Krása a módaMóda

Jednoduché svatební šaty: 5 tipů na krásné šaty pro váš výjimečný den

Jednoduché svatební šaty: 5 tipů na krásné šaty pro váš výjimečný den

Každá nevěsta chce být ve svůj svatební den nádherná. Je to přeci jen den, který se točí jen kolem ní. Ona je středobodem zájmu, k ní se stáčí pohledy všech. I když ženy touží vypadat krásně, ne všechny si přejí vdávat se v typicky princeznovských šatech. I jednoduché svatební šaty mají něco do sebe.

Jednoduché svatební šaty, aneb když přeplácanost není nic pro vás

Možná i vy jste právě ta nevěsta, která si nepřeje kráčet uličkou k oltáři v šatech, které váží „tunu“ a jsou tak objemné, že před nimi ostatní musí udělat krok vzad. Hledáte pro sebe jednoduché svatební šaty, které jsou elegantní, a vy v nich budete zářit? Pak se můžete inspirovat našimi tipy.

Šaty s dlouhou vlečkou

Jednoduché svatební šaty splývavého střihu, kterým dominuje dlouhá vlečka – třeba je právě tohle ta cesta, kterou se chcete vydat. Šaty vypadají krásně, kopírují postavu a díky dlouhé vlečce neztrácí na svém kouzlu a výjimečnosti.

Foto: Pixabay

Krajkové svatební šaty

Mnoha ženám se líbí krajka a to natolik, že si pro svůj nezapomenutelný den vyberou krajkové svatební šaty. Krajka je velmi elegantní, místy až luxusní. Svatební šaty zdobené krajkou rozhodně nejsou obyčejné, ba spíše naopak.

Foto: Pixabay

Šaty s odhalenými zády

Pokud chcete jednoduché svatební šaty, které vám budou slušet a rozhodně nebudou přehnané a přeplácané, pak by se vám mohly líbit ty, které mají odhalená záda. Je to svůdné, zároveň ale decentní a jemné. Splývavý střih kopíruje figuru.

Foto: Pixabay

Svatební šaty kolem krku

A co svatební šaty střižené tak, že se nosí kolem krku? S nimi zaručeně vyniknete a přitom nebudete nucena sáhnout po šatech typu šlehačkového dortu – to už je pro mnohé nevěsty opravdu moc a příliš přehnané. Šaty kolem krku jsou originální.

Foto: Unsplash

Splývavé elegantní šaty

Některým nevěstám jistě učarují splývavé svatební šaty. Mají jednoduchý střih, působí velmi něžně. Jsou to ty šaty, které nechají vyniknout vaši figuru – takže pokud se nemáte za co stydět, neváhejte.

Foto: Unsplash