Horoskopy

3 znamení, která vítězí v jakémkoliv sporu nejsnáze

3 znamení, která vítězí v jakémkoliv sporu nejsnáze

Máte ve svém okolí někoho, s kým se neradi dostáváte do křížku, protože ačkoli si myslíte, že máte do případné hádky dostatek faktů, tak víte, že vás dotyčný utluče argumenty, protože má jednoduše potřebu, vyhrát za každou cenu, ať to stojí, co to stojí? Dnes si představíme tři znamení pro která je tato vlastnost naprosto typická a která obvykle vyhrají většinu svých sporů.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Tito pověstní perfekcionisté nedají nikomu nic zadarmo. Jsou přesvědčeni o své pravdě a dost často tuto pravdu opravdu mají. Nejsou však od přírody hádaví, problém se v první řadě snaží za pomoci svého analytického myšlení vyřešit. Než se tedy opravdu obují do hádky, dostatečně zváží veškeré informace, které mají. Pak jsou ale schopni, doslova vás utlouct svými argumenty.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Jeho taktikou při hádkách je zastrašování a vyhledávání největší slabiny svého soupeře, do které může bodnout. Vyhrát většinu hádek je pro ně snadné zejména kvůli jejich zvláštní povaze, ale také díky jejich schopnosti, nenechat se pohltit emocemi a zůstat nad věcí. Klíčem vítězného úspěchu je zvolení vhodné strategie, díky které spor vyhrají.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Většina lidí vstupuje do konfliktu plna emocí, s neurovnanými myšlenkami a fakty, díky čemuž pak nedokážou vhodně argumentovat a dost možná ani neřeknou vše, co měli na srdci. To ale rozhodně není případ Kozoroha. Ten je při sporu naprosto chladný, vyrovnaný a klidný, protože moc dobře ví, jak vás rozebrat. Navíc se vůbec nebojí, do konfliktu vstoupit, protože bývají velmi dobře připravení a argumentaci mají prostě v malíku. Jsou ovlivněni planetou Saturn, takže velmi dobře ví, co využít ve svůj prospěch a jak zároveň nepřekročit hranice. Do křížku s Kozorohem se jednoduše dostat nechcete.