Horoskopy

Astrologové vyhlašují 3 největší čuňata dle horoskopu

Astrologové vyhlašují 3 největší čuňata dle horoskopu

Astrologové se shodli, že některá znamení zvěrokruhu jsou větší čuňata než jiná. Která znamení mají takto zaryto pod kůži, že jsou více nepořádná? To se dozvíte na následujících řádcích, kde vám představíme znamení, jež mají problémy s čistotou a chaos v domácnosti.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Domácí práce rozhodně pro Berany nejsou na prvním místě. Pro Berana je důležitější jít někam ven a užívat si zábavu. I když si Beran naplánuje v určitý den uklidit dům, tak z toho dokáže sejít, pokud ho kamarád spontánně pozve na nové dobrodružství. Beran nebude váhat využít této příležitosti a nechá domácí práce na jiný den. Je tedy příliš často zaneprázdněný na to, aby dopřával domu prvotřídní úklid. 

Též nepovažuje osobní čistotu za hlavní smysl svého života. Ve většině případů si jednoduše omyje obličej, aby neztrácel čas a stíhal vše potřebné. Lenost Beranům též často velmi komplikuje život a vždy počítají s tím, že to co dnes neudělají, to mohou přesunout na zítra.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Zapůsobit na ostatní není pro Vodnáře prioritou. To také znamená, že lidé narození v tomto znamením dokáží žít v chaotickém prostředí, aniž by je to trápilo. Zkrátka nejsou typ, který by se staral o domácí práce. Kolem je prostě příliš mnoho rušivých elementů, a proto se Vodnáři často vzdávají domácích úkolů.  

Dokáží mít doslova zaneřáděný dům – hromady špinavého oblečení a nádobí pak vytvářejí nepříjemné a špinavé prostředí. Jsou bohužel příliš rozptýlení na to, aby se soustředili na dokončení úklidu.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Ryby rozhodně nejsou čistotné znamení. Je to proto, že pořádek není to, co je uvolňuje a utěšuje. Ryby se starají pouze o to, aby byly v prostředí, které je uklidňující – a jakkoliv to zní paradoxně, tak právě malý chaos v domě Ryby uklidňuje.

Lidé tohoto znamení navíc nesnášejí úklid. Pokud Ryby vědí, že jejich domov potřebuje důkladný úklid, tak bude pravděpodobnější, že utratí peníze za úklidové služby, než aby to dělali oni sami. Díky silnému charismatu necítí vždy potřebu být dokonale upravení, a proto bývají někdy vidět i ve značně špinavém oblečení.