Horoskopy

Zuřivá znamení: 5 největších vzteklounů podle hvězd

Zuřivá znamení: 5 největších vzteklounů podle hvězd

Říká se, že když se naštvete, vyjde na povrch vaše pravá osobnost. Jakmile se vám vaří krev v žilách, těžko zakryjete svoji povahu. Ne u všech za to může špatná nálada nebo rozhovor s šéfem. Těchto 5 znamení vytočí doslova každá maličkost: 

  • Beran
  • Býk
  • Lev
  • Panna
  • Kozoroh

Beran 

21. 3. až 20. 4. 

Když se Beran zlobí, zaručeně to poznáte. Toto znamení patří mezi krále vzteklounů. Umí vybuchnout kvůli každé maličkosti, která se jim zrovna nepozdává. Své emoce neumí moc dobře skrývat a dají svůj hněv najevo. Pro nastolení klidu stačí, když se s nimi nebudete hádat. Vztek je velmi brzy přejde. 

Býk 

21. 4. až 21. 5. 

Býci patří mezi rozvážné duše. Pokud se opravdu rozzuří jsou tišší a odtažití. Stáhnou se do sebe a neprojevují se. Až přeteče jejich kalich trpělivosti, bouchnou doslova jako sopka. Když Býk zuří, tak zuří pořádně. Lepší je se mu klidit z cesty. 

Lev 

23. 7. až 22. 8. 

U Lvů si člověk nikdy nemůže být jistý. Dokáže je vyvést z míry každá prkotina. Neumí zachovat klidnou hlavu a začnou řádit. Připravte se proto na pořádnou bouři. Lvy zajímá pouze jejich vlastní emoční rozpoložení a na okolí neberou ohled a rozhodně se vám nebudou omlouvat. 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Panny jsou extrémně kritické. Vyžadují tu nejvyšší kvalitu. To samé však nepraktikují samy sebe. Nepoučujte je a neopravujte, jinak půjdete Pannám na nervy ještě více. Spolupracujte s nimi a postupujte velmi opatrně podle jejich představ. Vyhnete se tak zbytečnému vyhrocení u naprosto banálních situací. 

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Jakmile poznáte někoho narozeného ve znamení Kozoroha, můžete si být jisti tím, že vyjít s ním nebude jednoduché. Kozorohové mají vysoké sebevědomí a nemají rádi kritiku. Jsou extrémně spolehliví a nikdy o sobě nepochybují. Když je urazíte, berou to jako silnou osobní urážku.