Horoskopy

3 znamení, které v únoru 2024 čeká nejvíc nové lásky

3 znamení, které v únoru 2024 čeká nejvíc nové lásky

Únor je měsícem lásky a romantiky, vždyť tento měsíc se slaví svatý Valentýn. Podle astrologie se pak v tomto měsíci objeví několik znamení zvěrokruhu, která budou mít větší šanci na seznámení s někým novým. Která znamení to jsou?

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Pokud už dlouho hledáte lásku a potřebujete cítit pevné zázemí, tak v únoru pro vás máme dobré zprávy. Je totiž velká šance, že potkáte svou novou polovičku, případně se naučíte přijímat lásku od milované osoby, kterou už znáte déle. 

Podpora se projeví kupříkladu tak, že vám vaše drahá polovička pomůže řešit těžké pracovní problémy, utěší vás a dodá vám sílu a náladu překonávat potíže. Pozor však na to, aby nenastalo citové odloučení, proto je lepší jet v těchto dnech na dovolenou, navštěvovat kulturní akce, jít do divadla nebo na exkurzi, či si domluvit romantickou schůzku na neobvyklém místě. Zkrátka musíte vyvíjet aktivní snahu a ne každý sedět sám doma.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Neztrácejte čas s těmi, kteří pro vás nejsou ti praví. Nadcházející měsíc je jako ulitý pro to, abyste si přesně ujasnili, koho hledáte. Vše si podrobně rozepište a řiďte se tím. Skvělé je pak to, že vše, co chcete, je blíž, než si možná myslíte. Ti, kteří hledají, by se ale měli přestat honit za nereálnými ideály a podívat se na ty, kteří jim mohou být skutečně blízcí.

Pusťte do svého života lehkost a buďte prostě šťastní, je ideální čas na setkávání s přáteli a nové známosti.  

Vesmír je na vaší straně – využijte tedy tento měsíc na maximum. V únoru budete obzvlášť okouzlující! To přitáhne velkou pozornost opačného pohlaví. Zbývá jen vybrat si svou spřízněnou duši, která bude odpovídat vašim touhám. Pro ty, kteří jsou již zamilovaní, je to vhodná doba, aby si promluvili o plánech – budete tak přesvědčiví, že jste schopni změnit vztah, jak si přejete.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Pro single Štíry bude únor měsícem štěstí v milostné sféře. Otevřete se světu, přestaňte sedět doma a naslouchejte svému srdci. Únor vám dá příležitost být odvážný a realizovat vaše plány. Převezměte iniciativu ve svém osobním životě a pozvěte druhou povičku sami na rande. Pamatujte však, že kvalita je důležitější než kvantita. Harmonie a rovnováha je to, co byste měli v únoru najít. 

Únor vám přinese spoustu energie. Nesnažte se však ovládat cizí pocity. Stačí jít na rande a pozorovat. Nasměrujte svou energii ke svému rozvoji.

Komunikace je ve vztahu na prvním místě