Krása a módaMóda

3 nejhorší styly zimních bund, které si v roce 2024 můžete pořídit

3 nejhorší styly zimních bund, které si v roce 2024 můžete pořídit

Plánujete-li si ještě pořídit na tuto zimu novou bundu, kterou byste chtěli nosit ještě několik let, je vhodné si pořídit takový styl, který zůstane nadčasový, a zároveň vám poslouží i jako dostatečná ochrana proti chladu. V aktuální sezóně jsou módní především delší prosívané nebo péřové bundy v zajímavých barvách či barevnách kombinacích. Tyto jsou příjemné, pohodlné a zahřejí vás na všech kritických místech. Víte, jakým bundám se raději vyhnout?

Módní styly bund pro letošní zimní sezónu

Hlavním trendem v zimních bundách současné sezóny jsou zaměřeny především na delší střihy, které jsou pohodlné a dobře zahřívají. Módní jsou bundy větší (až nadměrné), jež podtrhují ženskost zejména, když se rozepnou, s výraznými rameny a konzervativním stylu, a to včetně bund kožených v delším provedením. Stále se však v obchodech i na ulici setkáváme s modely, které nejsou příliš lichotivé ani moderní. Zde jsou tři nejhorší styly, které si můžete na tuto a nadcházející zimní sezónu pořídit.

Bundy z málo odolných materiálů

Pokud chcete, aby zimní bunda vydržela dlouho hezká a funkční, je klíčovým aspektem výběru druh materiálu. Rozhodně se vyhýbejte materiálům, které nejsou nepromokavé nebo mají tendenci se rychle špinit či mechanicky poškodit. Při výběru se tak vždycky orientujte na materiály, které jsou pevné a kvalitní.

Krátké bundy

Ačkoliv módní trendy přejí koženým bundám a motorkářskému stylu, volte vždy raději bundy delší (i v této kategorii), které sahají alespoň na boky. Vybírat můžete různé styly a střihy v zajímavých barevných provedeních, které vám budou vyhovovat a slušet. Krátké bundy, i v případě, že jsou módní a slušivé, vás v chladném počasí rozhodně dostatečně neochrání a jejich pravidelné nošení může vést až ke zdravotním problémům.

Přehnaně výrazné bundy

Bundy v módních barvách neb o vzorech bývají moderní pouze po krátkou dobu a často se velmi špatné kombinují s dalším oblečením. Nevýhodou bund v příliš výrazném provedení – křiklavých barvách, s robustními aplikacemi nebo s velikými vzory je právě dočasnost. I když si v tomto případě pořídíte bundu z kvalitního materiálu a pokročilou funkčností, nebudete je v budoucnu nosit, protože rychle vyjdou z módy.