Horoskopy

3 znamení, které na jaře 2024 čeká nejvíc nové lásky

3 znamení, které na jaře 2024 čeká nejvíc nové lásky

Jaro je obdobím zrození. A neodmyslitelně k němu patří i láska. Zajímá vás, která znamení zvěrokruhu se na jaře dočkají nejvíc nové lásky? Dost možná se usměje i na vás!

Váhy (23.9.-23.10.)

Váhy se letos na jaře stanou tím nejšťastnějším znamením zvěrokruhu ze všech. Nezapomínejme, že konec tohoto období pravděpodobně zatemní retrográdní Merkur, který způsobuje problémy v komunikaci a je zdrojem nedorozumění a konfliktů. Nicméně  Slunce, Luna a Venuše jsou v tomto období na vaší straně a podporují vás, pokud patříte k nezadaným ženám. Nemusíte se seznamovat hned s několika lidmi. Stačí jeden, aby vaše srdce zaplesalo a nabídl vám životní dobrodružství. Začátek jara pro vás tak bude ideální příležitostí k navázání nového vztahu. K setkání s vaším osudovým protějškem může dojít kdekoli a kdykoli. Pokud již milovanou osobu po svém boku máte, zůstaňte věrné a odolejte pokušení. Neriskujte a nezrazujte toho, kdo vás skutečně miluje.

Panna (23.8.-22.9.)

Panny, na jaře budete moci zapomenout na samotu. Nicméně do vztahu se nevrhejte po hlavě, ale dejte šanci protějšku, aby se plně projevil a vy jste měli šanci ho trochu poznat. Nejde o to, že byste dělali chybu. Jde o to, že prostě musíte k začátku vztahu přistupovat velmi zodpovědně. Chybu rozhodně neuděláte, když se vynahradíte alespoň den nebo dva na odpočinek a romantiku, což vašemu vztahu rozhodně prospěje. Jaro je období, které vám přináší naplněný milostný život a nezapomenutelná setkání. Všechna tato láska vám dělá dobře u srdce a vybízí vás k větší důvěře v budoucnost. Obvykle jste totiž spíše úzkostné, ale v tomto období se vyhnete obavám a plně využijete harmonie. Konečně se cítíte jisté tím, kým jste.

Býk (21.4.-21.5.)

Býci, v březnu nebo dubnu si budete užívat klidu a harmonie. Čeká vás totiž osudové setkání a budete mít pocit, že vám láska dala křídla a můžete se vznášet. A pokud už milovanou osobu máte, pak vám toto jaro přinese mnoho příjemných chvil. A nemusíte se bát ani trablů v ráji. Nejdůležitější je zachovat si klidnou hlavu a nedávat najevo zbytečné emoce. Pokud patříte k nezadaným ženám, s návratem pěkného počasí v sobě najdete nový elán, který vám dodá sebevědomí. Budete svůdnější než kdy jindy, udržíte plamen svého vztahu a možná se dokonce někomu výjimečnému vyznáte ze svých citů. Vaše touhy už nic nezadrží.