy na vlasy Vibrant od značky b&t. Jedno balení zakoupíte za 159,- (72 g) a obsahuje celkem dvanáct různých barev. Ty můžete mezi sebou libovolně kombinovat. Obdobnou možností jsou křídy od značky Schwarzkopf z řady LIVE Paint It. K dispozici jsou tři barvy (růžová, fialová a modrá) a každá z nich stojí 149,- (3,5 g). A jsou tak neporovnatelně dražší než křídy od b&t. Na rozdíl od nich mají ale praktický aplikátor.

Křídy na vlasy seženete od mnoha výrobců a ve spoustě barev. Počítejte ale s tím, že vždy slouží jen ke krátkodobému oživení vašeho účesu. Zároveň je také nutné zdůraznit, že křídy nejlépe vyniknou na světlých vlasech. Pokud jste tedy brunetka, vsaďte na jinou možnost.

Barevné proužky ve vlasech pro brunetky

Brunetky a černovlásky musí na křídy zapomenout. Naštěstí i ony mají své možnosti, ačkoli omezené. Na internetu lze najít barevné falešné vlasy, které se upevňují pomocí sponky nebo sáhněte po kanekalonu. Ten je ideální na zaplétání do francouzských copů.

Jestliže jste tmavovlasá a trváte na barvě, pak se musíte vydat cestou odbarvování a opětovného barvení. Jelikož se v takovém případě nevyhnete použití peroxidu, svěřte se do rukou profesionálům. Jen tak totiž předejdete poškození vašich vlasů.