Krása a módaVlasy

Účesy pro vlasy po ramena: 5 jednoduchých a slušivých nápadů

Účesy pro vlasy po ramena: 5 jednoduchých a slušivých nápadů

Máte vlasy sahající po ramena? Nebaví vás nosit je stále volně rozpuštěné? V tom případě jste tady správně. Přinášíme vám inspiraci na účesy pro vlasy po ramena. Záměrně jsme vybrali lehké typy účesů, které zvládnete vytvořit během chvíle a nosit je můžete nejen doma, ale třeba i do práce. Tak schválně – dokážete si mezi nimi vybrat?

Nápady na účesy pro vlasy po ramena

Ne vždy máme dostatek času na to, abychom si na hlavě vytvářeli složité kreace. Naopak oceníme účesy pro vlasy po ramena, které vykouzlíme během pár minut. Žádné dlouhé stání před zrcadlem, maximálně do 15 minut bude hotovo. Tohle jsou naše tipy:

  • Romantické vlny
  • Jednoduchý culík
  • Praktický drdol
  • Ležérně sepnuté vlasy
  • Zapletený cop

Romantické vlny

Máte-li doma kulmu nebo alespoň žehličku na vlasy, zvládnete si během chvíle na hlavě vykouzlit romantické vlny. Vlnité vlasy působí něžně, jsou proto vhodné třeba pro příležitost schůzky s vaším milým. Vyrazit v n ch samozřejmě můžete i jinam.

Foto: Pixabay

Jednoduchý culík

Mezi jednoduché účesy pro vlasy po ramena musíme zařadit i takovou klasiku, kterou je jednoduchý culík. Stačí vlasy stáhnout gumičkou a máte vystaráno. Pro lenošivé dny strávené doma je to naprosto jasná volba.

Foto: Pixabay

Praktický drdol

S drdolem se to má podobně jako s výše zmíněným culíkem. Během mrknutí oka máte hotovo, navíc drdol snese i mastnější vlasy, které jste si neměli čas umýt. Drdol je jednoduchý na vytvoření a lze jej vykouzlit i s vlasy s délkou po ramena.

Foto: Pixabay

Ležérně sepnuté vlasy

Jestliže nemáte náladu složitě vytvářet účesy, jednoduše si pár vlasů sepněte na zadní části hlavy (použijte spinku, pinetku nebo vlasy stáhněte malou gumičkou), zbytek vlasů nechte splývat. Podél obličeje můžete nechat splývat dva tenké pramínky.

Foto: Pixabay

Zapletený cop

Naše tipy na účesy pro vlasy po ramena zakončíme zapleteným copem. A je jedno, jestli to bude klasický cop, dva copánky nebo elegantní francouzský cop, který se zaplétá od vrchu hlavy.

Foto: Pixabay