Krása a módaMóda

3 Nejlepší zimní bundy pro seniorky: Moderní budou i v roce 2030

3 Nejlepší zimní bundy pro seniorky: Moderní budou i v roce 2030

Seniorky obvykle rády nosí kabáty, ale pokud chtějí jít s dobou, mohou si obléknout i bundu. Slušet jim budou především kvalitní péřové bundy a bundy prodloužených délek, které připomínají spíše kabát. Vhodné jsou pro ně spíše neutrální barvy.

1. Bundy neutrálních barev

Starším dámám doporučujeme, aby se nepouštěly do velkých experimentů. Zapomenout by měly na bundy neonové, se zvířecími vzory či na bundy v módní červené barvě. Mnohem více jim budou slušet bundy v neutrálních barvách.

Zdá se vám klasická černá příliš tmavá? Sáhněte po khaki, šedé či béžové. Letos je v módě dokonce i bílá. Malé děti už dávno nemáte, takže si bílou bundu klidně kupte.

Speciální tip pro vás: V bundě světlých barev budete vypadat o pár let mladší. Naopak černá barva vám roky přidá.

2. Elegantní bundy asymetrického střihu

Lyžovat už pravděpodobně nebudete, takže při výběru bundy myslete i na to, že potřebujete model vhodný spíše do města. Vyberte si klidně bundu bez kapuce se zajímavým límcem nebo bundu asymetrického střihu, která působí zajímavým dojmem.

Speciální tip pro vás: Sahejte po bundách, které jsou delší než do pasu. Slušet vám bude prodloužená bunda, která zakryje i zadeček.

3. Bundy z kvalitního materiálu

Nekupujte si bundu polyesterovou, péřová bude určitě lepší. Zahřeje vás (peří má výborné termoizolační vlastnosti) a při dobré péči vám vydrží roky. Výhodou péřové bundy je i to, že je krásně lehká.

Speciální tip pro vás: Dlouhou péřovou bundu přepásejte v pase páskem. V obchodech jsou k dostání i zimní bundy, které se s páskem už prodávají. Hezky v nich vynikne ženská silueta.