Další

4 Nejlepší sáčkové čaje ze supermarketu: Výběr dle zákazníků roku 2024

4 Nejlepší sáčkové čaje ze supermarketu: Výběr dle zákazníků roku 2024

Patříte k milovníkům čaje? Pak je tento článek právě pro vás! Naše redakce dala hlavy dohromady a na základě recenzí zákazníků pro vás připravila seznam těch nejlepších sáčkových čajů ze supermarketu.

Pickwick ranní

Pickwick ranní je směsí nejlepších cejlonských černých čajů, které se pyšní příjemnou vůní a skvělou chutí, která zaručeně potěší každého milovníka čaje. Vytříbené čaje Pickwick mají svůj původ v Holandsku a jsou spojeny se známou značkou kávy Douwe Egberts, kterou v roce 1735 založili manželé Egbert Douwes a jeho žena Akke Thijsses. Ti toužili po tom, aby jejich čaje byly ztělesněním anglické elegance, a tak pro svou značku zvolili jméno Pickwick podle díla Charlese Dickense  Kronika Pickwickova klubu. Značka dbá na to, aby jejich čaje byly opravdu prvotřídní a dnes se prodávají celkem v šesti evropských zemích. Pickwick je také hrdým nositelem označení UTZ Certified, které je zaručením, že čaje byly vypěstovány v souladu a rozvoji s životním prostředím a zajištěním lepších životních a pracovních podmínek.

Teekanne mátový čaj

Teekanne mátový čaj je čaj ze sušených listů máty, který uvítají všichni lidi, kteří pečlivě dbají o své zdraví a chtějí podpořit svůj imunitní systém. Máta totiž obsahuje velmi prospěšné účinky, zvyšuje celkovou tělesnou kondici a posiluje nervovou soustavu. Krom toho také udržuje hygienu dutiny ústní a blahodárně působí na dásně a zuby. Německá značka Teekanne je světovou špičkou ve svém oboru, která vznikla v roce 1882 v Drážďanech a ročně vyrobí až 7,5 milionu čajových pytlíčků.

Lipton Earl Grey

Čaj Earl Grey je čajová směs s obsahem přírodních antioxidantů s charakteristickou příchutí černého čaje a aromatem z kůry citrusu bergamot. Tento čaj se vyrábí podle staré čínské receptury, kterou byl obdarován Earl Charles Grey II., když putoval po Čině. Po jeho příchodu zpět do Anglie se začal vyrábět čaj, který se okamžitě začal těšit obrovské popularitě. V Anglii se tento čaj také podává s mlékem a to proto, aby se zmírnila jeho silná chuť.

Biogena Majestic Tea Limetka

Biogena Majestic Tea patří do řady prémiových čajů, které jsou plné výrazných ovocných chutí, kde se ovoce doprovází různé druhy květin, bylinky nebo semena. Majestic Tea je tak odměnou všem milovníkům čaje, kteří touží po kvalitě a něčem novém. Tento čaj navíc můžete zakoupit v elegantní čajové kolekci a nebo můžete potěšit sami sebe krabičkou čaje, která navíc v roce 2010 získala titul Obal roku 2010!